HIT MIESIĄCA! Oburzenie po materiale „Faktów” TVN. To co zrobili, nie mieści się w głowie

Justyna Pochanke - prowadząca
Justyna Pochanke - prowadząca "Fakty TVN". / foto: Prt Sc TVN

To był jeden z najchętniej czytanych przez Was artykułów w styczniu. Chodzi o sprawę oburzenia w sieci, jakie wybuchło po materiale w serwisie (dez)informacyjnym „Fakty”. Stacja pokazała materiał o dzikach, który w sposób zmanipulowany przekazał informację o stanowisku Komisji Europejskiej. Jest jednak jeszcze jedna, dużo bardziej oburzająca rzecz, na którą uwagę zwrócili internauci.

Media jak TVN czy Gazeta Wyborcza od kilku dni nagłaśniają „dzik gate”, czyli planowany odstrzał nieco ponad 200 tysięcy dzików. Pod lewacką presją ugięli się oczywiście politycy PiS-u, a Prezydent Duda zaapelował o niezabijanie ciężarnych loch.

„Fakty TVN” w piątkowym wydaniu programu po raz kolejny informowały o tej sprawie. W materiale poświęcono całe 8 sekund, żeby przekazać stanowisko Komisji Europejskiej popierające stanowisko polskiego rządu.

Jednocześnie jest coś dużo bardziej przerażającego. Otóż zapowiadająca materiał Justyna Pochanke mówiła o ciężarnych lochach z dziećmi. Profil „Nagroda ZŁotego Goebbelsa” odnalazł materiał również zapowiadany przez Pochankę, w którym mówiono o kobiecie w ciąży z płodem.

Dehumanizacja człowieka i humanizacja zwierząt poprzez takie zabiegi to z całą pewnością jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy uprawianych przez lewactwo. W taki schemat wpisuje się również o mówienie o rzekomych prawach zwierząt.

O tym, że nie ma takiego zwierzęcia jak „prawa zwierząt” celnie mówił europoseł Wolności Dobromir Sośnierz. Sośnierz podkreślił, że zawsze sprzeciwia się pojęciu „praw zwierząt”, ze względu na to, że to ludzie rozumieją prawo, moralność, natomiast zwierzęta takiej rozumności nie wykonują. Nie mają obowiązków prawnych czy moralnych, nie mogą więc mieć też szczególnych praw.

10 KOMENTARZE

 1. no ale jak to locha ciążarna z dziećmi czy to oznacza że locha ma warchlaki z poprzedniego pomiotu i jest ciążarna znowu? no a z tym płodem to już w ogóle nie rozumim kobita w ciąży a płód gdzie we wózku dziecięcym? wtf?

 2. Pan Duda jest miękki jak ciepły pasztet.
  Nawet Kaczyński jest odważniejszy.

 3. Jak widzę te kur#y dziennikarskie czy z tfn, zydsat, a także tfp to rzucam do nich kamieniami. Tym szmaciazom zamarzylo sie cenzurowanie internetu tak aby ludzie nie mieli dostępu do prawdziwych informacji i opinii. Te kur#y trzeba gonić gdziekolwiek się pokażą!

  • Jak widzę takie rury bardaszane jak obsrywator to zastanawiam się jaka locha mgołą coś takiego spłodzić?

 4. Zmieńcie podpis to akurat jest Anita Werner a nie Justyna Pochamke. Poza tym już wiele razy pisałem – róbcie dokładnie taką samą propagandę przeciw lewakom jak oni przeciw wam, oskarżajcie ich o antysemityzm (podprogowy, endemiczny), nazizm i faszyzm – dostarczą wam cala masę argumentów na poparcie takich oskarżeń – wykorzystujcie to bezwzględnie.
  Używajcie tych określeń nieustannie, tropcie każdy szczegół i urządzajcie z tego g_burze, krzyczcie głośniej niż oni…

 5. Dlaczego na zdjęciu nie ma Justyny Pochanke czy ona też podlega ochronie jak te chore lochy, które tak broni.

 6. Szkoda, że juda nie wystosował podobnego apelu, gdy rolnikom usypiali ciężarne lochy z ruszającymi się w brzuchach, jeszcze długo po śmierci matki młodymi. Świnie były zdrowe, ale podejrzane o ASF.
  Gdzie były wszystkie wrażliwe cwelebrytki i zeszmacone organizacje ekoterrorystów?
  Zwierzęta pomordowane, polski hodowca stracił, zniszczony wieloletni wysiłek, odszkodowania będą…może…kiedyś
  Wszystkie uczucia na bok i liczymy euro za dobrze wykonaną usługę.
  Ścierwo nie ludzie

Comments are closed.