Żydzi znów to zrobili. „Obóz koncentracyjny położony w Polsce”. Tyle, że znajduje się w samym centrum Niemiec

Obóz koncentracyjny w Buchenwald. / foto: Google Maps/materiały archiwalne

„Jerusalem Post” opublikował artykuł dotyczący muzeum kiełbasy w dawnym obozie koncentracyjnym pod Buchenwaldem w Turyngii, który planują otworzyć Niemcy. W artykule nie pojawia się co prawda określenie „polskie obozy śmierci”, za to niemieckie miasto Buchenwald zostało przeniesione do Polski.

Przypomnijmy, że Niemcy wpadli na pomysł stworzenia muzeum kiełbasy w obozie pod Buchenwaldem. Obecnie wszystko jest w fazie projektowania. Przyszłe muzeum miałoby się znajdować „częściowo” na terenie byłego podobozu założonego w 1944 roku, gdzie przebywały kobiety pracujące dla fabryki zbrojeniowej, w tym także Polki.

Sprawa została poruszona na łamach żydowskiego portalu „Jerusalem Post”. Możemy przeczytać tam o nazistowskim, nie niemieckim, obozie koncentracyjnym przeznaczonym dla Żydów. Jak opisano obóz koncentracyjny pod Buchenwald?

– Muzeum budowane jest w miejscu, gdzie naziści przetrzymywali więźniów w czasie II wojny światowej, a następnie wysyłali ich do obozu Buchenwald, znajdującego się obecnie na terenie Polski – czytamy na jpost.com.

Jak więc widać festiwal kłamstwa trwa, bo trudno podciągnąć Buchenwald pod terytorium Polski. Miejscowość znajduje się blisko 300 kilometrów od naszej zachodniej granicy – w samym centrum Niemiec, w okolicach Lipska.

23 KOMENTARZE

 1. Dalszy ciąg pisania żydowskiej historii świata, Europy, polski na nowo? A teraz i geografii!? No bo przecież ten naród największych mędrców i noblistów, o głupotę nie wypada podejrzewać? Prawda!?

 2. Marzy mi się drugi holokaust, tak tej wrednej zaklamanej antyPolskiej nacji żydowskiej nienawidzę

 3. Nic nowego. Naród wybrany (nie wiadomo tylko przez kogo) ma zakodowane świadome zakłamywanie faktów historycznych. Umieszczenie Buchenwaldu w Polsce to jeszcze pryszcz. Najbardziej wk… jednak używanie określania – naziści, zamiast podkreślenia narodowości tych nazistów – Niemcy! Niekończące się opluwanie Polski trwa.

  • „autor: lipka (anonim) (2019-02-01 08:43)

   Ubaw po pachy, choroba genetyczna zwana schizofrenią ma być powodowana przez koty? Hahaha a jakie to niby zwierzęta lubi plemię wybrane bo napewno nie koty. Zacytuję fragment, który już na zawsze powinien zapaść w umysły czujących się winnymi antysemityzmu.

   W pracy pt. Mental Illness: The Jewish Disease [Choroba umysłowa: żydowska przypadłość] dr Hutschnecker powiedział, że choć wszyscy Żydzi nie są chorzy umysłowo, to choroba umysłowa jest wysoce zaraźliwa i Żydzi są głównym źródłem tej infekcji.

   Dr Hutschnecker powiedział, że każdy Żyd rodzi się z zarodkiem schizofrenii i to ten fakt jest przyczyną prześladowań Żydów na całym świecie.

   ‚Świat bardziej współczułby Żydom, gdyby wiedział, że oni nie są odpowiedzialni za tę chorobę,’ powiedział dr Hutschnecker. ‚Schizofrenia jest faktem, który w Żydach wywołuje kompulsywne pragnienie prześladowań.”

   Dr Hutschnecker zwrócił uwagę na to, że choroba umysłowa specyficzna dla Żydów objawia się ich brakiem zdolności odróżnienia dobra od zła. Powiedział, że choć żydowskie prawo kanoniczne uznaje cnoty cierpliwości, pokory i uczciwości, to Żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi.
   ‚Podczas gdy Żydzi atakują nie-żydowskich Amerykanów za rasizm, Izrael jest najbardziej rasistowskim krajem na świecie,’ powiedział.

   Żydzi, jak mówi, ujawniają swoją chorobę umysłową przez paranoję. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale umyślnie stwarza sytuacje, które prześladowanie uczynią rzeczywistością.

   Powiedział również, że wszystko czego potrzebuje ktoś by dojrzeć żydowską paranoję w akcji to wejść do nowojorskiego metra. Dziewięć razy na dziesięć, ten który cię wypycha będzie Żydem.
   ‚Żyd ma nadzieję, że weźmiesz na nim odwet w naturze, i kiedy to ma miejsce, jest przekonany, że jesteś antysemitą.’

   Koniec cytatu. Obserwuję jedno, że obecnie prawie każdy tzw. naukowiec udowadnia, że czarne może być białe lub odwrotnie. {„– Znajoma chasydka z Jerozolimy powiedziała kiedyś: „Cały świat ma psy i koty, a my mamy dzieci” – opowiada Agnieszka Traczewska – Wbrew pozorom jest to głębokie stwierdzenie. Pokazuje kierunek troski chasydów”.}

   (NET)

  • Naród *wybrany* do naprawienia, dlatego tam przyszedł Chrystus, aby ich naprawić, aby opamiętali się, ale oni go zamordowali. Żmijowe plemię jest przeklęte.

 4. prosze nie podwazac prawdy oczywistej ,,przedsiebiorstwo holocaust zawsze ma racje,,,

 5. Żydzi zapewniam was że skoro tak się staracie,to zostaję antysemitą.Jak to napisaliście ,,BUCHENWALD,, jest na naszym terytorium.Bardzo się cieszę ponieważ około 300 km dodatkowo zyska Polska.Żydzie…..Jesteś tak tępy i głupi aż szkoda komentować.

 6. to jest pokazywanie Polskiemu rządowi ze dopóki nie zapłaci haraczu to Polska będzie opluwana i atakowana, ale jezeli zapłaci jak Niemcy to będziemy znowu przyjaciółmi, i ktoś się dziwi ze stereotypy o zydach są takie a nie inne, dla kasy gotowi sprzedać swoją historię i historię tych którzy gineli w ich obronie.

  • Nigdy Polak nie będzie żadnym przyjacielem żyda, bo tak sobie wymyślili i zażyczyli sami żydzi. O czym ty piszesz marzycielu? Żydzi „przeznaczyli” dla nas inną rolę w NASZYM! państwie. Wklejam fragment, całość, bardzo interesującą i otwierającą oczy na wiele, znajdziesz pt. „Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?” (zwróć uwagę na datę ukazania się art. (Posted on Sierpień 18th, 2014 by Robert in Historia Polski))
   cyt. „Aby zrozumieć jakie grożą nam niebezpieczeństwa ze strony Żydów, musimy poznać sposób ich działania.

   Zamieszkując jakiekolwiek tereny danego państwa, siali niezgodę i chęć przejęcia władzy. Ich siłą, która stanowi przewagę nad okupowanymi narodami jest dostęp do każdej ilości pieniędzy, dzięki hojnym rodzinom bankowym. Przez to w łatwy sposób wykupują nieruchomości i władzę w danym kraju.

   Zawsze patrzmy na żydów nie jak na wybrany naród przez Boga, ale jak na Azjatów, którzy podszyli się pod prawdziwych Izraelitów z rodu Chrystusa. Temat ten opisałem w bezpłatnym raporcie – „Rotschild – demony atakują”.

   Historia przejmowania władzy przez żydów w Polsce, powinna być przestrogą dnia dzisiejszego.
   Judeopolonia – pierwsza próba przejęcia Polski

   Na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej, opracowano projekt o utworzeniu buforowego, satelickiego państwa podporządkowanego Niemcom. Projekt w 1914 roku, wniósł niemiecki komitet wyzwolenia Żydów rosyjskich. Żydzi planowali zbudować na ziemiach polskich państwo o nazwie Judeopolonia.

   W skład Judeopolonii miało wejść:

   6 mln żydów z ziem polskich i Rosji,
   1,800 tys Niemców,
   8 mln Polaków,
   5-6 mln Ukraińców,
   4 mln Białorusinów,
   3,5 mln Litwinów i Łotyszów.

   Najwyższą rasą mieli być Niemcy, zaraz po nich Żydzi. Polacy w Judeopolonii mieli stanowić niższą kategorię społeczną, podporządkowaną Żydom.

   Przez wiele lat oczerniali naród polski na arenie międzynarodowej, wymyślając niedorzeczne historie. To była ich odpowiedź na gościnność Polaków. Tułali się od państwa do państwa po całej Europie. Wyrzucali ich z wielu krajów, ograniczali swobody. Schronienie znaleźli w bardzo tolerancyjnej Polsce, która stanowiła azyl przed prześladowaniami w innych krajach Europy. Napływali z Azji i Europy. Tylko w Palestynie mieli taką swobodę życiową, jak w Polsce.

   Część żydów asymilowała się z narodem polskim, ale głównym celem diaspory żydowskiej, było zagrabienie naszych ziemi i kontrola naszego narodu. Uznali nasz kraj za ziemię obiecaną im przez Boga. Do dzisiaj uważają się za współgospodarzy ziem polskich. Twierdzą, że już w II wieku pojawili się na naszych ziemiach, a Słowianie osiedlili się tu podczas wędrówki ludów.

   Przeczą temu źródła pisane i archeologia.

   W Nowym Yorku w muzeum żydowskim (The Jewish Museum New York) istnieje opis powstania nazwy „Polin”.

   W 1492 roku Żydzi wypędzeni z Hiszpanii, Portugalii i krajów niemieckich, tułali się po Europie i zatrzymali się w miejscu najlepiej im sprzyjającym, aby spocząć – „po-lin”. W taki sposób odczytali nazwę „Polska”. Żydzi natomiast uważają, nazwę „Polska”, iż pochodzi od żydowskiej legendy hebrajskiego słowa „polin”, co oznacza „tu odpoczniesz w oczekiwaniu na Mesjasza, który wywiezie cię do ziemi obiecanej”. Nazwa ta jest synonimem drugiej ziemi obiecanej, a została zniekształcona przez Niemców na „Polen” dając nazwę kraju.

   Dlatego żydzi do dzisiejszego dnia walczą i będą walczyć o kontrolę nad Polską. ”

   I jeszcze tylko fragment o Gieremku
   cyt. „Hanna Krall: Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków!
   Bronisław Geremek: Niezbyt lubię ? Takie określenie jest niezbyt ścisłe ! Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami.
   Hanna Krall: Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak !
   Bronisław Geremek: To prawda. Stefan Geremek ukrył nas oboje w Zawichoście. Później nawet, kiedy było już jasne i pewne, że mój ojciec Borys Lewartow – nauczyciel ze szkółki rabinackiej, zginął w getcie warszawskim, ożenił się z moją matką. Niemniej jednak jak od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźniłem przenajświętszemu, niech będzie sławione imię Jego po wieki wieków, że stworzył mnie właśnie żydem!
   A zresztą, czytała chyba pani pamiętniki Emanuela Gingelbluma?
   Hanna Krall: Oczywiście. Przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego Ruchu Oporu.
   Bronisław Geremek: No, to co pewnego razu powiedzieli żydzi, którzy razem z Gingenblumem ukrywani byli w bunkrze przy ulicy Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę ? Pamięta pani, panno Hanko ?
   Hanna Krall: Tak. Pamiętam. Mówili: Nienawidzimy Polaków, bo im jest lepiej niż nam.
   Bronisław Geremek: No, to teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który tworzymy ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.

   Jeżeli tacy ludzie tworzyli fundamenty pod „lepszą” Polskę, to nie można dziwić się dzisiejszej degrengolady naszej gospodarki. Okrągły stół i katastrofalne reformy Balcerowicza, które w rzeczywistości były dziełem trójki: Soros, Sachs, Lipton, dały podwaliny pod dzisiejszy system zwany demokracją.”

   • Może to i fragment o jakimś Gieremku, ale na pewno nie ma nic wspólnego ze śp. Bronisławem Geremkiem – to ubecka fałszywka, demaskowana setki razy…

    • No i co z tego, że demaskowana 100 *. Pytanie, czy skutecznie zdemaskowana?
     Wszystko wskazuje, że nie.
     Można coś robić, ale to nie znaczy, że to coś będzie zrobione.

   • Tak jak zostało napisane…….Żyd to ścierwo które trzeba wypalać ogniem.Ścierwo w ogień!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. żydowiny są po prostu durniami, którzy myślą że tam jest Polska. to idioci prowokatorzy, nie ma co się nimi przejmować

 8. Żydowskie obozy śmierci

  Kto był w nich? Oraz kto cyklon B
  Zsyntetyzował? Niech świat to wie!
  A Reinhard Heydrich i Hitler sam…
  Co genetyka dziś mówi nam?
  Na Umschlagplatzu, kto ziomków bił,
  I do obozów ich pchał co sił?

  „Polskie obozy”?… Tak, w Polsce są.
  W Polsce, od której jej wrodzy – WON!!!

  • Zdaniem Michalkiewicza

   Sto czterdzieści milionów polscy podatnicy
   Wydali na Muzeum …Żydów. Nowe sto milionów
   Wnet na cmentarz …żydowski. Nie dosyć pokłonów!
   Pan Sellin nowy sygnał śle z polskiej stolicy:
   „Czas na Muzeum …Chasydów!” Kolejna impreza?…
   Zdaniem Michalkiewicza: „Niech się sam obrzeza!”

Comments are closed.