Przejmujący list Meghan Markle do ojca. „Rozpadła się na kawałki po tym, co jej powiedział”

Meghan Markle, fot. Genevieve, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
Meghan Markle, fot. Genevieve, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Meghan Markle ma trudną relację z ojcem. Mimo tego wciąż kocha swojego tatę i deklaruje chęć naprawienia ich stosunków. Konflikt trwa od wielu miesięcy. Teraz do mediów wyciekła treść listu, jaki księżna Sussex napisała do Thomasa Markle.

Ojciec Meghan najpierw oczerniał ją w mediach, a później przybył na ślub. To jednak nie zmieniło stosunku księżnej do ojca – nadal go kocha, choć nie jest to prosta miłość. Treść listu, jaki wysłała do Thomasa Markle w ubiegłym roku, ujawnił teraz magazyn „People”.

Kilka tygodni przed jej ślubem z Harrym, ojciec udzielił wielu głośnych wywiadów, ujawniając w nich wstydliwe fakty na temat Meghan. Zarzucał jej m.in. brak opieki i wsparcia oraz pogoń za sławą. Teraz wyszło na jaw, że żona Harry’ego chciała pojednać się z ojcem.

„Tato, jestem załamana, ale kocham cię, mam jednego ojca. Przestań mnie prześladować za pośrednictwem mediów, abyśmy mogli naprawić naszą relację” – pisała Meghan Markle.

Mówi się, że księżna Sussex chciała zaprosić tatę na ślub, jednak on odrzucał połączenia, argumentując to złym stanem zdrowia. Jednocześnie w tym samym czasie mówił tabloidom, że „nie ma już córki”. Meghan nie mogła się z tym pogodzić.

Meghan rozpadła się na kawałki po tym, co Thomas jej powiedział – przyznał znajomy księżnej.

Spekuluje się, że wyciek treści listu nastąpił dopiero teraz, ponieważ Meghan Markle potrzebowała ocieplenia wizerunku. Ostatnio dużo mówiło się o jej konflikcie z Kate i całą rodziną królewską. Ponadto negatywnie na wizerunek wpływał też konflikt z siostrą i ojcem.

Źródło: gazeta.pl

Comments are closed.