Imigranckie chamstwo w Polsce. Polak zwrócił mu uwagę, że zachowuje się niekulturalnie. Takiej riposty się nie spodziewał [VIDEO]

Imigrant w Polsce. / foto: YouTube
Imigrant w Polsce. / foto: YouTube

Cham jest chamem niezależnie od narodowości. Imigranckiego chama, jak donoszą internauci prawdopodobnie Ormianina, miał okazję poznać pan Tomasz, kiedy zwrócił uwagę jednemu z przybyszów, że głośne słuchanie muzyki w urzędzie jest niekulturalne.

Tak pan Tomasz opisuje całe zdarzenie: Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne.

Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać… Nie chciałem.

Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.

A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej.

Cham będzie chamem niezależnie od rasy i narodowości. Chamstwo trzeba tępić tak samo u Polaków jak i u przybyszów. Ale trzeba mieć wyjątkowy tupet żeby będąc w obcym kraju zachowywać się chamsko wobec rodowitych mieszkańców.

Jak widać pan imigrant opanował do perfekcji lewacką ideologię i od razu oskarża Polaka o „rasizm”. Do tego prowadzi lewacka propaganda – teraz każdy cham o innym kolorze skóry będzie tak się bronił.

A w ogóle to obaj panowie wyglądają na zdrowych, więc po co przyszli do ośrodka pomocy społecznej? Jeżeli otrzymują jakąś pomoc to jest oczywiście skandal. Jeżeli jesteś zdrowy i masz dwie ręce do pracy a wyciągasz pieniądze z pomocy społecznej, to niezależnie czy jesteś imigrantem czy Polakiem będziesz pasożytem żerującym na uczciwie pracujących ludziach.

18 KOMENTARZE

 1. TO WSZYSTKO PRZEZ lewusów !!!!!
  DO PIEKŁA Z tym nachodźcą i INNYMI nachdźcami i lewusami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ !!!!!
  A M E N ! ! ! ! !

  • To że to jest z 2k16 roku to wcale nie znaczy że teraz jest inaczej ćwierćinteligencie :p

 2. Zamiast szydzić zauważcie jaki ten biedny uchodźca ma wielki brzuch…
  Pewnie jest wzdęty z głodu… :(((

 3. 500 plus , mama plus, mieszkanie plus , szkoła plus , studia plus , uchodźca plus – jak będzie krach to polska złotówka będzie warta 2 centy

  • I pewnie o to chodzi właśnie. Jak inaczej jak krachem zmusić Polaków do przyjęcia euro? Do tego krach jest korzystny dla władz, bo zarządzasz sobie zgrają biednych żuli i tylko kręcisz jak to nie starasz się naprawić sytuacji.

 4. Jak u nas była puszcza, to w Armenii kwitła kultura… a teraz jest odwrotnie.

 5. Trzeba było dać w Cymbał burakowi niedomytemu… I dzwonić na psy, jeszcze poprawią drugi raz ?

 6. Typowy atak o podłożu rasistowskim. Czy nagrywajacy zgłosił na policji, że został zaatakowany na tle swojego wyglądu? To działa w dwie strony

 7. A wy pisDowcy macie ostatnie miesiące gdzie się możecie cieszyć za to co zrobiliście nie tylko Platformiarze złodzieje i PSL SLD ale wszyscy od 89 roku czas wybrać ludzi honoru by was wszystkich zamknąć tam gdzie wasze miejsca za kraty do tego odebrać wszystkie majątki

 8. Teraz Wam cos powiem, i sluchajcie mnie bo jestem mlodym mezczyzna. Wyjechalem do Wielkiej Brytanii samotnie i multi-kulti doswiadczylem osobiscie. Za kazdym razem gdy wracam do Polski staram sie wypatrzec gdzies w miejscu publicznym imigranta innej rasy niz bialego koloru skory, zeby za nim isc i pokazac mu gdzie jest jego miejsce, bo na pewno nie w Polsce. To juz zahacza o chorobe psychiczna. Ktoregos razu takiego trafie, a takich jak ja bedzie coraz wiecej.

 9. „A w ogóle to obaj panowie wyglądają na zdrowych, więc po co przyszli do ośrodka pomocy społecznej? Jeżeli otrzymują jakąś pomoc to jest oczywiście skandal.”
  Skandal to pisac takie rzeczy nie znajac ich sytuacji.

Comments are closed.