Jaok dotkliwie pobity przez KODziarzy pod TVP. Pokazuje zdjęcia [FOTO]

Mikołaj Jaok Janusz pobity przez KODziarzy fot. twitter.com
Mikołaj Jaok Janusz pobity przez KODziarzy fot. twitter.com

O tym, że Obywatele RP i przedstawiciele KODu często używają agresji fizycznej mówi się od dawna. Widać to na licznych nagraniach z organizowanych przez nich manifestacji. Jak się okazuje, praca dziennikarza w Polsce należy do naprawdę niebezpiecznych.

Kilka godzin temu na łamach naszego portalu przedstawialiśmy film z manifestacji KODziarzy, którzy zebrali się pod siedzibą TVP, aby „udowodnić” brak rzetelności i propagandę, którą według niech kreuje Telewizja Publiczna. W gronie protestujących pojawił się znany twórca Mikołaj „Jaok” Janusz.

Jak zwykle, starał się on wyśmiać działania zebranych manifestantów. Niestety, tym razem nie skończyło się na wyzwiskach, agresja słowna bardzo szybko zmieniła się w fizyczną.

To zdjęcie dobitnie pokazuje, że KODziarze użyli siły w stosunku do dziennikarza, atakując go fizycznie. Jak twierdzi Jaok został przekopany, co zresztą doskonale widać po stanie jego nogi.

Śmieszne i smutne zarazem jest to, iż przedstawiciele Obywateli RP natychmiast zarzucili dziennikarzowi manipulację. Manifestanci twierdzą, że obrażenia nie są prawdziwe, a noga jest doskonale ucharakteryzowana.

Przypominamy film z zajścia, w którym ucierpiał Mikołaj „Jaok” Janusz.

Źródło: Twitter.com / NCzas.com

29 KOMENTARZE

  • Jesteś, śmieciu ubecki, tym, co go skopał? Komuchu.

    • aaaaa …”do bandyckiego naziola” w twoim lustrze ??
     Naziole zawsze żądają od oponentów nastawiania drugiego policzka, w razie sprzeciwu, a nie daj bóg odwetu, pieklą się okrutnie.
     Jakoś nie wierzę w to „dotkliwe pobicie”

 1. Na agresję zwolenników totalny należałoby odpowiedzieć agresją w ich stronę, i tak im dopierd…ić żeby się dziesięć razy zastanowili następnym razem zanim podniosą na kogoś rękę, inaczej nadal będą sobie pozwalać.

 2. Ten pan potrafi z grubej rury walić. Tylko że na żadnych filmikach nie widać pobicia.

 3. Zdelegalizować KOD i zamknąć przywódców tej terrorystycznej organizacji !

 4. Jak to ujął Pan Stanisław Michalkiewicz: „walka klasowa zaostrza się”.

 5. Strategia waszych michalkiewiczów działa. Przecież o to wam chodzi,skąd to święte oburzenie?
  Łooo matko z córką „Zdelegalizować KOD i zamknąć przywódców tej terrorystycznej organizacji !”
  Świat by sobie bardzo życzył takich „terrorystów” jak polski KOD ! !
  Takie brednie uprawia portal rzekomo wolnościowy? Co z wolnością słowa i zgromadzeń ? Transparenty, okrzyki, hasła coś Ogórkowej zrobiły ? Barbie musi być uwielbiana przez cały świat, a tu taki afront.

  • Pan Michalkiewicz nie jest za delegalizacją legalnych stowarzyszeń . A Barbie to nie ta bajka wejdź na jakąś inną stronę . A KOD? dzisiaj ataki na kobiety jutro bombka pod autem i dalej będziesz bredził że nic się nie dzieje funkcjonariuszu.

 6. Ojejku, pobito prowokatora!!! I co teraz będzie??? Co będzie jeżeli zadrapania się nie zagoją? Obetną rękę czy głowę?

 7. Słabo go skopali…. z prowokatorami to trzeba tak…. by im się przestało chcieć w przyszłości prowokować innych. I to bez względu którą stronę reprezentują.

 8. Dzisiaj pierwszy raz słyszę o tym panu, a już stał się męczennikiem. Może to po prostu próba poróżnienia Polaków, dzielenia i zrobienia fermentu? A może to chęć oderwania opinii publicznej od zainteresowania problemem „roszczeń” żydowskich, bo jakoś o nich ostatnio cichutko jak (bezopiumowym oczywiście) makiem zasiał. Co tam polskojęzyczny „rząd” w tej materii czyni to nie wiadomo.

 9. Freecapit(at)wp.pl
  Piszcie na powyzszy adres. Szukam wielbicieli

 10. I co dales mu za to w morde albo kopa w d..e czy swoim zwyczajem nawaliles w gacie?
  Dobrze wam tak niech ta lewacka swolocz was leje ile wejdzie zasrane tchorze i dalej popierajcie szukania „antysemityzmusow „i „nacjonalizmusow”przez tego pajaca Brudzinskiego.

 11. Jak tam zydoubecki pomiocie odpluliscie flegme -trzeba odpluwac bo flegma was kiedys zabije

 12. za pierwszej polskiej bolszewi ubecy wysyłali do demonstrujących robotników najgorszy rodzaj swoich siepaczy – prowokatorów. Cel jasny, podburzyć tłum, a dalej to już pały i karabiny. Nie sądziłem, że w wolnym kraju zobaczę jeszcze ten obrzydliwy typ ludzia.

 13. Bardzo dobrze, że zamieściliście film dokumentujący jak jaok sam uderza mężczyznę. Już pomijając jego wcześniejszą pożałowania godną działalność na nagraniu wyraźnie widzimy jak sam wymierza dwa ciosy. Szkoda, że tego jak sam uderza w żaden sposób nie skomentowaliście

Comments are closed.