Kupa śmiechu! Jaok robi sobie jaja z „totalnych” pod siedzibą TVP [VIDEO]

Mikołaj Jaok Janusz
Mikołaj Jaok Janusz "prowokuje" Obywateli RP fot. screen video twitter.com

Prowokacja, agresja, cenzura… to tylko niektóre z określeń, które najczęściej padają na manifestacjach Obywateli RP. W genialny sposób wyśmiał to Mikołaj Janusz, znany jako Jaok.

„Prowokacja” w przebraniu wydarzyła się przed budynkiem Telewizji Publicznej, gdzie zebrali się protestujący, którzy „nie zgadzają się” z linią programową stacji.

Jaok, znany z internetowego programu Pyta.pl, od niedawna także pracownik TVP, postanowił wykorzystać protest, aby nagrać materiał ośmieszający Obywateli RP.

 

Trzeba przyznać, że sposób w jaki to zrobił, jest na prawdę genialny. Zaledwie w kilka sekund udało mi się doprowadzić do prawdziwego „wrzenia” wśród manifestantów.

Mimo, że materiał został udostępniony 3 lutego to wiadomo, iż został zarejestrowany jeszcze przed „atakiem” na dziennikarkę TVP Magdalenę Ogórek.

Źródło: Twitter.com / NCzas.com

28 KOMENTARZE

 1. „Jaok, znany z internetowego programu Pyta.pl, od niedawna także pracownik TVP ( WIADOMO !!), postanowił wykorzystać protest, aby nagrać materiał ośmieszający Obywateli RP.”
  Najbardziej pajac ośmieszył sam siebie ! Tak jak wazeliniarska Ncz.pl !
  Chłopaki ?? Sympatie standardowo tam gdzie koryto.

  • No fakt, masz rację, NIEpowinno się ich ośmieszać, powinno się ich potraktować poważnie, czyli :
   BATALION REAKTYWOWANEGO ZOMO i SPOKÓJ NA ULICACH PRZYWRÓCONY, BO ZOMO DAŁO BY SOBIE RADĘ Z TĄ HOŁOTĄ !!!!!

  • Wdech, wydech niedługo wybory.
   Wszyscy mogą iść i zagłosować na kogo chcą.

 2. Nawet Jaok się sprzedał. Cóż…Piłsudski miał rację mówiąc o tutejszych ludziach.

  • Razem z p.Magdaleną Ogórek jest żywym dowodem, że praca w TVP (tudzież na etacie u któregoś z braci Kurskich) poważnie osłabia władze umysłowe.

   • No, a jakie masz dowody tego rzekomego osłabienia władz umysłowych u pani Ogórek i pana Jaoka spowodowanych pracą w TVP?
    Podaj je. Ale konkrety, fakty, a nie slogany kodziarskie.
    Dasz radę?
    To już.

  • Szuka wielbicieli.
   Piszcie. Freecapit(at)wp.pl

 3. Z nagrania nic nie można zrozumieć – ktoś do kogoś coś krzyczy, ani to zabawne, ani sensowne… Chaos, bezład, ogólnie słabe to…

 4. A co oni mają się zgadzać czy też nie zgadzać z linią programową stacji !!!!! Nie podoba się to nie oglądać hołota zapyziała !!!! Przełączyć sobie na TVN POLSAT Super Stację czy też inne dostępne !!!!!!

  • Nie wiesz, że ‚oni’ PŁACĄ na tę telewizję?! Ta telewizja powinna odzwierciedlać poglądy całego społeczeństwa, a nie tylko 11% i jednej partii.

 5. pięciu oblatanych po ustawkach typów i ta całe lewaki spierniczają gdzie pieprz rośnie…. banda tchórzy i nieudaczników z brzuszkami

 6. jak ja by wzioł helma albo jakiego innego labedzia takiego z meter dwadzieścia jak ja by zaczoł prać bez nery i bez łeby to byście wybyście wszystkie łobuzy tak ucikali że by sie za wami dymiło z kiszek sztolcowych

 7. Ano fakt, prowokuje. Taki już jego „styl” ( na tym polegała „pyta.pl”- nie byłem nigdy ich fanem, ale cośtam ich oglądałem. ) Ciekawe jest, że z tego co pamiętam gość prowokował m.in kiboli przed meczem z Rosją, policję w trakcie szczytu NATO, narodowców przed MN ( i przed rocznicą Powstania Warszawskiego ), antysemitów od Bubla, mohery od Rydzyka i wielu innych. Naprawdę rozwścieczyć „udało mu się” dopiero KODomitów….

 8. Cytat: „został zarejestrowany jeszcze przed „atakiem” na dziennikarkę TVP Magdalenę Ogórek”

  Pismaku NCz!, czy twierdzisz, że to co, przydarzyło się pani Ogórek, to nie był atak na nią?

  A co to według ciebie było?

   • Co jeszcze PObredzisz, kreaturo ubecka?

  • To nie był atak. Usłyszała tylko parę słów prawdy. Jeśli przy okazji zarysowano jej samochód to powinna dostać odszkodowanie, bo prawo własności jest święte.

  • „Dziennikarka” z PiSlandzkiej łaski nieustannie metodycznie, chamsko atakuje to i sama została zaatakowana. Takie są prawa fizyki – akcja czyni reakcję. Tylko kto w końcu to zatrzyma ?Na pewno nie PiSland, czyli ci co zaczęli.Nie popieram działań odwetowych, ,ale rozumie…

   • Ilu Polaków zamordowałeś, ubolu?

 9. Konserwatyście dlaczego nie dzwonicie do programu Bez Ograniczeń w Superstacji codziennie o 22.45 Wylewa sie tam na was wiadro pomyj z telefonów widzów a wy macie to w… jak to mówią plują wam w twarz a wy że deszcz pada

  Przypominam codziennie o 22.45 w Superstacja

  posluchacie tej żółci jaka się na was wylewa to może się ockniecie

Comments are closed.