Świat oszalał. Karmiąca matka aresztowana na oczach swoich dzieci, bo nazwała zmiennopłciowca jego… imieniem

Kate Scottow. Foto: fb
Kate Scottow. Foto: fb

Kate Scottow została aresztowana na oczach swoich dzieci i zamknięta na siedem godzin w areszcie po tym, jak nazywała zmiennopłciowca mężczyzną w Internecie.

Trzech funkcjonariuszy policji pojawiło się w domu Kate w Hitchin (hrabstwo Hertfordshire, wschodnia Anglia). Następnie przewieziono ją na przesłuchanie na posterunku policji. Tam wypytywano ją o tak zwany „deadnaming”, którego miała się dopuścić.

‚Deadnaming’ to odnoszenie się do zmiennopłciowca po imieniu. Imieniu, które zostało nadane po narodzinach, nie zaś to, które sobie samo wybierało po formalnym uzyskaniu nowej tożsamości.

– Zostałam aresztowana przez trzech funkcjonariuszy w swoim domu z 10-letnią autystyczną córką, karmiąc 20-miesięcznego syna – mówi poszkodowana.

– Zatrzymano mnie na siedem godzin w celi bez produktów sanitarnych, których powiedziałam, że potrzebuje – dodaje.

Minęły ponad dwa miesiące od czasu aresztowania Kate. Mimo to wciąż nie otrzymała z powrotem swoich prywatnych rzeczy. W tym telefonu komórkowego i laptopa, co, jak twierdzi, utrudnia jej studiowanie psychologii sądowej.

Policja w Hertfordshire zapytana o incydent potwierdziła, że takie aresztowanie istotnie nastąpiło i podkreśliła, że wszelkie zgłoszenia dotyczące ‚mowy nienawiści’ w sieci traktuje poważnie.

To kolejna sprawa, w której policja zostaje oskarżona o brutalne obchodzenie się z ludźmi, którzy publicznie polemizują na temat kwestii płci. Jeden z twórców sitcomów, Graham Linehan otrzymał od policji werbalne ostrzeżenie po tym, jak zmiennopłciowe aktywistko Stephanie Hayden złożyło na niego zawiadomienie, ponieważ użył jej/jego poprzedniego imienia.

źródło: dailymail.co.uk

49 KOMENTARZE

 1. Państwa, w których od lat był dobrobyt i wysoki standard życia płacą teraz wysoką cenę za rozleniwienie mentalne i moralne

  • I za wprowadzenie komunizmu. Zamordyzm jak w RWPG. A podobno wstępowaliśmy do raju.

 2. Mam już ponad dwie „osiemnastki”, obserwowałem na żywo, jak wygląda stan wojenny, ale czegoś takiego jak Deadnaming nie znałem. Ja naprawdę jestem starej daty.

  • No i dalej nikt nie zna, bo nie ma czegoś takiego, tak samo jak i nie ma kogoś takiego jak zmiennopłciowcy (czy jak tam sobie uroili w swoich chorych mózgach). Gdyby mogli zmieniać sobie płeć to by przeobrażali się jak jakieś kameleony raz w kobietę, raz w mężczyznę (wg. życzenia) a to tylko faceci, którzy przebierają się za kobietę i życzą sobie od wszystkich aby ich uznawano za kobietę. Czy to normalne? Drugą kwestią jest to, że normalni ludzie hetero tak łatwo dają się terroryzować chorym grupkom. Jakiś obłęd wprowadza grupka cudaków i innych zaburzonych i terroryzuje zdrowych ludzi.

   • Jeśli ktoś ma kuku na muniu powinien się leczyć. Znam dwie dobre panie psychiatry.

    • Znów mylisz pojęcia. Transseksualizmu nie leczy się tabletkami czy zastrzykiem tylko psychoterapią. Ci ludzie przeszli w swoim życiu piekło zgotowane im przez rodziców.

     • Mój kolega Robert mówił, że jest na niektóre dolegliwości lek, co się zowie „piąchopiryna”.

     • Tacy ludzie powinni przechodzić srogie piekło każdego dnia, za grzechy, za agresję, za terror którego się dopuszczają. Za nienawiść wobec bliźnich.

     • @rozsądny, zgadzam się – tabletkami tego nie wyleczysz. ale łopata, kilof i kilometry rowu do wykopania wyleczą każdą dolegliwość niefizyczną. każdy łatwo i szybko sobie przypomni czy się urodził z dzwoneczkiem czy bez

     • Wszyscy się mylicie. Pora sprostować wasze błędne rozumowanie.
      1. Biciem nic się tu nie zmieni – bo to od niego często się zaczyna. Osoby transseksualne często są ofiarami przemocy ze strony swoich najbliższych w okresie dzieciństwa i stąd wynika ich zaburzenie. Zastanów się Jack gdyby rodzice na każdym kroku dawali ci odczuć, że cię nie kochają, bo urodziłeś się chłopcem, a koledzy ze szkoły cię wyśmiewali i „psychicznie kastrowali” to jak myślisz co by się stało? To właśnie stąd się bierze że rodzice nie potrafią kochać swoich dzieci takimi jakie one są. Dają im odczuć że powinny być inne niż są. Często słyszą takie dziewczynki często słyszą „gdybyś była chłopcem…” a chłopcy „gdybyś był dziewczynką…” od własnych rodziców. Zdaje sobie sprawę że trudno uwierzyć, że otoczenie potrafi tak skatować człowieka ale to się dzieje.
      2. Twierdzisz że powinni przechodzić takie piekło? A co oni są winni jako, dzieci że rodzice i koledzy ze szkoły z nich zrobili transseksualistów?
      3. Kilof i łopata nic tu nie wyleczy – osoby transseksualne doskonale pamiętają co mają ale nie chcą tego mieć bo ich rodzice i otoczenie tak ich ukierunkowało. Terapia takich osób polega na tym by ustalić przyczyny dla których wystąpiło zaburzenie i umocnić w pacjencie/pacjentce rolę męska/żeńską. Osoba musi się czuć pewnie w roli mężczyzny/kobiety i akceptować siebie a więc kilof i łopata mogą tylko pogłębić jej problemy z zaakceptowaniem siebie bo będzie miała poczucie krzywdy.
      Jedynym remedium na to jest prewencja w okresie dojrzewania. Jeżeli rodzic obserwuje u swojego dziecka zmiany w zachowaniu w kierunku transseksualizmu powinien móc udać się do poradni psychologicznej gdzie jego dziecko uzyska pomoc a rodzic poradę jak być dobrym rodzicem. Ważna jest też terapia rodzinna tj. przepracowanie konfliktów wewnątrz rodziny. Tylko to może znacznie ograniczyć występowanie takich zjawisk jak transseksualizm i homoseksualizm.

     • @rozsadny

      G…Prawda!
      W KL Auschwitz, podobnie jak i w innych KLach i lagrach, notowano conajmniej 2 razy mmniej przypadkow chorob psychicznych. „Chorzy” doznawali „cudownego uzdrowienie” w obliczu PRAWDZIWEGO SMIERTELNEGO zagrozenia.

      Takie sa fakty. A z faktami sie nie dyskutuje.

     • To nie są fakty tylko durnoty. W tym miejscu było mało tych ludzi nie dlatego że doznawali uzdrowienia ale dlatego że ich mordowano w pierwszej kolejności jako niezdolnych do pracy. Z resztą ktokolwiek używa takich słów jak te powyżej powinien się zastanowić nad sobą bo nie jest lepszy od tych zwyrodnialców krzywdzacych dzieci.

     • psycholog jeszcze nie wyleczyl ani jednego pacjenta, jak stwierdzili prawdziwi lekarze, w kartotekach kazdego psychologa nie ma takiego slowa jak wyleczony. Dewiant potrzebuje chemicznego koktailu, ktory odwroci procesy chemiczne w jego mozgownicy.

     • Oczywiście że wyleczyli. Joseph Nikolosi pomógł bardzo dużej ilości homoseksualistów. Ten psychoanalityk wyleczył wielu z tego odhylenia. Ci ludzie mają teraz rodziny. Richard Cohen też był kiedyś gejem i teraz ma żonę oraz dzieci i jest szczęśliwy.

     • To że nie można wyleczyć kogoś z homoseksualizmu, pedofilii czy transseksualizmu to mity rozpowszechnianie przez środowisko LGBT.

   • To prawda co piszesz ale myślę, że w jakimś stopniu to wina wszystkich hetero. Idąc do wyborów najważniejszym pytaniem do kandydatów powinno być to jakim wartościom hołdyje i jakich wartości będzie bronił ten i ów kandydat. Dotyczy to wszystkich opcji politycznych. To pytanie piwinno być zadawane teraz puki jeszcze można je zadawać, o ile jeszcze można…
    Wybierani przypadkowi ludzie przy prawie biernym zaangażowaniu elektoratu robią ca chcą przważnie wbrew naszaj woli i podobno to jest DEMOKRACJA.

  • To Orwellowski newspeak czyli nowomowa. Czasami zdaje się że mamy 1984 a nie 2019… i Główny Pas Startowy 1 zamiast Anglii. Thought Police ściga ludzi, a największą przestępstwem jest myślozbrodnia. Za mowę nienawiść represje fizyczne, a wkrótce ewaporacja co bardziej opornych jednostek.

   • Za tzw. mowe „nienawisci”…
    Nie dajmy narzucic sobie lewackiej (o)blednej semantyki!!!

    Nawet jesli nazwanie zboczenca jego wlasciwym imieniem jest pogarda, to wcale NIE JEST ZADNA NIENAWISCIA! Tak wiec juz od poczatku mamy do czanienia z klamstwem.

  • …bo to dopiero teraz się narodziło tak jak dopiero teraz wykluli się czy wykluło się czy wykluły się zmiennopłciowcy – dziwnie mi się to jakoś kojarzy ze zmiennocieplnymi gadami – może to są reptilianie? Przepraszam, ale jakoś mój tępy mózg jakoś tego nie może przetrawić – stąd te moje problemy ze zrozumieniem o kogo chodzi.

 3. Tak samo powinno sie traktowac w Polin wszystkich kłamców przypisujących nam tzw holocaust.

 4. Polska nie posiada nikogo z Polakow w rzadzie zwanym ” polskim ” i gdy sie nie zorganizujemy oddolnie ci zydozagraniczni czytaj zachodni lajdaki doprowadza do kolejnego zlikwidowania naszego panstw !

  Dla każdego chcącego i zdolnego do widzenia rzeczywistości w (jeszcze) naszej Ojczyźnie jest już wiadomym, że sytuacja nabiera rozpędu – niestety nad przepaść!

  Za rok? Więcej cenzury, mniej suwerenności, wyższe ceny prądu, więcej Azji, nowe przepisy tzw hate-speech, brak kluczowych reform, dalej zlodzieje będą na wolnosci itp. Wkraczamy w ciężkie czasy… Ale tak szczerze przez swoją biernośc zasłużyliśmy sobie… Kto nie walczy o swoje przetrwanie, jakim prawem ma przetrwać?

  Kto nie walczy o swoje przetrwanie, jakim prawem ma przetrwać?

 5. Ciekawe, kiedy ten dednejming zawita do właściwych instytucji i będzie się karało za zwrócenie się per Mr. Smith do gościa, który uważa się za Napoleona.

  • Deadnaming
   dedykuję Kozorro z nczas.com

   Kate Scottow w swym domostwie w Hitchin
   Aresztowano z ważnych przyczyn!
   Karmiacą matkę od oseska
   Trzech policjantow wlecze. Kreska
   Na mowę przyszła nienawiści!
   Tak z niej internet sprawnie czyści
   Władza, mężczyzną gdy ktoś zowie
   Transeksa… (Zbrodnia, o bogowie!!!)

   Deadnaming to zabójcza zbrodnia,
   Na Wyspach spotykana co dnia!
   Kate Scottow, zostawiwszy dzieci
   Same, w areszcie już nie wznieci
   Zabójczej nienawiści mowy!
   A potem czeka ją sądowy
   Przewód. (Jest dowód w komputerze,
   Którego prędko nie odbierze…)

   W koncu najgłupszy też zrozumie:
   Nienawistnicy skryci w tłumie
   Sprawnie zostaną wytropieni!
   I życie ich się w piekło zmieni!!!
   (Napoleona Bonaparte
   Gdy dalej usta ich uparte
   Zowią klioesem-pislamistą
   Poprzez nienawiść oczywistą.)

 6. To pod rozwagę tych którzy czepiają się Pani Godek z powodu jej „fanatyzmu”… W RFN w szkolach już są toalety dla „trzeciej płci”, a propaganda homo jest tak nachalna, że promowanie Bierdon to dopiero niewinny początek.

 7. Targowica z osiemnastego wieku bylaby bardzo dumna zarowno z PISu jak i z totalnej opozycji.Ile jeszcze czasu uplynie zanim narod polski przejrzy na oczy i cos z ta okropna banda zrobi.
  Prognoza dla Polski na rok 2019 ? będziemy jeszcze bardziej zubożeni , stawki za prace obniżą , podatki podwyższą, ceny w sklepach pójdą w górę, ceny prądu gazu – który kupujemy najdroższy w europie, wody wzrosną… kto jeszcze w sile wieku niech bierze nogi za pas ! zanim go eskimosy wydziedziczą z wszystkiego :D

 8. „Minęły ponad dwa miesiące od czasu aresztowania Kate. Mimo to wciąż nie otrzymała z powrotem swoich prywatnych rzeczy. W tym telefonu komórkowego i laptopa, co, jak twierdzi, utrudnia jej studiowanie psychologii sądowej.”

  Minęły dwa miesięce a sprawcy aresztowania nie zostali ukarani.
  Przemoc groteskowa to stosunkowo nowa, lecz nasilająca się forma terroru w wykonaniu tego czegoś, co od lat sześćdziesiątych próbuje zniszczyć cywilizację.

 9. „Zmienno płciowe aktywisko”, „jej/jego”- Za to kocham ten portal :)

 10. Co za śmieć… Jako policjant odmówiłbym wykonania takiego rozkazu. To chory ? lewacko-faszystowski kraj, to już nie Brytania pokolenia, które musiało walczyć o wolność wyspy.

 11. Krzysiu, żartowałem! Wiem, że teraz jesteś Anną, odwołaj policję!

 12. Prawo szariatu bardzo szybko odwróci to co się wyprawia w UE, ale raczej bym się z tego powodu nie cieszył – zamiast cholery będziemy mieli dżumę.

 13. Co to jest mowa nienawiści?
  A pedał to pedał. W dvpie się po przewracało od tego dobrobytu.

 14. W moim kraju tacy policjanci i osoby wydające takie polecenia by wylądowali w szambie za poważną głupotę i brak logiki.

 15. Wyslac na ten Komisariat czarnych pederastow i niech wyr.uchaja tych tzw „policjantow”!! W kiszki stolcowe!!!!

 16. tych debili trzeba leczyc – a jak nie to w końcu sami brytole zrobią ze zbokami porzadek

 17. A powiedzcie co się powinno zrobić z taka policją, która wykonuje każde bestialstwo i podłość, bo „ma rozkaz” albo „takie prawo”.

 18. Kto się interesuje sytuacją w Zjednoczonym Królestwie, to wie, że to państewko jest już stracone, ludzi się aresztuje za to, że śmią przeprowadzać relację prasową sprzed budynku sądu, śmią się nie zgadzać na masową imigrację, śmią się nie zgadzać z feministkami, islamistami czy komunistami… i wiele, wiele innych.

  Unikać jak ognia, jak Korei Północnej.

 19. Wszystko przez brak ustalonych wyraźnych granic pomiędzy wolnością ludzi.

Comments are closed.