Książę Karol i księżna Camilla mają syna? Mężczyzna twierdzi, że to przez niego zginęła księżna Diana [FOTO]

Księżna Diana, książę Karol i księżna Camilla . Foto: PAP/ Facebook
Księżna Diana, książę Karol i księżna Camilla . Foto: PAP/ Facebook

Tą informacją żyją brytyjskie media. Mimo, że małżeństwo księcia Karola i Camilli Parker Bowles jest w kryzysie, w prasie głośno od plotek. Simon Dorante-Day złożył zaskakujące oświadczenie, że jest synem księcia Karola i chce, aby testy DNA udowodniły, że mówi prawdę. Mężczyzna twierdzi, że przez niego zginęła księżna Diana!

Jak podaje „Daily Mail” Karol i Camilla skrywają pewien mroczny sekret. Otóż według tabloidu książę Walii i księżna Kornwalii mają 52-letniego syna, który mieszka obecnie w Australii.

Mężczyzna, który twierdzi, że jest dawno zaginionym synem, twierdzi, iż księżna Diana odkryła sekret.

Simon Dorante-Day jest przekonany, że księżna Diana zamierza ujawnić światu swoje istnienie. Ale jej przedwczesna śmierć w sierpniu 1997 roku oznaczała, że ​​nigdy nie miała szansy by to uczynić.

Co więcej Simon Dorante-Dany twierdzi, iż księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym, ponieważ dowiedziała się o jego istnieniu.

W rozmowie z Radar Online Dorante-Dany wyznał, że „królowa ludzkich serc” została ofiarą zamachu, bo planowała publicznie wyjawić prawdę o nieślubnym dziecku niewiernego męża.

„Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość – twierdzi Simon.

„Odnajdując odpowiedzi, zorientowała się, jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić.” – dodał.

Prawdopodobnie syn Księcia Karola i księżny Camilli. Foto: Facebook
Prawdopodobnie syn Księcia Karola i księżny Camilli. Foto: Facebook

Źródło: Daily Mail

10 KOMENTARZE

  1. co ma nas w ogóle obchodzić niemiecka dynastia (Koburgowie) na tronie Wielkiej Brytanii, nie mamy swoich problemów ?

  2. Urodził się ponoć gdy Karol miał16 lat i Camilla18 i został adoptowany. . Przybrana matka KarenDay, oświadczyła, że ​​kolor jego oczu był niebieski, ale zmienił się na brązowy, gdy miał 7 lat. Miał interwencję chirurgiczną w brytyjskim szpitalu-migdałki. Ponoć „poprawiono” mu przy okazji i uszy i coś z zębami. Przez dłuższy czas cierpiał potem na światłowstręt, nie mógł znieść nawet światła żarówki 100 watowej W istocie jest do nich podobny

Comments are closed.