Izrael ma problem. Amerykańscy Żydzi oskarżeni o milionowe oszustwa uciekli do Izraela. USA żądają ekstradycji

Jerozolima. Źródła: PAP/EPA/ABIR SULTAN
Jerozolima. Źródła: PAP/EPA/ABIR SULTAN

Kalifornijska prokuratura w czwartek złożyła wniosek do Sądu Okręgowego w Jerozolimie, o wydanie dwóch obywateli USA oskarżonych o uczestnictwo w wielomilionowych oszustwach bankowych.

Aviv Mizrahi i Aryeh Greenes, dwaj obywatele USA, zostali oskarżeni o okradanie banków w Kalifornii za 33 miliony dolarów w latach 2004-2008.

FBI powiedziało, że obaj uciekli do Izraela, aby uniknąć aresztowania.

Zgodnie z aktem oskarżenia z 2014 r. złożonym przeciwko tej dwójce w sądzie w Los Angeles, Mizrahi prowadził kilka hurtowni elektronicznych, a także sklep detaliczny. Obaj są teraz oskarżeni o używanie fałszywych dokumentów finansowych, w celu uzyskania milionowych kredytów z wielu banków.

Mizrahi przeprowadził się do Izraela w 2009 roku, gdy już trwało śledztwo, a Greenes przeniósł się w 2012 roku.

Źródło: Times of Israel

15 KOMENTARZE

 1. no to się zaczną zaraz „amerykańskie obozy koncentracyjne” i taki tam „pomyłeczki” w mediach.

 2. Żydzi to genetycznie szubrawcy z złodzieje. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

  • Z Polski do Izraela skutecznie uciekali tez zydowscy ludobojcy jak Salomon Morel.

 3. No patrzcie i dopiero teraz tych żydlaków ścigają, a przedtem wolno im było kraść do woli.

 4. To niemozliwe, zeby zydzi o swoich krystasztalowych charakterach mogli dopuscic sie jakiegokolwiek przestepstwa. Teraz Izrael w obronie niewinnych braci zapewni im przyjemna atmosfere w rozwijaniu kolejnych przekretow, za ktore i tak oskarza kogos innego.

 5. Skąd ten wytrysk odwagi w FBI?Za podobne oszczerstwa USrael powinien dostarczyć min 30 szt F35.
  Jeśli nie ma pieniędzy to może zająć konta chińskie w GB.May poda im numery.

 6. Właśnie po to zostało stworzone to „państwo” położone w Palestynie.

 7. Już Stary Testament mówi o tym, jak to Żydzi pożyczyli złoto od swoich sąsiadów, Egipcjan i dali dyla.

 8. Co za bezczelna potwarz !!! Nic nie ukradli i nikogo nie oszukali. WYROŚCILI sobie po prostu od naiwnych gojów i już zaraza wielki rwetes ! To już inna bajka i sza ! Ci co ich scigają to napewno zapiekli antysemitnicy i potomkowie nazistów z Europy najpewniej ze środkowo-wschodniej jej części. Więc im się należało jako zadośćuczynienie.

Comments are closed.