O tej sprawie wszyscy już zapomnieli. Wstrząsająca relacja gimnazjalisty z warsztatów EuroWeek [LIST DO REDAKCJI]

Przesłane zdjęcie z warsztatów EuroWeek.
Przesłane zdjęcie z warsztatów EuroWeek.

Sprawa warsztatów EuroWeek w grudniu rozgrzała polskich internautów, jednak dość szybko ucichła. Na pocztę redakcyjną otrzymaliśmy relację z warsztatów EuroWeek od jednego z uczestników.

„Euroweek” jest międzynarodowym programem realizowanym przez Fundację Euroweek i Stowarzyszenie Euroweek Szkoła Liderów. Według oficjalnej wersji na celu ma przygotowanie uczestników „do integracji i zrozumienia obecnego świata”.

W grudniu na portalu Wykop pojawiły się zdjęcia dorosłych mężczyzn z Azji, którzy obściskiwali się i całowali z polskimi nastolatkami. Sprawa rozgrzała całą Polskę, a zająć się nią miała nawet policja.

Redakcja nczas.com na pocztę redakcyjną otrzymała relację z warsztatów EuroWeek od jednego z uczestników. Poniżej otrzymana korespondencja w niezmienionej formie:

Jakiś czas temu klasy z mojej szkoły pojechały na wycieczkę organizowaną przez Euroweek. Była to pięciodniowa wycieczka w okolice Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie odbył się kurs dotyczący kultur, Europy, języka angielskiego itp.

Co ciekawe miejsce docelowe wycieczki było trzymane w tajemnicy do kilku dni przed samym wyjazdem pomimo, że o wycieczce było wiadomo już od miesiąca, co jest chyba nawet niezgodne z prawem oświatowym.

Byli tam tzw.„wolontariusze” z różnych stron świata, między innymi z Pakistanu, Wietnamu czy Indonezji. Z tego co słyszałem od kolegów„wolontariusze” byli z uczestnikami dość blisko, przebywali z nimi prawie cały czas.

Oprócz zwiedzania okolicy odbywały się tam również różne prezentacje dotyczące wcześniej wspomnianych tematów, a uczestnicy brali udział w różnych zadaniach i zabawach.

Przykładowo uczestnicy mieli w grupach przygotować prezentacje na temat stereotypów dotyczących między innymi tego, że osoby czarnoskóre są agresywne, muzułmanie to terroryści czy tego, że osoby z tatuażami to kryminaliści.

W trakcie jednego z zadań kazano kilku chłopcom przebrać się za dziewczynki, nie był to jednak jedyny taki przypadek, bo na zdjęciach na stronie Euroweek na Facebooku widać więcej takich przypadków, zdjęcia zamieszczam poniżej.

Nauczyciele i rodzice (o ile zostali w ogóle poinformowani o tym co tam się będzie działo) nie widzieli w tym nic złego i wykazywali spory entuzjazm w związku z tą wycieczką. Osoby z mojej klasy wróciły zindoktrynowane i zmanipulowane twierdząc, że było świetnie i że to ich najlepsza wycieczka.

16 KOMENTARZE

 1. Dzieci i młodzież to nasza przyszłość! Jeśli lewacy robią wszystko by demoralizować najmłodszych to znaczy że gardzi naszą kulturą i, co za tym idzie, że należy ich uznać za wrogów i zniszczyć!

 2. Dlaczego to MY POLACY musimy sie dostosowywac do tych lewakow co nasze wartosci maja za nic, czemu to oni nie chca akceptowac naszych pogladow ze np.homoseksualisci to dewianci, aborcja to morderstwo z premedytacja, gender to zaburzenie i patologia DLACZEGO ? Najwyzsza pora by byli toleranncyjni w stosunku do nas, prawych Polakow.

  • Bo sami ,,polacy ” odrzucają te wartości, plują na nie i gardzą wszystkim co Polskie, mamy być tylko kolejną szarą masą która można formować jak tylko kto zapragnie do swoich celów

   • Allah, subhanahu wa ta ala, powiedział:
    „Nie zabijajcie swoich dzieci ze strachu przed ubóstwem, My damy utrzymanie im i wam. Zaprawdę zabijanie ich to wielki grzech! 17.31
    Powiedział też:
    „I posłaliśmy Lota kiedy rzekł swojemu ludowi: „Czy wy popełniacie taką nieprawość jak nikt przed wami na ziemi. Zaprawdę, wy obracacie się z żądzą ku mężczyznom zamiast ku kobietom. Wy jesteście ludem grzeszników.” 7.80-81
    Natomiast wysłannik Allaha Muhammad, pokój i błogosławieństwo boże niech będą z nim, przeklął zniewieściałych mężczyzn i kobiety które naśladują zachowanie mężczyzn i powiedział: „wygnajcie ich ze swoich domów” Buchari 7.773
    Dlatego jedyną szansą dla prawaków-słabiaków jest przyjęcie islamu. Inaczej na zawsze pozostaną przegrywami którzy wylewają gorzkie żale na prorosyjskich stronach internetowych, drżą przed potęgą bezbożnego lewactwa i zrzeszają się w jakieś sezonowe weszpolskie ruchy narodnyje, gdzie połowa to konfidenci, druga upośledzeni, a trzecia geje w typie Ernsta Rohma.
    Przyjęcie islamu wyszłoby prawakom tylko na dobre, wzmocniliby wewnętrzną dyscyplinę dzięki modlitwie, wyszliby z piwnicy do masdżidu znajdując tam porządnych ziomeczków z calego świata, poprawiliby dietę i wyzbyli się alkoholowego nałogu. Od takich osobistych rzeczy zaczyna się rewolucję, a nie od miauczenia na złowrogie lewactwo, które razem z Iblisem toczy z was bekę.

    • Zasadniczo popieram taki ruch, to może być ratunek dla cywilizacji, przypominam że kalifat nie znał podatku Vat.

 3. Dokładnie Matko z Koluszek i Mike z Lublina !!
  Nie ma to jak być polskim dzieckiem molestowanym przez takie prawe osobistości jak prałat Jankowski,abp Wesołowski, abp Petz, i setki innych świętych.Lewi molestanci do piekła, prawi są tam od zawsze, mają się całkiem dobrze.

 4. Czy żyjemy w epoce pokolenia – które nie jest w stanie walczyć ? Czemu ciągle o tym czy tamtym gadane czy komentowane …. przecież nas jest więcej ….. normalnych …. to jak jakaś psychologia tłumu ….

Comments are closed.