Cejrowski poucza Owsiaka: „Patrz człowieku jak normalni ludzie reagują”

Wojciech Cejrowski ze sowim plastusiem. Foto: tter/@TheCejrowski
Wojciech Cejrowski ze sowim plastusiem. Foto: tter/@TheCejrowski

Wojciech Cejrowski dostał ładny prezent. Barbara Piela, autorka plastusiowych animacji zdjętych z anteny przez klęczących zwierzchników TVP Info po wydumanym „antysemickim” skandalu, podarowała znanemu podróżnikowi jego plastelinową podobiznę. Cejrowski nie pozostawił tego faktu bez komentarza.

Przypomnijmy. Skandal z plastusiowymi animacjami Barbary Pieli wybuchł po tym jak w jednej z animacji na stosie plastusiowych banknotów dopatrzono się żydowskiej gwiazdy Dawida, co odebrano jako antysemityzm. Wiadomo – z Żydów żartować nie można, można tylko im czapkować.

Potem Jurek Owsiak, który także był bohaterem tej satyrycznej animacji, wypalił jak głupi, że po obejrzeniu tego odcinka „poczuł się jak w Auschwitz”. Oczywiście środowiska żydowskie nie zareagowały na te słowa, chociaż zawsze nie przepuszczają okazji żeby tresować świat w podobnych sytuacjach i mówić, że takie stwierdzenia obrażają pamięć ofiar Holokaustu.

Cjerowski po otrzymaniu swojej plastelinowej podobizny zrobił sobie zdjęcie i tak napisał na Twitterze:

„Z pozdrowieniami dla Pani Pieli oraz z pouczeniem dla Owsiaka: patrz, człowieku, jak normalni ludzie reagują na swoje wizerunki z plasteliny.”

Cejrowskiemu odpowiedziała sympatycznie także autorka figurek.

108 KOMENTARZE

 1. Normalni ludzie na widok W.C. reagują wymiotami,jak to w wc,smród i bród. Typowy katolak ,religijne frazesy o miłości bliźniego, a w praktyce pielęgnowanie nienawiści.

   • Człowiek ma dwie półkule mózgowe. Zdrowy korzysta z obydwóch – lewej i prawej !
    Tyle, jeśli chodzi o zakorkowanych prawaków, vel Cejrowski.
    „Socjalizm bez kapitalizmu to dom wariatów bez klamek. Kapitalizm bez socjalizmu to labirynt szczurów.” -klasyk

   • A katolactwo to stan zagrożenia dla inaczej myślących. Tego się nie leczy, trzeba zarażonych izolować.

  • Pie…sz chlopie. 40 lat komuny to i komuna siedzi w ludziach głęboko. Od wolności i demokracji to polska i Europa oddalają się z roku na rok.

 2. Owsiak ,Owsiakiem,ale ten buc robi programy z ludzi o których wulgarnie się wyraża ,czym ten bamber jest niech spodnie z blachy już wymieni bo brudne ,a on przecież sie nie myje sam powiedział.

 3. Tragedia intelektualna i moralna. Cejrowski reprezentuje najgorszy typ dwulicowości

 4. Hipokryzja w tym momencie wyniosła poziom hard level u Cejrowskiego. On nie odróżnia hejtu od wyrażenia wdzięczności. Piela czy jak jej tam zrobiła ten żałosny filmik w celu upokorzenia Jurka Owsiaka a w przypadku Cejrowskiego plastusiowa postać była wyrazem wdzięczności bo ten za nią się wstawił taka jest prawda. Niech on się zamknie bo się tulk pogrąża.

 5. Tak, jestem nikim, marnym puchem… ale żyję i myślę. Do tego mam pasję, jestem backpakersem i troszeczkę już świata zwiedziłem. Dlatego pozwolę sobie na małą dygresję. Są Polacy, z których jestem dumny i są Polacy, za których się wstydzę. Pan Cejrowski należy do tej drugiej grupy…
  Wojtku, gdziekolwiek nie trafisz, zawsze będziesz tylko gościem, więc troszeczkę więcej szacunku do „inności”. My, Polacy, żyjemy jak „pączki w maśle” i kto jak kto, ale Ty z pewnością o tym wiesz, bo widać to w Twoim zachowaniu, gdy tych ludzi poniżasz. A Bóg jest w sercu, nie w ustach. Dlatego, mój Przyjacielu mam tak niskie zdanie o Tobie. Pozdrawiam.

Comments are closed.