Nałgać byle wierszówka wpadła. Żenujący artykuł w Bloomberg o Polsce i modelce Rubik „symbolu nowoczesności i postępu”

Anja Rubik i facepalm. / fot. PAP/ EPA
Anja Rubik i facepalm. / fot. PAP/ EPA

Bloomberg opublikował wyjątkowo głupi i załgany artykuł o Polsce. Pretekstu dostarczyła była modelka Rubik, która koniecznie chce nauczać Polaków „jak to się robi”. Autorami tej żenującej publikacji są Marek Strzelecki i Dorota Bartyzel.

Strzelecki i Bartyzel przedstawiają modelkę jako symbol „nowoczesności i postępu”. Razem z nią ubolewają, że w szkołach nie jest sprzedawana jej książka z jej upławami myślowymi na temat edukacji seksualnej. Rubik chciałaby by jej filmiki i elukubracje na temat seksu trafiły do uczniów. Dla autorów akcja Rubik to pretekst by pokazać pogrążającą się w średniowiecznej ciemnocie Polsce.

„To kraj gdzie Jezus Chrystus został wyznaczony na oficjalnego króla” – piszą Strzelecki i Bartyzel. „Muzułmańscy uchodźcy zostali oskarżeni o szerzenie chorób i zablokowano im możliwość wjazdu, a opozycja mówi o powrocie do czasów Średniowiecza. Opowiada się (w Polsce – przyp. red), że homoseksualizm może być wyleczony, a kondomy są złe” – wypisują.

I dalej cytują Rubik, która opowiada, że w szkołach pozbawionych edukacji seksualnej dzieciom mówi się, że „okres jest krwawym płaczem macicy tęskniącej za płodem”. Była modelka chwali się, że już latem zamierza wystartować ze swym programem seks indoktrynacji.

– Nie robimy postępu. Cofamy się w sensie powrotu do XIX wieku – opowiada była modelka, a teraz seks promotorka.

Dalej Strzelecki i Bartyzel znów rysują swój obraz Polski, którą PiS uczynił „protekcjonistycznym, natywistycznym państwem, „ścierającym się z Unią Europejską o wszystko. Począwszy od niezależności sądów, po to co ludzie mogą mówić na temat Holocaustu”.

„Rząd prowadzi krucjatę przeciwko aborcji.. a także pośrednio zachęca kobiety do niepodejmowania pracy oferując bezprecedensowe zasiłki rodzinne” – piszą

Potem Strzelecka i Religa cytują niejaką Lilianę Religę z Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, która mówi, że w szkołach „promuje się tradycyjne podziały płciowe”, że szkoły są „otwarcie homofobiczne i nie nauczają o metodach antykoncepcyjnych”.

–  Polacy mają dość prawa i decyzji, które cofają ich do czasów średniowiecznych – narzeka Religa.

Zaś Rubik odgraża się, że zamierza podjąć swą ofensywę seks indoktrynacji, tylko brakuje jej pieniędzy, więc szuka sponsorów.

Marzę o autobusie Sexdepl (od tytułu jej seks broszury – przyp. red), który ściągnie seks edukatorów i zaoferuje warsztaty w całej Polsce – mówi Rubik. I na koniec Strzelecki i Bartyzel zdradzają o co jej chodzi – o pieniądze. „Zamierza (Rubik – przyp. red.) skłonić fimy by sponsorowały to” – piszą Strzelecka i Bartyzel.

Warto zapamiętać te dwa ostanie nazwiska. Wiele bredni i łgarstw na temat Polski autorstwa naszych dziennikarzy czytaliśmy. Ale nawet jak na nędzne standardy obowiązujące w dziennikarskim światku to wyjątkowo podły i załgany artykuł.

 

12 KOMENTARZE

 1. Rubikoń

  Choć „robiła wszystko to dla sztuki”,
  Teraz robić będzie dla nauki!
  Szkieletor-Anja swe zna …zadania…
  W Polsce wkrótce kres rynkowej luki!

  Szkołę seksu otwiera modelka!
  Będą zajęcia… opłata niewielka.
  Pozna amator, co to wibrator;
  Film obejrzy „Wilgotna muszelka”.

  Ba, film porno nawet sam nakręci!
  (Pedagoga ciało jeśli nęci,
  To może Anje?… I wnet przestanie
  Być amatorem… Uczcie się, studenci!)

  Wpierw teoria: o waleniu konia
  I o prawach… (Trochę brak Biedronia,
  Jako profesora.) A potem pora
  Na warsztaty… (program Rubikonia).

  Gdy Rubikoń Rubikon przekroczy,
  To Polacy zobaczą na oczy,
  „Jak się to robi”. Kraj wiedza ozdobi,
  Jak pysk sperma, gdy koń ją wytoczy!!!

  https:
  //dorzeczy.pl/76945/Anja-Rubik-bedzie-nauczac-Polakow-o-seksie-Otwiera-wlasna-szkole.html

 2. Nie ma to jak nowoczesna postępowa Europa z LGBT, ideologią gender, multi-kulti, rosnącym islamem, ogromną liczbą gwałtów jak w Szwecji … chorobami wenerycznymi, bezkarnością, zakazem stosowania kary śmierci nawet w czasie wojny, zamieszkami, Żółtych Kamizelkami …
  Ale A. Rubik zna świat Europę, Francję … głównie z imprez, wybiegów
  PS A. Rubik mając 18 lat wyglądała dobrze teraz jak wychudzona narkomanka, pijaczka :)

 3. rubikon ale z ciebie gupia ges moj kot ma wiecej rozumu i inteligencji jak ty

 4. Pani Rubik zamiast udawać, że każdy jest idiotą niech lepiej obejrzy scenę edukacji seksualnej z Sensu Życia wg. Monty Pythona, ma więcej polotu i sensu niż upławy tej pani nt. intymnej sfery życia jaką jest seks. Niech się lepiej zajmie ofiarami anoreksji i promocji fałszywych kanonów pseudopiękna.
  Co do dziennikarzyn to natknąłem się na ten nonsensowny artykuł na twitterze
  i od razu zatęskniłem za czasami kiedy jeszcze nie żyłem, a kiedy istniała jeszcze etyka i kodeks dziennikarski.
  A jeśli ktoś chce krytycznie wypowiadać się o średniowieczu to znowu pudło, bo okres ten skutkował też wieloma osiągnięciami mimo powszechnej skłonności do zabobonów wśród niektórych ludzi.
  Mamy tu do czynienia z typowo pełzająco-bredzącą „rewolucją” pismaków na barykadach. Ujawniła się znowu leninowska „organizacyjna rola prasy”. Następny krok, płakanie i tupanie jeśli nie zrobimy z pani Rubik gwiazdy i symbolu (anoreksji?).

 5. Ponadto WHO jasno uznawała homoseksualizm za chorobę psychiczną dopóki nie zmieniono tego za pomocą… głosowania i frontu ideologicznej lewicy. Tak więc nie opowiada się tego w Polsce ale w świecie i choćby w USA można znaleźć opowieści mężczyzn wyleczonych z gejostwa.

 6. żydowska robota.

  głupia szmata takie brednie w swojej książce pisze, że to się w głowie nie mieści. tam jest cały rozdział zatytuowany…

  seks? z przyjemnością.

  jeb.na pi-zda.

 7. Ta klacz powinna występować na wybiegu, ale w Janowie Podlaskim. Chociaż nawet konie mają więcej taktu i nie pie****lą się jak leci…

 8. Czy ten pusty szlauf ma coś więcej do zaoferowania, niż dzierżawa swojego kościstego tyłka?

Comments are closed.