Antypolonizm w pełnym natarciu. „Żydowski głos” pisze o „polskich korzeniach” Auschwitz Birkenau

Prt Sc artykułu w
Prt Sc artykułu w "The Jewish Voice". / foto: thejewishvoice.com

Kolejny skandaliczny artykuł w izraelskiej prasie, który przypisuje odpowiedzialność za istnienie obozów koncentracyjnych Polsce. Tym razem „The Jewish Voice” pisze o „polskich korzeniach” Auschwitz-Birkenau.

Żydowska prasa po raz kolejny atakuje Polskę w kontekście obozów koncentracyjnych i nie ma tu mowy o żadnej pomyłce, gdyż cały artykuł „The Jewish Voice” jest skonstruowany tak, aby pokazać odpowiedzialność Polaków za obóz Auschwitz-Birkenau.

Na zdjęciu, którym zilustrowany został artykuł widzimy okładkę książki Jana Tomasza Grossa „Sąsiedzi. Historia zagłady żydowskiego miasteczka”. Gross to znany z antypolonizmu i obarczania Polaków odpowiedzialnością za zbrodnie II Wojny Światowej pseudo-historyk.

– Wciąż trwają kontrowersje wokół obozu koncentracyjnego Auschwitz II wojny światowej, który znajdował się w Polsce. Zamordowano tam ponad milion Żydów – czytamy we wstępie. Już wiemy, że Auschwitz było na terenie Polski (współczesnej – red.), nie wiemy nic o udziale Niemców, ani nawet tajemniczych nazistów.

– Teraz, prawie 75 lat po wyzwoleniu przez wojska radzieckie, polskie władze próbują twierdzić, że obóz był niemieckim jedynie położonym na polskiej ziemi i aby udowodnić swoją rację, parlament uchwalił ustawę, która przewiduje karanie za zwrot „polskie obozy śmierci” – czytamy dalej.

Pojawiają się więc już Niemcy, ale sam obóz nie był niemiecki, a Polska została wyzwolona przez wojska radzieckie. Robi się coraz ciekawiej, czytamy więc dalej. – Posunęli się do wprowadzenia kary pozbawienia wolności do trzech lat dla każdego, kto nazywa obozy koncentracyjnego na polskiej ziemi jako polskie – czytamy.

– Obecny polski rząd próbuje reedukować świat w sprawie niemiecko-polskiej współpracy w zakresie eksterminacji Żydów. Jego oficjalnym stanowiskiem jest, że wszyscy Polacy byli bohaterami podczas wojny – łże w żywe oczy autor artykułu w „The Jewish Voice”.

Celem ww ustawy, niezależnie od jej krytycznej oceny, nie było stwierdzenie, że wszyscy Polacy byli bohaterami, a jedynie odrzucenie przypisywania odpowiedzialności za Holocaust narodowi Polskiemu. W artykule pojawia się też powtórzenie kłamstwa jedwabińskiego, no ale to nas nie może dziwić, skoro autor powołuje się na Jana Grossa.

– W 1941 r. Polscy cywile w Jedwabnem, za zgodą ich okupantów niemieckich, zaatakowali i zamordowali miejscowych Żydów – czytamy. – Dlaczego my, Żydzi, powinniśmy pozwolić, aby zbrodnie Holokaustu zostały zredukowane i odepchnięte na bok, by oczyścić duszę narodu polskiego? – pyta na koniec autor artykułu.

38 KOMENTARZE

  • Piotr Rybak „jedynką” na liście Koalicji Propolskiej we Wrocławiu! Tego chcą wyborcy!

  • A już się bałem że odkryli Polską tajemnice że Adolf Hitler i Joseph Goebbels byli Polakami.Żydzi to wspaniali aktorzy w bibli zagrali główne role. A tak na poważnie uczcie się Polacy jak się manipuluje ludźmi z całego świata. Co jak co żydzi potrafią

   • Wirus co ty zrobiłeś jak się dowie Jan Tomasz Gross to będzie Sensacja. Polacy spokojnie jak na wojnie. MAMY asa w rękawie. Nie pokazuje się swoich atutów od razu. Robi się to na końcu. A to dopiero początek

   • A bo żydki za dużo dopalaczy używają, a potem będą wine na innych zrzucali.

  • Jeśli chodzi o korzenie to Hitler też był żydem i największy morderca Heinrich był jeszcze większym żydolem i mimo to wypuszczali żydostwo na wybieg w kominie.

  • Oni szczegolnie starozakonni bardzo czesto masturbowali sie w Auschwitz Na ternie obozu byla zreszta placowka LGBT ktora pomagala nawiazac sosunki plciowe pomiedzy SSmanami a zydowskimi kapo i policjantami zydowskimi oraz zydowska mlodzieza homoseksualna!!

 1. Pejsaci robią wszystko aby Polacy stali się antysemitami!Takie mają podziękowanie narodowi polskiemu,za to,że w czasie wojny narażali własne życie i rodziny,aby ich ukrywać przed hitlerowcami!Co za niewdzięczna nacja „wybrańców”?????

 2. Teraz widac jak gigantycznym bledem bylo odstapienie od eksuchumacji w Jedwabnem.

  PS. Czekam, kiedy zydowskie media podchwyca kwestie odpowiedzialnosci Zydow za bolszewickie zbrodnie. Na tej stronie sa dowody, ze wiekszosc kierownictwa bolszewickiego (odpowiedzialnego za zbrodnie) byla Zydami:
  heretical.com/miscellx/bolshies.html

  • zateizowany zyd to zaden zyd bo zydostwo to sekta religijna
   czesto natomiast slysze ze katolicy jak Hitler czy Mengele nie byli katolikami, albo ze Tusk czy Kaczynski nie sa Polakami

   wiec w koncu jak to jest?

   • Ściema ! Jeśli jest jak mówisz to dlaczego organizacje żydowskie ( na czele z „Państwem Żydowskim” ) tak zawzięcie walczą z pociąganiem do odpowiedzialności zbrodniarzy komunistycznych żydowskiego pochodzenia. Poza tym wiesz coś chyba o tym komu wedle izraelskiego ustawodawstwa przysługuje „prawo do powrotu” ;) . Czyżby nie mogli to być Żydzi zlaicyzowani??

   • Tyle tylko, ze ci zateizowani komucho-Zydzi sami nazywaja sie Zydami i trabia o tym w kolo naokolo – przyklad: Holland, Pierog, Soros, itp., itd. Ci sami Zydzi zawziecie walcza o zaklamywanie prawdy o komunistycznych zbrodniach zydowskich. Wiec gdzie sensi logika w twojej wypowiedzi?

    • nie wiem czy to prawda (pewnie dopowiedziane przez oponentow) ale jesli tak to sa nie sa zydami tylko skonczonymi debilami
     polak jest z pola, arab nie wiem skad ale na pewno nie od islamu natomiast zyd bez religii jest jak kobieta z fiutem

     • ps jesli moj tata czy dziadek byl jehowcem to co ja ku.. mam z tym wspolnego jesli wypinam sie na wszystkie religie?

 3. Czy jest już oficjalne stanowisko w tej sprawie pajaca Brudzińskiego ? Bo nie słyszałem…może nie było rozkazu…

 4. Konferencja międzynarodowa jest świetną okazją aby pokazać co Polacy myślą o tych kłamstwach.

 5. A ktoś kiedyś powiedział, że żydzi mają uszkodzony kod genetyczny. Dlatego najmocniejsze cechy jakie posiadają, to oszustwo i nienawiść do gojów.

 6. Piotr Rybak „jedynką” na liście Koalicji Propolskiej we Wrocławiu! Tego chcą wyborcy!

 7. Obrana taktyka bezmyslnej obrony przed zydowska pasja obarczania nas za obozy i ich rzekoma eksetminacje przez Polakow wydaje sie byc skazana na niepowodzenie,
  zatem jedynym rozwiazaniem jest zdecydowany kontratak i to ze zdwojona sila. Wygrywa tylko madry i zdecydowany przywodca, ktorego wybierzmy wsrod Narodowcow, a nie starej gwardii sprzedawczykow gotowych sprzedac nas za kupe Szekli. Apeluje do rzetelnych historykow, aby w swoich prawdomownych okresleniach zdlawili zydowska histerie pomawiania naszego narodu i zalali swiat literatura przemawiajaca do zdrowego rozsadku tak, by nie dopuscic do powstania „nowej historii”, przepelnionej klamstwem i hipokryzja, a co za tym idzie przerwania nieskonczonych i wciaz niegodnych uzurpacji majatkowych.

  • Dokladnie, oni nas razem z Amerykancami zmasakruja jak Sowiety.
   Trzeba odwracac sojusze wg. mnie. I budowac swoja armie.

   ale pis peło – polscy wyborcy…. słabo widze przyszłosc…

 8. Po co podgrzewacie nastroje, Korwin i sp.? Prawda lezy jak zwykle po srodku. Wielu Polakow to mendy – szmalcownicy, ktore zarabialy na zagladzie Zydow i Polakow. Ich potomkowie to mendy dzisiejsze- jest ich niemalo.Wielu Zydow to mendy opanowane szalem antypolonizmu. Dzieki Bogo 3/4 kazdego spoleczenstwa to ludzie normalni.I ot – cala zagadka

  • tylko ze te proporcje to moze byc. promil Polakow nielubi Zydow i promil Zydow lubi Polakow.

   • Wudaje mi się, że z tym promilem Polaków to przesada, jest więcej, tylko jest to „nielubienie”: półgębkiem, cichaczem, z obawą i czasem/często bez szerszej czy nawet potocznej wiedzy na temat „zasadności braku sympatii”, bo nie ma głośnej propagandy w tym zakresie – wszystkiego trzeba samemu poszukać, trzeba się interesować, trzeba chcieć.
    Z kolei tamto nielubienie jest z otwartą przyłbicą, głośne, wspierane przez moznych tego świata i niektóre państwa, podbudowywane jazgotliwą propagandą – niezależnie od jej związków z rzeczywistością, a może nawet im mniej tych związków, tym barrdziej jazgotliwą….

  • To zyd zarabial na zydzie włg zydoskiej teori przetrwania musialo zginac 100 zydow by jeden ocalał

 9. Polacy ospaly narod. Nonstop euro -entuzjastyczny, – wiecej europrzeciwnikow jest w nawet w niemczech i francji.
  Tak samo sojusze militarne juz sie odwracaja i polacy tez nie lapia sie w tym i mysla jak w czasach zimnej wojny… A kto wie czy nie powinnismy wew. NATO wspierac innego partnera NATO – Turcje??? – niby naszego odwiecznego wroga ale od czasu jak dzieli nas Ukraina to kij wie? Wogle czy w dobie samolotow jeszcze geo-polityka ma takis wielki sens. – raczej wrog twojego wroga przyjacielem twoim.

 10. Kolejny DOWÓD na to, kto głównie odpowiada za globalną propagandę nienawiści przeciwko Polakom i Polsce.
  W tym za propagowanie wyrażeń w rodzaju „polskie obozy śmierci”.
  Nie tylko Niemcy, i nie głównie Niemcy, prawda?
  Ta propaganda nienawiści od dziesięcioleci przynosi olbrzymie cierpienie i straty materialne Polakom i Polsce za granicą i w kraju.
  Jest ona powodem m.in. zabijania Polaków za granicą – zabijania z nienawiści do Polaków, prawda?
  Zatem ci, którzy prowadzą tę propagandę nienawiści przeciwko Polakom i Polsce, powinni płacić odszkodowania Polakom i Polsce, prawda?

  Na przykład, na początek, 500 miliardów dolarów.

 11. *ZIEW* I dobrze, że mają swój rezerwat, bo jak widać nie da się z tą kłamliwą hołotą żyć w cywilizowany sposób pod jednym dachem. Szkoda tylko, że powstał na krwi i ruinach domów Palestyńczyków.
  Już nie raz grozili nam, że jeśli nie wypłacimy haraczu za poległych to będą nam ubliżać i poniżać na arenie międzynarodowej. Co prawda jeden stracił za to stanowisko, ale zastąpił go podobny nawet z nazwiska.

 12. Zyd może pluć na Polske i Polaków, a jak ty powiesz coś na zyda to zaraz cie zydowskie gestapo ściga i prześladuje. Dobry zyd, to zdechły zyd

 13. Skoro haniebny PAD nieustannie (także 27.01.2019 r. zakłamany list) rozpowszechnia antypolską narrację o kosmitach z planety Nazis, którzy w utworzonych przez Niemców, niemieckich obozach zagłady Auschwitz i Mauthausen, zamordowali m.in., w 1942 r. przedstawicieli mojej rodziny, to cóż się dziwić beneficjentom niemiecko-żydowskiego, antypolskiego porozumienia. Dlaczego PAD, członkowie rządu RP (poza PMM), 99% tzw. parlamentarzystów, 88% dziennikarzy wspiera nazistowską narrację nazistowskich kłamców?

 14. A nasi ojcowie i dziadowie ryzykowali za nich życie a ten pejsiasty pomiot teraz znowu opluwa nasz kraj i to bezkarnie no bo i rząd mamy żydowski przecież.

 15. Pomijam znane sprawy z Jedw, jak zaprzestanie ekshumacji, gdy zaczęto znajdowac kule itd, nadmienię tylko, że nikt, nawet „historyk” G., nie przeczy, że w Jed owego dnia byli Niemcy w mundurach. Oczywiście G i jemu podobni podaje b. niską liczbę, przypisuje im tylko „robienie zdjęć”, ale nie pzeczą, że Niemcy tam byli….

  W Brzostowicy Małej – o ile czytam -nie było żadnego czerwonoarmisty „feralnego dnia”. Była to prawdziwa zbrodnia „sąsiadów”. Może powinnismy bardziej i sobie i Żydom o tym przypominać….
  Bo jak ujmuje to, raczej mocno nieprzeciwsemicka:) wikipedia:
  ” Akcją kierował specjalny Komitet Rewolucyjny w Brzostowicy Wielkiej, którego przewodniczącym był Motyl Żak. Mordu dokonała banda składająca się z Żydów i Białorusinów, którą dowodził żydowski handlarz Zusko Ajzik. Zabójstwa odznaczały się szczególną brutalnością – Wołkowiccy mieli ręce skrępowane drutem, zmuszani byli do jedzenia wapna i zakopani żywcem…”

Comments are closed.