Stary komuch wystosował apel do wyborców. Doczekał się odpowiedzi. „Ciesz się, że możesz spokojnie żyć”

Dariusz Rosati oraz Witold Gadowski. / foto: YouTube
Dariusz Rosati oraz Witold Gadowski. / foto: YouTube

Były minister spraw zagranicznych, wieloletni działacz PZPR, a dziś europoseł PO, Dariusz Rosati odniósł się do tzw. taśm Kaczyńskiego i zaapelował do wyborców, aby otworzyli oczy. Doczekał się mocnej odpowiedzi ze strony dziennikarza Witolda Gadowskiego.

Europoseł Platformy Obywatelskiej Dariusz Rosati postanowił odnieść się do opublikowanych ostatnio przez „Gazetę Wyborczą” tzw. taśm Kaczyńskiego. – Powoli wychodzi na jaw prawda o PiS, czyli o firmie Prezes i Spółka. Wyborcy, otwórzcie oczy! – napisał na Twitterze.

Były członek PZPR, a dziś PO doczekał się szybkiej odpowiedzi ze strony dziennikarza Witolda Gadowskiego. – Bezwstydny komuchu zamilcz. Ciesz się, że możesz spokojnie żyć i milcz. Człowiek honorowy – na twoim miejscu – spaliłby się ze wstydu – napisał Gadowski.

24 KOMENTARZE

 1. nie zdziwię się jak ten komunistyczny karaluch oskarży Gadowskiego o mowę nienawiści i naśle na niego kumpla prokuratora

 2. Niech Gadowski zajmie sie ‚komuchami’ z PiS-u takimi jak Piotrowicz czy sedzia Kryze, ktory skazywal opozycjonistow w czasach PRL-u.

  • Swoje komuchy nie przeszkadzają począwszy od partii ” Porozumienie Centrum”z listy której kandydował pan Gadowski.Czy to nie ta partia zaprzepaściła ustawę dekomunizacyjną ??
   Złodziejstwo ze Srebrnej też swojskie jeśli tylko koniunktura polityczna pasuje.
   Polityka robi z ludzi kompletne dno.

 3. kłótnia w rodzinie. PiS,PO czy PZPR… co za różnica? A że nie strzelają do ludzi, czysty faryzeizm- Ustawy 1066 nie odwołali. Pan Gadowski jest zdeklarowanym klakierem PiS, choć jak powiada, PiS go „rozczarował”. Jak to możliwe, że mnie- bez porównania mniej zorientowanego od Pana Gadowskiego, PiS nie był stanie rozczarować

 4. różnica ideologiczna pomiędzy PZPR, a PiS polega na tym, że PZPR była internacjonalna, a PiS jest narodowo-socjalistyczne … 2 różne strony tej samej czerwonej monety … socjalizm bez względu na swoje odcienie od zawsze był, jest i będzie złem … ;]

  • o dziwo Lis to ostatnio dobrze opisał…

   … chociaż robił to jako prowokację.

   wojna postkomuny (PO et al) z neokomuną (PiS).

  • Chyba sadza zaćmiła.
   Cóż PiS jest ewentualnie judeokatolsko – socjalistyczny.
   Co ma wspólnego z nacjonalizmem??
   Retoryka (pusta do tego) bogoojczyźniana a tym bardziej mesjanistyczna martyrologia się nie liczą jako poważne argumenty tej tezy. No chyba, że idziemy w żarty ala nigdy więcej – to jak nic sojusz z Węgrami przesądza sprawę ;-]

 5. Rosati nigdy nie był komuchem. PZPR była od połowy lat 80-tych ubiegłego wieku dużo bardziej na prawo od miejsca, w którym teraz jest PiS. To PiS jest partią komunistyczną.

  • Dokładnie ! Jego ojciec, Włoch Angelo przebywał w obozie jenieckim. Po wyzwoleniu zamieszkał w Łodzi. Matka, Polka Wanda przebywała na robotach przymusowych w Niemczech. Jego rodzice rozwiedli się wkrótce po jego narodzinach, ojciec wyjechał do Francji. Gdy Dariusz Rosati miał dziesięć lat, matka w jego imieniu zrezygnowała z jego włoskiego obywatelstwa, a także spolszczyła i przestawiła kolejność jego imiona.

 6. Brawo P. Witoldzie Gadowski ! Obcy musi przestrzlgac prawo i szanowac NASZA OJCZYZNE POLSKE!!

 7. Obcy prawu i elementarnej przyzwoitości jest pan Gadowski,który koniunkturalnie broni państwowo partyjnego złodziejstwa, licząc najwyraźniej na ochłapy z pisowskiego stołu.

Comments are closed.