HIT Internetu! Głos „chrześcijańskiej Europy” czy szurii? Ważny działacz Prawicy RP przekonuje, że człowiek nie jest ssakiem

Piotr Strzembosz z Prawicy Rp przekonuje, że człowiek nie jest ssakiem/fot. Twitter Piotr Strzembosz
Piotr Strzembosz z Prawicy Rp przekonuje, że człowiek nie jest ssakiem/fot. Twitter Piotr Strzembosz

Okazuje się, że nazywanie się „głosem chrześcijańskiej Europy” nie przysparza wiedzy. Piotr Strzembosz, jeden z bardziej rozpoznawalnych członków partii Prawica Rzeczypospolitej na Twitterze w przekonywał, że człowiek nie jest ssakiem…

Polityk z partii Marka Jurka wziął udział w twitterowej dyskusji na temat tego, jakie podejście powinno być do seksu w społeczeństwie. Chodziło o podejście do związków nieheteroseksualnych.

Homoseksualizm to zaburzenie, nie norma. A to, że występuje w naturze, podobnie jak kazirodztwo czy pedofilia, to nic nie zmienia – pisał były radny Sejmiku Mazowieckiego Piotr Strzembosz.

Jednak w swojej argumentacji chyba się za bardzo zaplątał. W pewnym momencie popełnił gafę, której długo internauci mu nie zapomną.

Człowiek ssie mleko matki, ale ssakiem nie jest – napisał Piotr Strzembosz na Twitterze. Oprócz tego z przekonaniem wyższości intelektualnej udostępnił link do Wikipedii na ten temat.

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. – My naprawdę płacimy panu pensje? – pyta Krzysztof Golebiowski. – Najpierw porównuje Pan homoseksualizm do pedofilii, a teraz twierdzi, że człowiek nie jest ssakiem. Brawo – zauważa Katarzyna. – Jak ten pan w ogóle skończył szkołę podstawową pozostanie na zawsze zagadką – stwierdza użytkownik Syn_optyk. – Skoro Pan tak odleciał to jeśli nie zwierzęciem to może jest Pan dronem? – pyta 5th.

Oczywiście, wpadki się zdarzają. Jednak taki kaliber błędu poważnie szarpie wizerunek faktycznej prawicy w Polsce. W końcu to jest błąd na poziomie szkoły podstawowej.

Źródło: twitter.com

12 KOMENTARZE

    • Piotr Rybak „jedynką” na liście Koalicji Propolskiej we Wrocławiu! Tego chcą wyborcy!

  1. jesli tak mowi, to widocznie tak jest, mowiac o ssakach mowi sie o zwierzetach, a on moze chcial powiedziec, ze czlowiek zostal stworzony na podobienstwo Boga, a nie jakichs tam zwierzat, czy ssakow.

  2. niech sobie wierzy w co chce, skoro uważa się za potomka kazirodców po Adamie i Ewie to jego sprawa

  3. Dla mnie to jest jasne. Dinozaur, poza tym, że nie istnieje, nie jest małpą. Natomiast człowiek jest po prostu nadczłowiekiem i powstał z prochu.

  4. Przecież nie od dziś wiadomo iż CZŁOWIEK SSAKIEM NIE JEST

    CZŁOWIEK jest „POLNISCHE BANDITEN” a cała reszta to RASA PANÓW…..

  5. Even though Man sucks mothers milk, doesn’t mean he is a cocksucker.

Comments are closed.