Niemieckie media ukryły ten fakt. Imigranci wepchnęli trzy osoby pod pociąg. Dwóch chłopców nie przeżyło [FOTO/VIDEO]

fot. Twitter

Do tragedii doszło stacji kolejowej w Norymberdze. Trzech chłopców zostało zepchniętych na tory przez migrantów. Dwóch z nich zginęło pod nadjeżdżającym pociągiem.

Niemieckie media takie jak Süddeutsche czy bawarski Rundfunk pisały o „wypadku” oraz, że chłopcy „upadli” na tory w wyniku bójki. Z czasem wyszło na jaw, że ofiary nie upadły, lecz zostały umyślnie zepchnięte na tory.

Sprawcami okazali się Turek oraz Grek. Ich tożsamość nie była wcześniej ujawniana przez żadne z mediów głównego nurtu. Rewelacje te opublikował w poniedziałek BILD.

Tragicznie zmarli Luca i Frederic pochodzili z miasta Heroldsberg. W piątek wieczorem odwiedzili jeden z norymberskich klubów wraz z przyjacielem. Około północy chcieli wrócić do domu pociągiem.

Nagrania z monitoringu stanowią dowód, że nastolatków pchnięto w pełni świadomie i celowo na szyny. Pociąg zbliżał się do stacji z prędkością około 80 km/h. Chłopcy zginęli na miejscu.

Poniżej opinia na ten temat byłego policjanta:

źródło: voiceofeurope.com, vladtepesblog.com

13 KOMENTARZE

  1. „Uchodźcy” mają być ściągani za wszelką cenę, mass media dostały rozkaz przemilczania takich spraw, więc milczą. Rzecz prosta w epoce powszechnego Internetu informacje o tego typu przypadkach i tak natychmiast się rozejdą, ale to pokazuje linię postępowania polityków tzw. establisz mętu dyrygowanego rękami jakichś tajemniczych ponadnarodowych inżynierów społecznych.

    • O tych ponadnarodowych macherach mówił już Hitler w swoich przemówieniach, a dla niekumatych ktoś z tłumu krzyknoł „żydzi”.

  2. Kto steruje mediami i sądami w Niemczech.Czyżby niemiecka odmiana „niemieckojęzycznych”?!

  3. Jak dla mnie to mogą wybić wszystkich niemców. Karma. Pozatym sami wybrali lewacki rząd który tak pięknie ich ubogaca.

    • po pierwsze – nie wybrali, po drugie – ty jestes drugi w kolejce do „wybicia”, ty ssssynu, ty geju czy jak cie tam star woła.

  4. **Niemcy powinni wprowadzić w życie program ostatecznego rozwiązania kwestii imigrantów**

Comments are closed.