Przerażająca śmierć kobiety. Świnie zjadły ją żywcem

tuczniki PAP
tuczniki PAP

Ta śmierć na prawdę szokuje i przeraża! 56-letnia Rosjanka została zjedzona żywce przez świnie. Kobieta doznała ataku epilepsji podczas karmienia zwierząt, straciła przytomność i upadła. Mąż odnalazł jej szczątki kilka godzin później.

O szczegółach śmierci nie wiemy zbyt dużo m.in. ze względu na fakt, iż rosyjscy śledczy nie chcą rozmawiać z mediami. Większość informacji zdobywanych przez lokalnych dziennikarzy jest niepotwierdzona przez służby, zdecydowanie bardziej rozmowni są sąsiedzi, którzy dokładnie opisują przerażającą śmierć.

Prawdopodobnie do tragicznego w skutkach ataku epilepsji doszło z przemęczenia kobiety. W karmieniu zwierząt pomagał jej mąż, który źle się poczuł i wrócił do domu. 56-latka została zatem zmuszona do samotnego dokończenia pracy. Prawdopodobnie atak padaczki nastąpił na samym początku karmienia, kiedy świnie były głodne.

Gdy mężczyzna poczuł się lepiej wrócił do chlewu, gdzie odnalazł ciało żony rozszarpane przez zwierzęta. Zdaniem lekarzy weterynarii świnie wyczuły pokarm wniesiony przez kobietę i właśnie dlatego zaatakowały. W momencie, gdy poczuły krew zaczęły zachowywać się jak prawdziwe drapieżniki.

Śledczy sprawdzają, co było bezpośrednią przyczyną śmierci. Istnieje bowiem teoria, iż 56-latka zmarła jeszcze przed atakiem trzody, kiedy to miała uderzyć głową w podłogę. Inna wersja mówi o wykrwawieniu wskutek odniesionych ran.

Źródło: News.Sky.com / NCzas.com

18 KOMENTARZE

 1. Najniebezpieczniejsze, pożerające ludzi żywcem, świnie skupiają się w gangi zwane dla niepoznaki, partiami politycznymi.

 2. Taka śmierć powinna też spotkać pożytecznego idiotę Kremla Janusza Skoorwy-Mikke oraz jego tępych, nieudacznych zwolenników. Jakie życie, taka śmierć. W przypadku Mikkego – o zapachu i wyglądzie świńskiego łajna.

 3. na internecie są filmiki jak wygląda ubój świń, często są obdzierane ze skóry żywcem, dobijane na oczach innych osobników swojego gatunku w sposób przemysłowy, który przypomina zwierzęce Auschwitz … to dopiero jest przerażające … codziennie ludzie konsumują tysiące świń, a tu wielka afera, bo świnie zjadły jedną kobietę, przypadek 1 na kilka lat … od czasu do czasu w naturze bywa tak, że role się odwracają i kat zostaje ofiarą …

  • Tysiące świń ubijanych jest w przemysłowych rzeźniach w warunkach możliwie łagodnych. Stoi za tym, jak nie humanitaryzm, to potrzeba, bo mięso świni świadomej nadchodzącej śmierci jest do niczego.

 4. dziki sa korzonko-bulwozerne, ale nie gardza wszystkim tym co czolga sie w ziemi, czy na niej, a i padlina rowniez nie gardza. Tak jest rowniez ze swiniakami.

 5. Oboje sie czyms zatruli. On sie zle poczul, udal sie do domu, by przemoc oslabienie.
  Ona dostala padaczki… Tylko,
  ze po tym, jak ja trafil w glowe czyms ciezkim. Choc mowi, ze jak poszedl do domu, to juz nie wychodzil. Chorobo go zmogla.
  Czekal…
  Az swinie zaczna bekac po sutym obiedzie.
  Pomylal, Czas… yhmmmmm, czas
  Wracac do roboty.

Comments are closed.