Wizja jasnowidza Jackowskiego spełni się za dwa dni? Jasne potwierdzenie jego słów sprzed tygodnia

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube: Krzysztof Dęga Zaprasza
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube: Krzysztof Dęga Zaprasza

Krzysztof Jackowski to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, którego przepowiednie często się spełniają. Podobnie wydaje się być tym razem, gdyż słowa Jackowskiego sprzed nieco tygodnia mogą się spełnić już w najbliższy weekend.

Jasnowidz Jackowski tydzień temu zapowiadał, że już niedługo zima opuści nas na dobre. Najbardziej znany jasnowidz w Polsce dziennikowi „Super Express” opowiedział kiedy czeka nas w tym roku wiosna. – W moim odczuciu, wiosna przyjdzie do nas szybko – mówił Jackowski.

Co prawda zapowiadał, że luty może dać nam jeszcze popalić, ale już w tym miesiącu pojawią się pierwsze iście wiosenne dni, choć przecież zarówno do astronomicznej, jak i kalendarzowej wiosny został jeszcze ponad miesiąc.

– To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu. Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato – mówił Jackowski.

Tymczasem według prognoz synoptyków najbliższy weekend ma być wyjątkowo ciepły. Szczególnie ciepłe dni czekają mieszkańców południa i południowo-wschodniej części Polski. Jak podają meterolodzy i IMGW, termometry mają wskazywać 9-11 stopni Celsjusza, a w niedzielę ma być jeszcze cieplej.

W niedzielę możemy liczyć nawet na 13-14 stopni. Według Polskich Łowców Burz – „miejscami na terenach górskich i podgórskich być może jeszcze więcej”. IMGW uważa, że temperatura będzie jednak odrobinę mniejsza i prognozuje do 13 stopni Celsjusza w sobotę i do 12 stopni w niedzielę.

Czy zatem tego wizja jasnowidza Jackowskiego tym razem spełni się? Wydaje się, że możemy być świadkami naprawdę dobrej, wiosennej aury już lutym. Pozostaje więc wypatrywać letniej pogody w drugiej połowie marca!

Comments are closed.