Polska policja i czas reakcji. Wczoraj nie reagowali, teraz wzywają uczestników ataku na Magdalenę Ogórek na przesłuchania

Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: policja.pl
Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: policja.pl

Stołeczna policja zamieściła na swoim profilu na Twitterze informację o wezwaniach uczestników wczorajszych wydarzeń przy siedzibie TVP Info na przesłuchania. Dlaczego czekano cały dzień lub nie dokonano przesłuchań wczoraj nie wiadomo.

Policja poinformowała, że pierwsze osoby, które uczestniczyły we wczorajszym incydencie z udziałem Magdaleny Ogórek, otrzymały wezwania na przesłuchania na godzinę 19.00. Nie podano ile osób wezwano do stawienia się na komisariacie.

Policja ostrzegła także, że w przypadku gdyby wzywane osoby nie stawiły się zostaną wobec nich podjęte działania przewidziane prawem, mając zapewne na myśli doprowadzenie na przesłuchanie.

Dziś w ciągu dnia policjancie identyfikowali osoby uczestniczące w próbie zablokowania przejazdu samochodu za kierownicą którego siedziała Magdalena Ogórek na podstawie nagrań z miejsca zdarzenia.

W związku z tym powstaje pytanie, dlaczego policjanci uczestniczący wczoraj w interwencji nie spisali uczestników lub nie doprowadzili łamiących prawo na przesłuchania na komisariacie.

Comments are closed.