Jakubiak się wygadał? „Dla PiS-u jestem w stanie zrobić więcej z zewnątrz niż wewnątrz” [VIDEO]

Marek Jakubiak/fot. YouTube/wRealu24.pl
Marek Jakubiak/fot. YouTube/wRealu24.pl

Czy Marek Jakubiak jest tajnym agentem PiS? Coraz częściej pojawiają się spekulacje na ten temat. Warto przypomnieć fragment programu u Marcina Roli, w którym poseł Jakubiak, który chce „jednoczyć prawicę” niemalże wprost mówi, że chce działać dla partii rządzącej z zewnątrz.

Marek Jakubiak był już jakiś czas temu gościem u Marcina Roli w telewizji internetowej wRealu24. Wówczas chyba powiedział kilka zdań za dużo. Wynika z nich, że… chce działać „dla PiS-u z zewnątrz”.

Trwa takie delikatne przytulanko ze strony PiS-u do Pana – powiedział Marcin Rola. Zapadła cisza. – I znowu na jakiś tęczowy piątek schodzimy, proszę pana. Bo ja nie jestem panną na wydaniu – odpowiedział Marek Jakubiak.

Mam wrażenie, że gdybym chciał startować z PiS-u to bym startował. Nie mówię „nie”, nie mówię „tak”, nie chcę na ten temat dyskutować – powiedział poseł Jakubiak.

Przede mną są bardzo trudne wybory. Uważam, że dla PiS-u, czy dla Polski więcej jestem w stanie z zewnątrz zrobić niż wewnątrz. Ciekawe, nie? – wyjawił poseł Marek Jakubiak. – Bardzo – podsumował Marcin Rola.

Źródło: youtube.com

Comments are closed.