Złapała go za genitalia w trakcie wywiadu. „Jeśli Twój prezydent może łapać kobiety za waginy ja mogę łapać cię za jaja” [VIDEO]

Owen Shroyer reporter serwisu
Owen Shroyer reporter serwisu "Info Wars" złapany za genitalia podczas Marszu Kobiet fot. Twitter @allidoisowen
REKLAMA

Owen Shroyer jest reporterem serwisu „Info Wars”. Jedna z uczestniczek niedawnego Marszu Kobiet złapała go za krocze w czasie, gdy przeprowadzał wywiad. Została aresztowana tydzień później.

Owen Shroyer przeprowadzał wywiad z młodym uczestnikiem Marszu Kobiet, który odbył się w styczniu w Waszyngtonie. Na głowie nosił czerwoną czapkę MAGA a na ramionach miał szalik z napisem Make America Great Again. Prawdopodobnie właśnie to było przyczyną takiego zachowania kobiety.

REKLAMA

Podeszła ona do reportera i złapała go za genitalia. – Jeśli Twój prezydent może łapać kobiety za cipy ja mogę łapać cię za jaja. – powiedziała.

Na pytanie Shroyera czy ma traktować to jako napastowanie seksualne odpowiedziała, że tak.
– Czyli to była napaść na tle seksualnym? – upewniał się reporter. – Tak molestowałam Cię seksualnie – odpowiedziała kobieta.

– Powinnaś być za to aresztowana? – pytał dalej Shroyer. – Aresztuj mnie – odpowiedziała kobieta.

Mimo iż w trakcie Marszu Kobiet nie doszło do interwencji policji, kobieta została kilka dni później aresztowana pod zarzutem napaści na tle seksualnym.

Owen Shroyer twierdzi, że wielokrotnie był obiektem napaści. Pluto na niego, niszczono jego sprzęt, a nawet celowano do niego z broni palnej. Wszystko to jak twierdzi przy biernej postawie policji.

REKLAMA