MEGA! Czy Mariusz Max-Kolonko jest agentem? Stanisław Michalkiewicz odpowiada!

Mariusz Max Kolonko oraz Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube
Mariusz Max Kolonko oraz Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube

Stanisław Michalkiewicz w ramach interakcji ze swoimi odbiorcami postanowił nagrywać Q&A, czyli krótkie materiały, w czasie których odpowiada na pytania Internautów. Taka forma interakcji przybyła do Polski ze Stanów Zjednoczonych i jak widać zatacza coraz szersze kręgi.

To już kolejne nagranie z serii, w której Michalkiewicz odpowiada na pytania Internautów, tym razem było naprawdę ciekawie, a wszystko za sprawą jednego z oglądających, który zapytał o Mariusza Max-Kolonko.

– Czy mógł być nadzorowany przez służby amerykańskie jako cenny agent wpływu na Polaków? Jego filmy na YouTube oglądało ponad milion osób w procesie odsuwania od władzy stronnictwa pruskiego i zastępowania go żydowsko-amerykańskim. Po nadejściu dobrej zmiany praktycznie zniknął i przestał tworzyć swoje programy. Zastanawiająca jest też trafność jego analizy, czyżby CIA uchyliła przed nim rąbka tajemnicy? – pytał Internauta.

– Widzę że ja jestem człowiekiem podejrzliwym, ale pan jeszcze bardziej. Zawsze jest możliwe, że ktoś może być nadzorowany przez tajne służby, a nawet kierowany bez swojej wiedzy i zgody (…) Mariusz Max Kolonko mógł być, ale nie wiadomo czy jest – zaczął odpowiedź Michalkiewicz.

– Trafność jego analiz świadczy tylko o tym, że jest przenikliwym i zdolnym obserwatorem i komentatorem. I bez udziału CIA można osiągnąć biegłość w przewidywaniu takich rzeczy. W każdym razie ja nie mam żadnych dowodów, żeby p. Mariusz Max Kolonko, którego uważam za zdolnego dziennikarza, musiał być prowadzony przez CIA – podkreślił publicysta „Najwyższego Czasu!”.

Comments are closed.