Hejterzy atakują Chodakowską za udział w programie TVP. „Część z Was szuka pokoju… a część z Was szuka miejsca do walki…”

Ewa Chodakowska, fot. Instagram chodakowskaewa
Ewa Chodakowska, fot. Instagram chodakowskaewa
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Popularna trenerka Ewa Chodakowska zgodziła się na propozycję TVP. Będzie jurorem w programie „Dance, dance, dance”. Na celebrytkę wylała się fala hejtu za to, że nawiązała współpracę z telewizją publiczną. Chodakowska odpowiada.

„10 lat temu zobowiązałam się do promowania zdrowego stylu życia.. przed sobą i przed Wami – i to jest moja misja.. Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, robię wszystko żeby PRZEKAZAĆ DALEJ SWOJĄ WIADOMOŚĆ – przemycić MÓJ CEL, w każdej rozmowie.. Nie chce Was dzielić… Nie chce z tego miejsca robić miejsca bitwy… Jednych moja decyzja uszczęśliwia, innych rozczarowuje – część z Was szuka pokoju… a część z Was szuka miejsca do walki…” – podkreśliła Chodakowska.

„Przez ostatnie dni docierają do mnie głosy, że sprzedałam się stacji TVP 2 (…) W „Pytaniu na śniadanie” pracuję od roku (…) zapraszam swoich gości i poruszam wybrane przez siebie tematy (…), nie mam narzuconego scenariusza. Od samego początku nie spotkałam się z najmniejszym ograniczeniem swoich działań (…). To te głosy, które krzyczą „sprzedałaś się” ograniczają mnie… próbują nakazywać i zakazywać… zauważasz paradoks?” – napisała na Instagramie.

„Mam pełną wolność do komunikacji w miejscu pracy, a ograniczenia pochodzą z zewnątrz od ludzi, którzy walczą „o wolność słowa” – dodała.

View this post on Instagram

Na dzień dobry przesyłam Ci mnóstwo dobrej energii od całej naszej trójki ❤️ Te z Was, które znają mnie dobrze, wiedzą, ze w obliczu zamieszania nie chowam głowy w piasek ❤️ Raz na jakiś czas muszę POSTAWIĆ SPRAWĘ JASNO ❣️JESTEM apolityczna od samego początku❣️To jest moj wybór❣️ Oczywiście mam swoją opinie, ale moja misja ma za zadanie łączyć a nie dzielić, zatem polaryzacja w jej obliczu nie ma sensu❣️ZDROWY STYL ŻYCIA JEST PONAD PODZIAŁAMI❣️ Wszyscy bez wyjątku zasługujemy na to, żeby pracować nad jakością naszego życia.. zasługujemy na to żeby być zdrowsi i tym samym szczęśliwsi.. 10 lat temu zobowiązałam się do promowania zdrowego stylu życia.. przed sobą i przed Wami – i to jest moja misja.. Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, robie wszystko żeby PRZEKAZAĆ DALEJ SWOJĄ WIADOMOŚĆ – przemycić MÓJ CEL, w każdej rozmowie.. Nie chce Was dzielić… Nie chce z tego miejsca robić miejsca bitwy… Jednych moja decyzja uszczęśliwia, innych rozczarowuje – część z Was szuka pokoju..a cześć z Was szuka miejsca do walki.. Dziękuje tym z Was które uszanowały moją decyzje – moje profile nie są nigdy miejscem walki nie będą❣️ Jeśli chodzi o stacje TVP2 i mój udział w TANECZNYM SHOW.. Przez ostatnie dni docierają do mnie głosy ZE SPRZEDAŁAM SIĘ STACJI TVP2 .. hmm… ZAZNACZAM ze w @pytanienasniadanie pracuje od roku 🤨 Do mojego cotygodniowego cyklu zapraszam swoich gości I PORUSZAM WYBRANE PRZEZE MNIE TEMATY❣️❣️❣️⚠️ łącznie i regularnie z tematem PRZEMOCY DOMOWEJ – po emisji odcinka telefony się urywają.. dzwonią OFIARY PRZEMOCY, dzwonią ADWOKACI I RADCY PRAWNI gotowi pomagać pro bono❣️ ⚠️ NIE MAM NARZUCONEGO SCENARIUSZA❗️Od samego początku nie spotkałam się z najmniejszym ograniczeniem swoich działań, bo MOJE DZIAŁANIA SĄ PONAD PODZIAŁAMI!! ⚠️ To TE GŁOSY KTÓRE KRZYCZĄ „SPRZEDAŁAŚ SIĘ” ograniczają mnie.. próbują NAKAZYWAĆ I ZAKAZYWAĆ.. ZAUWAŻASZ PARADOKS? Mam pełną wolność komunikacji w miejscu pracy, a ograniczenia pochodzą z zewnątrz od ludzi, którzy WALCZĄ „o wolność słowa” 🤭 Udział w programie, daje mi szanse PODAĆ DALEJ MOJĄ WIADOMOŚĆ.. dotrzeć do nowej grupy targetowej❣️Gdziekolwiek nie pójdę, MAM MISJE❣️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Program „Dance, dance, dance” jest oparty na holenderskim formacie, a uczestniczą w nim pary złożone z gwiazd i ich bliskich. Biorący udział w programie mają za zadanie odtworzyć tańce z popularnych teledysków muzycznych.

W jury będą zasiadać Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska. Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Źródła: nczas.com/Instagram

Comments are closed.