Nie żyje gwiazda serialu emitowanego przez Polsat. Została zastrzelona we własnym domu przez policję

Vanessa Marquez. / fot. Facebook
Vanessa Marquez. / fot. Facebook

Gwiazda emitowanego w Polsce m.in. na Polsacie, serialu „Ostry dyżur”. Vanessa Marquez, wcielająca się w serialu w rolę pielęgniarki Wendy Goldman, została zastrzelona przez policjantów.

Do mieszkania aktorki została wezwana policja, po którą zadzwonili zaniepokojeni sąsiedzi. Według informacji przekazanych przez funkcjonariuszy Marquez nie chciała współpracować z policjantami i została zastrzelona.

Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania Marquez zobaczyli jak kobieta celuje do nich z broni półautomatycznej, wówczas jeden z mężczyzn wystrzelił i trafił kobietę w klatkę piersiową.

Wiadomo, że Marquez od dawna miała problemy zdrowotne, między innymi o podłożu psychologicznym. Razem z policjantami na miejsce pojechał ratownik medyczny, który udzielił pierwszej pomocy.

Kobieta została przetransportowana do szpitala, jednak jej życia nie udało się uratować. Marquez w Polsce znana była głównie z emitowanego w naszym kraju przez Polsat serialu „Ostry Dyżur”.

Marquez miała 49 lat, oprócz wspomnianej roli nie zrobiła dużej kariery aktorskiej, jej gra zakończyła się wraz z końcem produkcji „Ostrego Dyżuru” w 2009 roku.

13 KOMENTARZE

  1. Obawiam się, że artykuł o tej pani już był w tamtym roku, aczkolwiek nie zaznajomionym warto przypomnieć.

    • Tak przez niejakiego Lee Harvey Oswalda rosyjskiego agenta. Czemu nic o tym nie piszecie :O

  2. ten przypadek daje ci tylko jedna rade (i chyba tylko w usa), zanim zaczniesz mowic z policjantem to musisz go zastrzelic, w innym wypadku ty bedziesz lezal zimny na podlodze.

  3. Zmarła w 2018 roku. Schodzicie na psy. Co drugi artykuł nieaktualny od kilkunastu miesięcy

  4. oj to kara za podszywanie się pod nie swoją rasę. W USA to straszne przestępstwo.

Comments are closed.