Korwin-Mikke o „taśmach Kaczyńskiego”: Afera większa niż Amber Gold. Partie powinny mieć całkowity zakaz prowadzenia działalności gospodarczej

Janusz Korwin-Mikke. / foto: Prt Sc Superstacja
Janusz Korwin-Mikke. / foto: Prt Sc Superstacja

Janusz Korwin-Mikke był gościem programu „Debata Grzegorza Łaguny” w Superstacji, gdzie dyskutował z posłem Michałem Szczerbą z Platformy Obywatelskiej. Jednym z poruszanych tematów była afera z „taśmami Kaczyńskiego”, które ostatnio rozgrzały opinię publiczną.

– To jest afera dziesięć razy większa niż Amber Gold czy coś takiego – zaczął Korwin-Mikke, na co poseł Szczerba przytaknął, jednak z ciągle tym samym wzrokiem tęskniącym za rozumem. Wydaje się, że po prostu automatycznie zgadza się ze wszystkim, co uderza w PiS.

– To rzuca światło na to jak partie prowadzą działalność. Ja na przykład nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej poza publikacjami, bo uważam że jeżeli jakiś polityk prowadziłby działalność gospodarczą, to ma taki odruch żeby podejmować decyzję, które pomogą jemu, nawet jeżeli ktoś prowadzi za niego tę firmę – stwierdził Korwin-Mikke.

– Partie powinny mieć całkowity zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. W I Rzeczpospolitej było tak, że szlachcie nie było wolno prowadzić działalności gospodarczej i koniec – dodawał prezes partii KORWiN.

71 KOMENTARZE

 1. Srebrna Afera to największa afera po 1989 roku. Wszystkie przekręty platformy przy niej, to pikus. Pan Pikus.

  • Pierdu, pierdu, pisofobiczny POkomuchu, kodo-ubeku.

   Tak bablesz i roisz, i powtarzasz puste slogany.

   Wbrew faktom, bez jakichkolwiek dowodów na prawdziwość tego, co bablesz.

   • Nie insynuuj obłąkana komusza PiSdo. Masz urojenia i powinieneś się leczyć.

    • E tam, to TY p…a, ubolu antypisowski, komuchu.
     I to ty jesteś psychol w stanie urojeniowym – co najmniej podwójnym.
     PO pierwsze, roisz, ze „PiS to lewica”. chciałbyś, żeby PiS był taki jak TY, co? Chachacha.
     PO drugie, roisz, że ja mam urojenia.
     Patrzcie jak ta kreatura antypisowska wściekła się na mnie za objechanie trolla moskiewskiego.
     Też jesteś trollem moskiewskim, gadzie antypisowski?
     Twój wpis też skłania mnie, żeby głosować na PiS. :)

     • To, że ktoś sądzi, że PiS jest partią lewicową o niczym nie świadczy. Wielokrotnie pisałem dlaczego tak uważam i przedstawiałem solidne dowody na poparcie mojej tezy.

      Masz urojenia, bo insynuujesz. Jesteś obłąkaną smoleńską PiSdą – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Widzisz uboli i moskiewskie trolle.

      Kսrwa to nieprawdopodobne – wszystko się potwierdza. Praktycznie każdy PiSowski wojownik z którym dyskutuję w necie snuje jakieś insynuacje i ma jakieś urojenia.

      Ten portal to siedlisko szurów – będę kontynuował moje eksperymenty. Ponieważ na PiSowskich portalach panuje zamordyzm, to nie ma tam warunków do dyskusji, ale tutaj też wchodzą wojownicy PiSowscy i zazwyczaj krytykuja osobę Janusza Korwin-Mikkego. Co jest z tym pokoleniem Januszy wychowanym za komuny kսrwa nie tak?

      Janusze NCzasu – czyli wyborcy Korwina to też w dużej części szury, ale Oni wykazują jakąś błyskotliwość w dyskusji. Im dalej w lewo tym głupiej. Naziole, a w szczególności wojownicy PiSowcy to kompletni idioci którzy potrafią skompromitować się już po pierwszej odpowiedzi.

      Twoje brednie nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Potwierdziłeś tylko moją teorię o tym, że wyborcy PiS-u to debile bądź ludzie którzy mają narąbane pod kopułą.

      Liczba głosów oddanych na daną partię nie świadczy o sile partii – o prawdziwej sile partii świadczy zaangażowanie ideowe partii i sympatyków partii, poziom świadomości i elitarność elektoratu – Pod tym względem partia WOLNOŚĆ deklasuje wszystkie partie na Polskiej scenie politycznej:
      wolnosc24.pl/2017/04/26/wyborcy-partii-wolnosc-to-najbardziej-swiadomi-ludzie-w-polsce-wolnosciowcy-maja-najwieksza-wiedze-o-panstwie-pozostali-daleko-w-tyle-najnowsze-badanie/

      Większych fanatyków niż PiSdy to nie ma i Ty jesteś tego doskonałym przykładem. Mają ostro naјebane pod kopułą, np. na wiecu wykrzykują hasło: „Jarosław! Polskę Zbaw!” – Jakim trzeba być kսrwa zјebanym żeby wykrzykiwać takie hasła..? – To jakieś totalne spἱerdolenie. Dla tej tępej masy jest kompletnie obojętne jakie zmiany wprowadzi Jarozbaw, oni i tak za nim pójdą, bo to bezideowe śmiecie ludzkie bez kręgosłupa. Wyborcy PO też nie lepsi – klękają przed Tuskiem gdy ten przyjeżdża do Polski. Większość jest głupia, nie da się tego zmienić i popiera takie partie, a jakie partie tacy wyborcy. W przeciwieństwie do reszty partii to u Korwina jest tak, że ludziom podobają się pewne zasady i dlatego go popierają.

      Przede wszystkim ludzie (nie tylko młodzi) trwają przy idei a nie przy Korwinie. Korwin robi tą dobrą robotę, że poprzez swój udział w polityce przemyca treści ekonomiczne – jeżeli kogoś to zainteresuje, wtedy zaczyna czytać Misesa i Rothbarda.

   • Ty z tym pierdu chyba z pierdu wylazles, bo mozg zwiazal Ci sie w pukiel i rozum odebral, jesli go miales? To fakt „dojna zmiana” pokazala jak kraść calumi garsciami. Sady w wiekszosci ich, TK i h, prezio dlugopis ich, media ich, przygotowali grunt, ale nie przewidzieli, że ICH TO 30 % CIEMNEGO elektoratu, reszta to ludzie myslacy,dlatego wpadli jak sliwka w….kompot

    • Walę na ciebie rzadkim, kodziarsko-ubecka kanalio.

     Ale dawaj więcej wpisów jak ten powyżej.

     POkazuja one jaką trupią zgnilizną są wrogowie PiS-u, i utwierdzają moje przekonanie o słuszności popierania PiS-u i głosowania na PiS.

     No, to co mi więcej POściemniasz, truposzu?

     • Zażyj jakieś leki PiSdo, bo cały czas masz jakieś urojenia o ubekach i kodziarzach.

 2. No tak „było tak, że szlachcie nie było wolno prowadzić działalności gospodarczej i koniec”, i to był koniec, koniec Rzeczpospolitej. Bowiem działalność prowadzili „Eskimosi” a Polacy wyszli na durniów. Kolejna brednia JKM, wstydziłby się takiej gadki.
  Bo skąd się biorą pieniądze, wiadomo z banku, a mleko – z kartonika w markecie!?

  Gość, który nie prowadził choćby kiosku z warzywami nie powinien proponować rozwiązań gospodarczych, bo zwyczajnie nie ma o tym najmniejszego pojęcia.
  Źle się dzieje, gdy filozofowie próbują rządzić państwem, a jeszcze gorzej gdy znajdy się tacy, którzy im uwierzą.

 3. ” Szczerba przytaknął, jednak z ciągle tym samym wzrokiem tęskniącym za rozumem. Wydaje się, że po prostu automatycznie zgadza się ze wszystkim, co uderza w PiS.”
  Za rozumem niewątpliwie tęskni autor artykułu,nie przyjmuje, jak większość Polaków, że afera ze „Srebrną” uderza w PiS i Polskę jak meteor tunguski.

 4. Słabi jesteście, takie efekt na Polskę miała afera FOZZ z trupami w tle albo „lub czasopisma” z Mii…mimimi..chniiiikiem. Srebrna to narazie pikuś i zobaczymy jak się rozliczą za współpracę z austriackim biznesmanem.

  A ktoś kto nie miał do czynienia z firmą niech mi nie mówi jakie rozwiązania są dla mnie dobre, o tym ja mogę mówić. Zniesienie podatku dochodowego to podstawa, ale dobra dla wszystkich. To tak na marginesie.

 5. Tak panie Korwin, bo dupokracja to taka odmiana komunizmu .Rządzenie cudzymi pieniędzmi .Temu damy z Twojej kieszeni i drugiemu damy bo tak nam się podoba . Sobie z tej puli ukradniemy najwięcej bo jesteśmy przy korycie który rządzi dzieli

  • Traktowanie wszystkich jak równie niedorozwiniętych i sztuka „dzielenia” cudzych owoców pracy pobierając za to olbrzymi haracz.

 6. „Afera większa niż Amber Gold” kwalifikuje JKM do wariatkowa.
  Ale do tego już przywykliśmy.

 7. Zapomniał do tego wątku dorzucić coś o Hitlerze, równie błyskotliwego co położy trupem całą tą partię do której się przykleił. Co za bzdury.

 8. KOLEJNY POWÓD, ŻEBY ABSOLUTNIE NIE GŁOSOWAĆ NA OSZOŁOMA I JEGO SOJUSZNIKÓW :)

  Znaczy według Krowina, to jest prawda, że Kaczyński dokonał przekrętów finansowych, okradł Polaków, i że ten rzekomy przekręt finansowy i okradzenie Polaków przez Kaczyńskiego są większe niż POkomunistyczny przekręt finansowy i okradzenie Polaków w związku z firmą Amber Gold?

  JAKIE DOWODY PODAJE KROWIN NA PRAWDZIWOŚĆ SWEGO TWIERDZENIA PRZECIWKO KACZYŃSKIEMU I PiS?

  ŻADNYCH, PRAWDA?

  Chachacha.

  Jeśli coś tu jest większego niż coś innego, to Krowina kłamanie i oczernianie w żywe oczy.
  Monstrualne i groteskowe, i jakby z totalną pogardą dla inteligencji polskich wyborców.

  Czyż nie oszołom w stanie maniakalno-urojeniowym?

  Czy warto głosować na oszołoma, oraz na tych, którzy są w sojuszu z nim?
  Czy głosowanie na niego nie jest aktem szkodniczym wobec Polski?

  • Dymaj stąd parszywa UBecka PiSdo podczłowicza śmierdząca dziedzicznym wodogłowiem i odpadającym odbytem żoliborskiego sodomity.

   • Parszywa ubecka p…a to ty, nie ja, śmieciu.
    A ściśle ty to ubecka p…a, która udaje wroga ubeckich p…d.

    Stare ubeckie podszywanie się pod przeciwnika.

    Komuchy, POkomuchy, ubecy i inne kodziarstwo właża na strony prawicowe, udają „prawicę” i razem z prawdziwymi prawolami pyszczą na PiS.

    Komuchy i ubole podszywają się tak w celu spowodowania, żeby PiS utracił władzę, albo przynajmniej większość sejmową, dzięki czemu POkomuna i ubolstwo mogłoby wrócić do władzy.
    I wtedy już otwarcie wpychać do Polski masy rzekomych „uchodźców”, i na inne sposoby rabować i niszczyć naród i kraj.

    • Nie insynuuj obłąkana komusza PiSdo. Masz urojenia i powinieneś się leczyć.

     • E tam, to TY p…a, ubolu antypisowski, komuchu.
      I to ty jesteś psychol w stanie urojeniowym – co najmniej podwójnym.
      PO pierwsze, roisz, ze „PiS to lewica”. chciałbyś, żeby PiS był taki jak TY, co? Chachacha.
      PO drugie, roisz, że ja mam urojenia.
      Patrzcie jak ta kreatura antypisowska wściekła się na mnie za objechanie trolla moskiewskiego.
      Też jesteś trollem moskiewskim, gadzie antypisowski?
      Twój wpis też skłania mnie, żeby głosować na PiS. :)

    • To, że ktoś sądzi, że PiS jest partią lewicową o niczym nie świadczy. Wielokrotnie pisałem dlaczego tak uważam i przedstawiałem solidne dowody na poparcie mojej tezy.

     Masz urojenia, bo insynuujesz. Jesteś obłąkaną smoleńską PiSdą – nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

     Kսrwa to nieprawdopodobne – wszystko się potwierdza. Praktycznie każdy PiSowski wojownik z którym dyskutuję w necie snuje jakieś insynuacje i ma jakieś urojenia.

     Ten portal to siedlisko szurów – będę kontynuował moje eksperymenty. Ponieważ na PiSowskich portalach panuje zamordyzm, to nie ma tam warunków do dyskusji, ale tutaj też wchodzą wojownicy PiSowscy i zazwyczaj krytykuja osobę Janusza Korwin-Mikkego. Co jest z tym pokoleniem Januszy wychowanym za komuny kսrwa nie tak?

     Janusze NCzasu – czyli wyborcy Korwina to też w dużej części szury, ale Oni wykazują jakąś błyskotliwość w dyskusji. Im dalej w lewo tym głupiej. Naziole, a w szczególności wojownicy PiSowcy to kompletni idioci którzy potrafią skompromitować się już po pierwszej odpowiedzi.

     Twoje brednie nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Potwierdziłeś tylko moją teorię o tym, że wyborcy PiS-u to debile bądź ludzie którzy mają narąbane pod kopułą.

     Liczba głosów oddanych na daną partię nie świadczy o sile partii – o prawdziwej sile partii świadczy zaangażowanie ideowe partii i sympatyków partii, poziom świadomości i elitarność elektoratu – Pod tym względem partia WOLNOŚĆ deklasuje wszystkie partie na Polskiej scenie politycznej:
     wolnosc24.pl/2017/04/26/wyborcy-partii-wolnosc-to-najbardziej-swiadomi-ludzie-w-polsce-wolnosciowcy-maja-najwieksza-wiedze-o-panstwie-pozostali-daleko-w-tyle-najnowsze-badanie/

     Większych fanatyków niż PiSdy to nie ma i Ty jesteś tego doskonałym przykładem. Mają ostro naјebane pod kopułą, np. na wiecu wykrzykują hasło: „Jarosław! Polskę Zbaw!” – Jakim trzeba być kսrwa zјebanym żeby wykrzykiwać takie hasła..? – To jakieś totalne spἱerdolenie. Dla tej tępej masy jest kompletnie obojętne jakie zmiany wprowadzi Jarozbaw, oni i tak za nim pójdą, bo to bezideowe śmiecie ludzkie bez kręgosłupa. Wyborcy PO też nie lepsi – klękają przed Tuskiem gdy ten przyjeżdża do Polski. Większość jest głupia, nie da się tego zmienić i popiera takie partie, a jakie partie tacy wyborcy. W przeciwieństwie do reszty partii to u Korwina jest tak, że ludziom podobają się pewne zasady i dlatego go popierają.

     Przede wszystkim ludzie (nie tylko młodzi) trwają przy idei a nie przy Korwinie. Korwin robi tą dobrą robotę, że poprzez swój udział w polityce przemyca treści ekonomiczne – jeżeli kogoś to zainteresuje, wtedy zaczyna czytać Misesa i Rothbarda.

     • Twój wpis to kolejny dowód, że mikkiości to rzadkie przygłupy.
      Nu, jaki pann, taki i kramm..
      Ale dzięki – twój wpis utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS.
      I co zrobisz w tej sprawie, głupolu? :)

    • Gdzie masz ten dowód? Uroiłeś sobie coś obłąkana smoleńska PiSdo.

     Wyborcy Korwina mają najwyższe IQ (co już udowodniłem), a ułomne PiSsdy takie jak Ty są na szarym końcu.

     Nie przedstawiłeś dowodów na moją rzekomą „głupotę”, prezentujesz poziom 7 latka, albo nawet gorzej – patologicznego upośledzonego bachora.
     Nic nie zamierzam z tym robić. Dlaczego nie siedzisz na PiSowskich zƚodziejskich szmatławcach które trzymają się tylko dzięki państwowym dotacjom – tam znalazłbyś ludzi na podobnym poziomie którym mógłbyś się wyżalić i znalazłbyś u nich zrozumienie – Ja brzydzę się tam nawet wchodzić i dawać im wyświetlenia, ale Tobie najwyraźniej spodobał się portal wolnościowców.

     • Ty, mikkomuch, domagasz się dowodów na to, żeś idiota (a ściśle jesteś socjopata w stanie maniakalno-urojeniowym)?

      Na tu – twoje teksty w stylu „Tworki”, niektóre z nich. –

      „Naziole, a w szczególności wojownicy PiSowcy”

      „PiSowskich zƚodziejskich szmatławcach które trzymają się tylko dzięki państwowym dotacjom”

      „Wyborcy Korwina mają najwyższe IQ”

      „Kսrwa to nieprawdopodobne – wszystko się potwierdza”.

      „wyborcy Korwina … wykazują jakąś błyskotliwość w dyskusji”

      Ty, świr mikkomuszy,, ziejesz dziką nienawiścią do PiS-u, ale o prawdziwych łotrach, POkomunie, wyrażasz się oględnie, bez nienawiści, niemal z szacuneczkiem.
      POdobnie Krowin.
      To dlatego, że jesteście tacy sami jak POkomuna, i też zwolennicy złodziejstwa i afer, nie?

      Czy za rządów POkomuny kradliście razem z nimi?

      Rónież POwyższy twój wpis utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS.
      I co zrobisz w tej sprawie, psycholu? :)

    • Masz na to jakieś dowody? Nie, bo masz jak zwykle urojenia obłąkana PiSdo.

     Nie rozumiem co w tym dziwnego? Trochę slangu, badań naukowych i jedno brzydkie słówko. Ty za to insynuujesz na temat innych i myślisz , że to jest normalne – trzeba mieć urojenia żeby takie rzeczy wymyślać na innych – to się nazywa szuria.

     Nie Ja a Ty świrujesz. Dostrzegasz jakąś nienawiść? Nie możesz wiedzieć co Ja czuję – i widzisz znowu snujesz urojenia, wydaje Ci się, że wiesz co czuję. Ja widzę potępienie dla głupoty i kłamstw – wyrażone niekiedy w bardzo dosadny sposób (czasami nawet szyderczy).

     Ale rozmawiasz tylko ze mną towarzyszu, z nikim więcej – Chyba, że masz zwidy – to bardzo prawdopodobne, bo urojenia o ubolach i kodziarzach już snujesz.

     Znowu insynuujesz – Jakie masz dowody na to, że wolnościowcy popierają afery i złodziejstwo? Oczywiście jak zwykle żadnych. Nie mam pojęcia na czym oparłeś tą swoją chorą tezę – znowu urojenia.

     Znowu insynuujesz. Naprawdę lecz się, bo jest z tobą coraz gorzej.

   • Ty, moskiewski troll, kreatura czortowa, czy „Alexey Kolesnikov” to twoje miano?
    Patrzcie jak „uzachodnił” to miano -„Alexey Kolesnikov” zamiast Aleksiej Koleśnikow.
    Chachacha. O kruwa nie wydolę.

    Śmieciu kagiebowsko-ubecki, lepsi Ukraińcy niż moskwa.

    Zaś PiS jest w porządku, bo jest antymoskiewski.

    PiS madrze nie wszczyna konfliktu z Ukrainą, obchodzi się z nimi jak ze zgniłym jajkiem.
    W interesie Polski.
    Twój i tobie POdobnych gadów wpisy utwierdzają mnie, żeby głosować na PiS.
    I co zrobisz w tej sprawie?
    Chachacha.

    • Nie insynuuj obłąkana komusza PiSdo. Masz urojenia i powinieneś się leczyć.

     • E tam, to TY p…a, ubolu antypisowski, komuchu.
      I to ty jesteś psychol w stanie urojeniowym – co najmniej podwójnym.
      PO pierwsze, roisz, ze „PiS to lewica”. chciałbyś, żeby PiS był taki jak TY, co? Chachacha.

      PO drugie, roisz, że ja mam urojenia.

      Patrzcie jak ta kreatura antypisowska wściekła się na mnie za objechanie trolla moskiewskiego.

      Też jesteś trollem moskiewskim, gadzie antypisowski?

      Twój wpis też skłania mnie, żeby głosować na PiS. :)

    • Wyjazd na PiSowskie zƚodziejskie szmatławce które trzymają się tylko dzięki państwowym dotacjom. Ja brzydzę się tam nawet wchodzić i dawać im wyświetlenia, ale Tobie najwyraźniej spodobał się portal wolnościowców.

     • Ty, śmieciu, „wolnościowiec”? W jakim sensie? A raczej w jakim bezsensie? Krowinowskim?
      Do normalnych: ten rojący dziko mikkomuch zwie sam siebie „wolnościowcem”, a usiłuje wyganiać mnie z tego forum, bo nie lubi moich opinii, czyli usiłuje pozbawić mnie wolności wypowiedzi.
      Zatem słowo „wolnościowiec” w osobistym słowniku mikkomuchów oznacza to, co słowo „zamordysta” w słowniku naszym, normalnych, nie?
      Krowin i jego mikkomuchy to stwory jak z Orwella, wiecie, tego pisarza, który trafnie opisał opaczny i zakłamany sposób definiowania rzeczywistości w ustroju totalitarnym.
      Jednak sam Krowin jest, a przynajmniej był, czy wydawał się być, zwolennikiem wolności wypowiedzi, natomiast ten tu mikkomuch-hejter i oczerniacz antypisowski jest za cenzurą i zabieraniem przeciwnikom tej wolności.
      … Powyższy twój wpis, mikkomuchu-zamordysto, też utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS.

     • A co to ma wspólnego z wolnością słowa debilu? Jesteś wyjątkowo tępy, ale to nic dziwnego przecież jesteś PiSdą. Podaj jakieś dowód na moje rzekome „insynuacje” – na wszystko co piszę mam dowody, z czego część tych dowodów dostarczasz mi Ty sam i przy okazji się kompromitujesz.

    • To, że ktoś sądzi, że PiS jest partią lewicową o niczym nie świadczy. Wielokrotnie pisałem dlaczego tak uważam i przedstawiałem solidne dowody na poparcie mojej tezy.

     Masz urojenia, bo insynuujesz. Jesteś obłąkaną smoleńską PiSdą – nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

     Kսrwa to nieprawdopodobne – wszystko się potwierdza. Praktycznie każdy PiSowski wojownik z którym dyskutuję w necie snuje jakieś insynuacje i ma jakieś urojenia.

     Ten portal to siedlisko szurów – będę kontynuował moje eksperymenty. Ponieważ na PiSowskich portalach panuje zamordyzm, to nie ma tam warunków do dyskusji, ale tutaj też wchodzą wojownicy PiSowscy i zazwyczaj krytykuja osobę Janusza Korwin-Mikkego. Co jest z tym pokoleniem Januszy wychowanym za komuny kսrwa nie tak?

     Janusze NCzasu – czyli wyborcy Korwina to też w dużej części szury, ale Oni wykazują jakąś błyskotliwość w dyskusji. Im dalej w lewo tym głupiej. Naziole, a w szczególności wojownicy PiSowcy to kompletni idioci którzy potrafią skompromitować się już po pierwszej odpowiedzi.

     Twoje brednie nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Potwierdziłeś tylko moją teorię o tym, że wyborcy PiS-u to debile bądź ludzie którzy mają narąbane pod kopułą.

     Liczba głosów oddanych na daną partię nie świadczy o sile partii – o prawdziwej sile partii świadczy zaangażowanie ideowe partii i sympatyków partii, poziom świadomości i elitarność elektoratu – Pod tym względem partia WOLNOŚĆ deklasuje wszystkie partie na Polskiej scenie politycznej:
     wolnosc24.pl/2017/04/26/wyborcy-partii-wolnosc-to-najbardziej-swiadomi-ludzie-w-polsce-wolnosciowcy-maja-najwieksza-wiedze-o-panstwie-pozostali-daleko-w-tyle-najnowsze-badanie/

     Większych fanatyków niż PiSdy to nie ma i Ty jesteś tego doskonałym przykładem. Mają ostro naјebane pod kopułą, np. na wiecu wykrzykują hasło: „Jarosław! Polskę Zbaw!” – Jakim trzeba być kսrwa zјebanym żeby wykrzykiwać takie hasła..? – To jakieś totalne spἱerdolenie. Dla tej tępej masy jest kompletnie obojętne jakie zmiany wprowadzi Jarozbaw, oni i tak za nim pójdą, bo to bezideowe śmiecie ludzkie bez kręgosłupa. Wyborcy PO też nie lepsi – klękają przed Tuskiem gdy ten przyjeżdża do Polski. Większość jest głupia, nie da się tego zmienić i popiera takie partie, a jakie partie tacy wyborcy. W przeciwieństwie do reszty partii to u Korwina jest tak, że ludziom podobają się pewne zasady i dlatego go popierają.

     Przede wszystkim ludzie (nie tylko młodzi) trwają przy idei a nie przy Korwinie. Korwin robi tą dobrą robotę, że poprzez swój udział w polityce przemyca treści ekonomiczne – jeżeli kogoś to zainteresuje, wtedy zaczyna czytać Misesa i Rothbarda.

     • Twój wpis to kolejny dowód, że mikkiości to rzadkie przygłupy.
      Nu, jaki pann, taki i kramm..

      Ale dzięki – twój wpis utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS.

      I co zrobisz w tej sprawie, głupolu? :)

    • Gdzie masz ten dowód? Uroiłeś sobie coś obłąkana smoleńska PiSdo.

     Wyborcy Korwina mają najwyższe IQ (co już udowodniłem), a ułomne PiSsdy takie jak Ty są na szarym końcu.

     Nie przedstawiłeś dowodów na moją rzekomą „głupotę”, prezentujesz poziom 7 latka, albo nawet gorzej – patologicznego upośledzonego bachora.
     Nic nie zamierzam z tym robić. Dlaczego nie siedzisz na PiSowskich zƚodziejskich szmatławcach które trzymają się tylko dzięki państwowym dotacjom – tam znalazłbyś ludzi na podobnym poziomie którym mógłbyś się wyżalić i znalazłbyś u nich zrozumienie – Ja brzydzę się tam nawet wchodzić i dawać im wyświetlenia, ale Tobie najwyraźniej spodobał się portal wolnościowców.

     • Czy wy mikkomuchy same sobie przyznajecie to swoje „najwyższe IQ”?
      Czy słowo „najwyższy” w waszym osobistym, mikkomuszo-orwellowskim żargonie oznacza to, co słowo „najniższy” u nas, normalnych?

      Również powyższy twój wpis, mikkomunisto, utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS.

      I co zrobisz w tej sprawie, pieniaczu od Krowina? POkakasz się krasno-brunatno? głupolu? :)

     • Ale rozmawiasz tylko ze mną towarzyszu, z nikim więcej – Chyba, że masz zwidy – to bardzo prawdopodobne, bo urojenia o ubolach i kodziarzach już snujesz.

      Przecież podałem źródło – dla Ciebie PiSdo jeśli fakty nie zgadzają się z Twoimi przekonaniami to tym gorzej dla faktów.

      Znowu snujesz urojenia – nie masz żadnych dowodów na to, że mam poglądy komunistyczne. Jesteś obłąkanym PiSowskim szurem. Pełno w środowisku PiSowskim takich obłąkanych szurów . np. Maciora czy alkoholik Karoń Marks – Ich spojrzenie mówi wszystko.

 9. Ta wypowiedź oszołoma Korwina Mikkego skutecznie spowodowała, że nie będę głosował na nowo powstały sojusz ugrupowań prawicowych mimo mojej sympatii do Ruchu Narodowego i p.Grzegorza Brauna.

  • Andi, wyraziłeś idealnie i moje nastawienie.

   Też mam sympatię dla Brauna i RN, szczególnie bystrzaka-Bosaka, ale nie zagłosuję na ich nowy sojusz, bo jest w nim oszołom i szkodnik Krowin.

   Jego obecność w tym sojuszu to obciach.

   • Masz racje wyżal się, może ta PiSda Cię zrozumie – chcesz tworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji to idź na PiSowskie szmatławce. Dlaczego nie siedzisz na PiSowskich zƚodziejskich szmatławcach które trzymają się tylko dzięki państwowym dotacjom – tam znalazłbyś ludzi na podobnym poziomie którym mógłbyś się wyżalić i znalazłbyś u nich zrozumienie – Ja brzydzę się tam nawet wchodzić i dawać im wyświetlenia, ale Tobie najwyraźniej spodobał się portal wolnościowców.

    • Ty, śmieciu, „wolnościowiec”? W jakim sensie? A raczej w jakim bezsensie? Krowinowskim?

     Do normalnych: ten mikkoląg zwie sam siebie „wolnościowcem”, a usiłuje wyganiać mnie z tego forum, bo nie lubi moich opinii, czyli usiłuje pozbawić mnie wolności wypowiedzi.

     Zatem słowo „wolnościowiec” w osobistym słowniku mikkolągów oznacza to, co słowo „zamordysta” w słowniku naszym, normalnych, nie?

     Krowin i jego mikkolągi to stwory jak z Orwella, wiecie, tego pisarza, który trafnie opisał opaczny i zakłamany sposób definiowania rzeczywistości w ustroju totalitarnym.

     Krowin jest, a przynajmniej był, czy wydawał się być, zwolennikiem wolności wypowiedzi, natomiast ten tu mikkoląg jest za cenzurą i zabieraniem przeciwnikom tej wolności.

     … Powyższy twój wpis, mikkolągu-zamordysto, też utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS.

     • A co to ma wspólnego z wolnością słowa debilu? Jesteś wyjątkowo tępy, ale to nic dziwnego przecież jesteś PiSdą. Podaj jakieś dowód na moje rzekome „insynuacje” – na wszystko co piszę mam dowody, z czego część tych dowodów dostarczasz mi Ty sam i przy okazji się kompromitujesz.

 10. PiSlam,jak każdy islam odbiera ludziom zdolność logicznego myślenia i ludzki instynkt samozachowawczy. Prawowierny kaczyfat może wszystko.Wyznawcom nic i nikt nie udowodni, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

  • UCZESTNICTWO KROWINA W SOJUSZU PRAWICOWYM TO OBCIACH, NIE ZAGŁOSUJĘ NA NICH TYLKO NA PiS

   Ale bredzisz, mikkoisto.
   Kolejny dowód, ze wrogowie PiS, w tym szczególnie mikkoiści, to rzadcy idioci.

   Zatem popieram PiS i głosuje na nich.

   • Gdzie masz ten dowód? Uroiłeś sobie coś obłąkana smoleńska PiSdo.

    Dlaczego nie siedzisz na PiSowskich złodziejskich szmatławcach które trzymają się tylko dzięki państwowym dotacjom – tam znalazłbyś ludzi na podobnym poziomie którym mógłbyś się wyżalić i znalazłbyś u nich zrozumienie – Ja brzydzę się tam nawet wchodzić i dawać im wyświetlenia, ale Tobie najwyraźniej spodobał się portal wolnościowców.

    • Ty, śmieciu, „wolnościowiec”? W jakim sensie? A raczej w jakim bezsensie? Krowinowskim?
     Do normalnych: ten mikkomuch zwie sam siebie „wolnościowcem”, a usiłuje wyganiać mnie z tego forum, bo nie lubi moich opinii, czyli usiłuje pozbawić mnie wolności wypowiedzi.
     Zatem słowo „wolnościowiec” w osobistym słowniku mikkomuchów oznacza to, co słowo „zamordysta” w słowniku naszym, normalnych, nie?
     Krowin i jego mikkomuchy to stwory jak z Orwella, wiecie, tego pisarza, który trafnie opisał opaczny i zakłamany sposób definiowania rzeczywistości w ustroju totalitarnym.
     Jednak sam Krowin jest, a przynajmniej był, czy wydawał się być, zwolennikiem wolności wypowiedzi, natomiast ten tu mikkomuch jest za cenzurą i zabieraniem przeciwnikom tej wolności.

     … Powyższy twój wpis, mikkomuchu-zamordysto, też utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS.

     • A co to ma wspólnego z wolnością słowa debilu? Jesteś wyjątkowo tępy, ale to nic dziwnego przecież jesteś PiSdą. Podaj jakieś dowód na moje rzekome „insynuacje” – na wszystko co piszę mam dowody, z czego część tych dowodów dostarczasz mi Ty sam i przy okazji się kompromitujesz.

   • Now you’ve become
    Everything you claimed to fight
    Through your need to feel you’re right
    You’re the savior of nothing now
    When you were a young one
    They tormented you
    They could always find a way to make you feel ashamed
    Now that you are older
    Everything they put you through
    Left you with an anger that just cannot be contained
    So you spend every day of your life
    Always searching for something to set
    You on fire
    Now you’ve become
    Everything you claimed to fight
    Through your need to feel you’re right
    You’re the savior of nothing now
    Everywhere around you
    You find reasons to
    Turn into a warrior to protect what you believe
    But you think their beliefs
    Make them less than you
    And that is a delusion that your sickness has conceived
    Now you spend every day of your life
    Always hoping that something will spark
    That desire
    Now you’ve become
    Everything you claimed to fight
    Through your need to feel you’re right
    You’re the savior of nothing now
    Now you’ve become
    Everything you claimed to fight
    Through your need to feel you’re right
    You’re the savior of nothing now
    You’ve become
    Everything you claimed to fight
    Through your need to feel you’re right
    You’re the savior of nothing now

    • To o tobie ten kiczowaty wierszyk angielski, czy o Krowinie?

     Twoje zamieszczenie go, mikkomuchu, też utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS, a już w żadnym razie mikkomuchy.

 11. Now you’ve become
  Everything you claimed to fight
  Through your need to feel you’re right
  You’re the savior of nothing now
  When you were a young one
  They tormented you
  They could always find a way to make you feel ashamed
  Now that you are older
  Everything they put you through
  Left you with an anger that just cannot be contained
  So you spend every day of your life
  Always searching for something to set
  You on fire
  Now you’ve become
  Everything you claimed to fight
  Through your need to feel you’re right
  You’re the savior of nothing now
  Everywhere around you
  You find reasons to
  Turn into a warrior to protect what you believe
  But you think their beliefs
  Make them less than you
  And that is a delusion that your sickness has conceived
  Now you spend every day of your life
  Always hoping that something will spark
  That desire
  Now you’ve become
  Everything you claimed to fight
  Through your need to feel you’re right
  You’re the savior of nothing now
  Now you’ve become
  Everything you claimed to fight
  Through your need to feel you’re right
  You’re the savior of nothing now
  You’ve become
  Everything you claimed to fight
  Through your need to feel you’re right
  You’re the savior of nothing now

  • To o tobie ten kiczowaty wierszyk angielski, czy o Krowinie?
   Twoje zamieszczenie go, mikkomuchu-pieniaczu, też utwierdza mnie w przekonaniu, że JEDYNA poważna partia w Polsce, a zatem jedyna warta popierania i głosowania na nią, to PiS, a już w żadnym razie mikkomuchy.

   I co zrobisz w tej sprawie, mikkomuchu? :))

Comments are closed.