Sukces francuskiego wywiadu. Zatrzymali osobę zajmującą się propagowaniem terroryzmu

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: PxHere
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: PxHere

Agenci DGSI (Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa Wewnętrznego) zatrzymali 21-letniego mieszkańca Roanne (departament Loire). Umieszczał on w mediach społecznościowych we Francji materiały, które otrzymywał z kierownictwa Państwa Islamskiego.

Zatrzymany miał kontakty z organizacją terrorystyczną, która ma siedzibę w Syrii. Spełniał rolę „anteny” Państwa Islamskiego na Francję. Agenci odnaleźli w jego telefonie komórkowym ponad 1400 różnych dokumentów związanych z taką działalnością i uważają swoją akcję za duży sukces.

4 KOMENTARZE

    • Reszta sobie bezkarnie hasa po NASZEJ! Europie, żyje beztrosko na nasz koszt i czeka na lepsze czasy dla siebie. W stosownym momencie dla siebie pewnie znowu „przypomną” o sobie? Od początku tej nielegalnej inwazji inwazyjnego gatunku zagrażającego cywilizacji europejskiej, sprzecznej w wszelkim prawem, zawsze mówiłam deport dla wszystkich na najbliższe wybrzeże czarnego lądu! Tam ich miejsce! W cywilizacji nie ma dla nich miejsca, bo zawsze będą stwarzać dla rdzennych Europejczyków zagrożenie!

      • Ostatnio rozpetala sie dyskusja w temacie „slusznosci” przyjmowania uchodzcow, gdyz jak sie okazuje, Zachod zaczyna miec „wyrzuty sumienia” za minione inwazje krajow zacofanych i ekspoatacje ich dobr. Niezaleznie niski przyrost demograficzny w Europie ma byc uzupelnieniem tych wyjasnien. Efekt zamknietego kola – Elity grabia, bombarduja, a pozniej sie lituja, a skutki ich okrucienstwa przekazuja na niewinnych. Swiat stal sie nieznosny do zycia.

Comments are closed.