Biedroń może zacząć się pakować. Jasnowidz Krzysztof Jackowski powiedział co myśli o jego nowej partii politycznej „Wiosna”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i Robert Biedroń. Foto: PAP/yt
Jasnowidz Krzysztof Jackowski i Robert Biedroń. Foto: PAP/yt

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami swojego kanały na portalu YpuTube przemyśleniami na temat nowej partii Roberta Biedronia. Ciężko się z nim nie zgodzić.

„W tym roku mamy wybory. Do Parlamentu Europejskiego i do naszego. Sytuacja jest bardzo dziwna. Nagle zrodziła nam się nowa partia pana Biedronia, która się nazywa ‚Wiosna'” – rozpoczął swój wywód na temat nowej formacji Jackowski.

„To, partia która wyrzuciła mnóstwo haseł poróżniających ludzi, od aborcyjnych, ostre stanowisko względem Kościoła, a sama się nazywa, że koniec z mitem wojny i podzielenia Polski miedzy PO i PiS.”

„W moim odczuciu partia pana Biedronia popełniła bardzo istotny błąd wyskakując wcześnie. Na taki populizm na jaki sobie pozwolili zadziałałby krótko przed wyborami, ale bardzo krótko przed wyborami. Wtedy mieliby szanse na 10, może 15 punktów i wejść do PE” – kontynuował jasnowidz.

„Pan Biedroń wywodzi się z określonej grupy politycznej, wiadomo jest jaki on kierunek ma obrany. Jaki jest dorobek pana Biedronia polityczny? No… nie mogę się dopatrzyć. Chyba podobny jak pana Palikota, może bardziej grzeczny, czy jak pana Petru.”

„Zwróćmy uwagę jak to działa. Nowoczesna wypłynęła bardzo krotko przed wyborami, kiedy nikt nie był w stanie poznać tych ludzi. Bardzo łatwo na krótko przed wyborami wejść do Sejmu na zasadzie buntu na wszystko. To działa na dwa, trzy tygodnie przed wyborami, ale już na 2-3 miesiące przed wyborami raczej nie.”

„Balon partii Wiosna zbyt szybko został maksymalnie napompowany i najprawdopodobniej powietrze zacznie szybko schodzić z tego balonu” – podsumował Krzysztof Jackowski.

Pełna zgoda. Pan Biedroń to typowa polityczna wydmuszka.

31 KOMENTARZE

 1. Po co nam jakiś Biedroń.

  Komu on jest potrzebny.
  On nie zna słowa Patriotyzm.

 2. Biedronka w moich oczach jest żałosnym godnym politowania zwyrodniale moralnym zachęcający uczciwych Polaków do swych chorych poglądów.Podzega przeciw kościołowi i tu przegrał Polacy nie gęsi i swój rozum maja bez Boga jesteśmy niczym.Biedron sam żyje w nieczystym związku lubieznik i mściciel brzydzę się nim.

 3. Biedronka w moich oczach jest żałosnym godnym politowania zwyrodniale moralnym zachęcający uczciwych Polaków do swych chorych poglądów.Podzega przeciw kościołowi i tu przegrał Polacy nie gęsi i swój rozum maja bez Boga jesteśmy niczym.Biedron sam żyje w nieczystym związku lubieznik i mściciel brzydzę się nim.

 4. Prognozować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi…

 5. Po co cytujecie tego szalbierza? Ani mądry, ani jasnowidz. A tak jak podzielił Polskę PIS, to nikomu się nie udało. Wstyd! Rozdział KK od państwa, konieczny! To nie podżeganie przeciw, to zdrowie dla państwa i dla Kościoła. Żeby tak więcej mądrych ludzi było w kraju, a nie sami histerycy narodowi.

  • Podział Polaków zaczął się od ,,okrągłego stołu” i trwa do dziś.Zjednoczenie narodu było przed tą ustawką ,, stolcową” .Jan Olszewski chciał zrobić coś dobrego dla Polski ,ale te ,, Jałtorytety” okazały się silniejsze.Mowisz ,że PIS podzielił? a czy za PO była jedność? chyba nie skoro PełO przegrało wybory z kretesem.Kościół przeszkadza? Kto wam nakazuje chodzenie do kościoła ? Jesli nawet trzeba będzie płacić na Kościół podatek tak jak w niemczech to przecież ateiści są chyba z tego zwolnieni .Więc w czym problem? prawdziwy katolik będzie płacił a reszta udających ,,Bogobojnych” won z kościoła zabrać jeszcze ze sobą fałszywych księży i biskupów.Wszyscy którzy mielą jęzorami na podstawie wniosków z TVN uczestniczą w podziale Polaków.Zacznijcie sami myśleć .

   • Bzdury ! Żadna partia nie podzieliła Polaków tak jak PiS, za PO też było ale ale ludzie się jednoczyli…pieprzysz jak pobita…oddzielenia państwa od kościoła jest konieczne ,ludzie mają dość gotowania Rydzyka…zacznij ofladac inne kanaly a bie TVP i Trwam..rusz glowa bo to co piszesz to bzdury.na najwyższym poziomie…

 6. Czas na zmiany chory naród wierzy że Bóg ich zbawi to jakaś kpina a klechy kościół rydzyk i PiS tańczą w trwam no tak Polskę dojna daj nam panie

 7. To tak jak polski katolik jedzie do pracy do Niemiec do granicy polskiej jest katolik w Niemczech ateista bo nie chce płacić podatku od wiary tfu opodatkować katolików i wszystkie wyznania koniec paniszenua się kleru za podatnika pieniądze narodzie obudź sie

 8. Głosujmy na 2RP to będzie najlepszy wybór dla wszystkich Polaków !!!!!!!!

 9. Jackowski ma bardzo słabe wyniki w prognozowaniu Polityki,Pogody itp.Lepiej więc żeby ogłosił co z Kulczykiem?czy Głębią bo to mu lepiej wychodzi.

 10. Jackowskiemu to sam moge powrozyc najpierw z reki potem z buta bo on do niczego sie nie nadaje buc jeden stary

 11. Jeżeli przepowiednie sprawdza się tak jak w sprawie wyborów na prezydenta Warszawy to gratuluję.

 12. Zacznę od pytania, kto Pana na siłę chce wypromować? Przecież. Panu nic się nie udało. O Panu opowiadają banaluchy, że z Pana usług korzysta policja, a wyniki konkretnie : zero.Dziś niedziela, idż Pan do kościoła, pomódl się Pan.Oddaj Pan chwałę Bogu.Jeśli jest Pan niewierzącym to niech Pan zamilczy,zła nie sieje.Prawda zawsze zwycięży

 13. Podział Polaków zaczął się od ,,okrągłego stołu” i trwa do dziś.Zjednoczenie narodu było przed tą ustawką ,, stolcową” .Jan Olszewski chciał zrobić coś dobrego dla Polski ,ale te ,, Jałtorytety” okazały się silniejsze.Mowisz ,że PIS podzielił? a czy za PO była jedność? chyba nie skoro PełO przegrało wybory z kretesem.Kościół przeszkadza? Kto wam nakazuje chodzenie do kościoła ? Jesli nawet trzeba będzie płacić na Kościół podatek tak jak w niemczech to przecież ateiści są chyba z tego zwolnieni .Więc w czym problem? prawdziwy katolik będzie płacił a reszta udających ,,Bogobojnych” won z kościoła zabrać jeszcze ze sobą fałszywych księży i biskupów.Wszyscy którzy mielą jęzorami na podstawie wniosków z TVN uczestniczą w podziale Polaków.Zacznijcie sami myśleć .

 14. To ten sam jasny widz Jackowski, który wróżył zwycięstwo Jakiego w stołecznych wyborach? Tak? To dziękuję, nie mam więcej pytań.

 15. Chciałoby się rzec: no i całe szczęście, ale nie na darmo ta partia została wylansowana i jest w tym jakiś ukryty cel, jaki – to łatwo się domyślić, w każdym razie na pewno nic dobrego do Polski.

Comments are closed.