Justyna Żyła znów stara się, by było o niej głośno. Teraz wygina się w łóżku i pozuje w seksownej bieliźnie [FOTO]

Justyna Żyła. / foto: Instagram
Justyna Żyła. / foto: Instagram

Głośna sprawa rozwodowa sprawiła, że Justyna Żyła nie jest już tylko byłą żoną popularnego skoczka, ale stała się celebrytką. Niedługo zacznie swoje występy w „Tańcu z Gwiazdami”, a ostatnio pozowała do seksownych zdjęć w pościeli. 

Jak zaistniała w mediach obecna uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”? Otóż Justyna Żyła tuż po powrocie skoczków narciarskich z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu opublikowała post na Instagramie, w którym oskarżała swojego byłego już męża o zdradę. Według relacji kobiety Piotr Żyła miał porzucić rodzinę na rzecz kochanki.

Sam skoczek tylko raz odniósł się do „rewelacji” wynikających z kolejnych postów publikowanych przez jego partnerkę. Zaprzeczył plotkom odnośnie kochanki i potwierdził tylko, że wyprowadził się z domu.

To było paliwo, które zapoczątkowało wojnę prowadzoną przez Justynę Żyłę w mediach.

Często oskarżała naszego skoczka o to, że ten nie dba o dzieci i nie interesuje się ich losami. Mimo mocnych słów nie brakowało także wypowiedzi kobiety o próbie ratowania związku. W niektórych momentach wydawało się, że para jest na dobrej drodze do załagodzenia konfliktu.

Rok temu „Super Express” poinformował, że małżeństwo Żyłów przeszło do historii za sprawą rozwodu. Była żona skoczka przedtem zdążyła jednak wkroczyć na salony polskiego show biznesu. Dużym echem odbiła się jej rozbierana sesja w Playboy’u. Teraz dostała swój program telewizyjny na kanale Active Family. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” to show, w którym była żona skoczka próbuje pogodzić zwaśnione strony.

Teraz Justyna Żyła pozowała w bardzo zmysłowej sesji fotograficznej. Zaprezentowano oczywiście tylko część owoców kilkugodzinnej pracy, ale już można stwierdzić, że to kolejne odważne ujęcia w życiu byłej żony Piotra Żyły. Pokazano między innymi zdjęcia w pościeli.

Źródło: Instagram/ Super Express