Wizja jasnowidza Jackowskiego spełni się za dwa dni? Jasne potwierdzenie jego słów sprzed tygodnia

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube: Krzysztof Dęga Zaprasza
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube: Krzysztof Dęga Zaprasza

Krzysztof Jackowski to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, którego przepowiednie często się spełniają. Podobnie wydaje się być tym razem, gdyż słowa Jackowskiego sprzed nieco tygodnia mogą się spełnić już w najbliższy weekend.

Jasnowidz Jackowski tydzień temu zapowiadał, że już niedługo zima opuści nas na dobre. Najbardziej znany jasnowidz w Polsce dziennikowi „Super Express” opowiedział kiedy czeka nas w tym roku wiosna. – W moim odczuciu, wiosna przyjdzie do nas szybko – mówił Jackowski.

Co prawda zapowiadał, że luty może dać nam jeszcze popalić, ale już w tym miesiącu pojawią się pierwsze iście wiosenne dni, choć przecież zarówno do astronomicznej, jak i kalendarzowej wiosny został jeszcze ponad miesiąc.

– To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu. Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato – mówił Jackowski.

Tymczasem według prognoz synoptyków najbliższy weekend ma być wyjątkowo ciepły. Szczególnie ciepłe dni czekają mieszkańców południa i południowo-wschodniej części Polski. Jak podają meterolodzy i IMGW, termometry mają wskazywać 9-11 stopni Celsjusza, a w niedzielę ma być jeszcze cieplej.

W niedzielę możemy liczyć nawet na 13-14 stopni. Według Polskich Łowców Burz – „miejscami na terenach górskich i podgórskich być może jeszcze więcej”. IMGW uważa, że temperatura będzie jednak odrobinę mniejsza i prognozuje do 13 stopni Celsjusza w sobotę i do 12 stopni w niedzielę.

Czy zatem tego wizja jasnowidza Jackowskiego tym razem spełni się? Wydaje się, że możemy być świadkami naprawdę dobrej, wiosennej aury już lutym. Pozostaje więc wypatrywać letniej pogody w drugiej połowie marca!

19 KOMENTARZE

 1. Nie wiem, czy jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, bo nie śledzę takich statystyk, ale warto przypomnieć katolickiej przecież Redakcji, iż wiara w gusła, zabobony, czarne koty i Jackowskie jest przez Kościół potępiana jako wręcz bluźnierstwo.

  • najwiekszy problem jest taki ze ten facet nic nie przewiduje prawidlowo
   popieram pana szanownego zeby tego dziada zdjeli z portalu lub chociaz zmienili na kogos nieskompromitowanego

 2. Powiem krótko , zamknąć w ciemnym lochu jasnowidzów będą ciemno widzieli

 3. O co chodzi z tym jasnowidzeniem jasnowidza Jackowskiego? Jakaś długoterminowa sponsorówka, głupi zakład, szantaż?

 4. Koleś w lutym zapowiada, że niedługo zima opuści nas na dobre… Piasek też śpiewał, że „Nawet po najgorszej zimie, przyjdzie wiosna, nowe kwitną bzy…”

 5. To ten komuch prl-owski detektyf jacykowski przewidywał walensie numerki w totolotku

 6. Chciałbym wam wszystkim przepowiedziec, że po lecie które przepowiada ten Pan… nadejdzie do nas wyjadkowa zima bo będzie śnieg i mróz. Dla zainteresowanych będzie ona poprzedzona jesienią. Możecie mi nie wierzyć ale tak będzie!

 7. Przecież 6 miesiecy temu zapowiadał zimę stulecia w Polsce, koniec Unii itp … Wziął inne leki ??

 8. A gdzie ta jego zima stulecia????? I wizja jego bliskiej śmierci?????

 9. K…a, niesamowite. Po prostu nie mogę wytrzymać w napięciu – czy prognoza Jackowskiego o prawdziwej ziemie w weekend się spełni, skoro prognozy meteorologiczne pokazują na weekend temperaturę niemal wiosenną. Jackowski to nie tylko kłamczuszek, ale widać też nieudacznik – nawet prognozy pogody nie umie sobie sprawdzić – „przewidziałby” ocieplenie to dzbany z redakcji Nczasu piałyby w zachwycie, jakie genialne jasnowidzenie.

 10. 90 procent nie udane przepowiednie a 10 procent to dziecko by przewidziało ciekawe jakie układy ma że nadal piszą o nim to zabił taki jak wojewódzki

 11. Koles jest beznadziejny zdejmijcie go z anteny i gazet . Mowil ze w styczniu bedzie zima stulecia . Nic sie nie sprawdza z tego co mowi . Koles jest przereklamowany . Zbyt duzo nieodpowiednich uzywek chyba koles naduzywa . Wystarczy spojrzeć na niego . Koles porazka

Comments are closed.