Wojewódzki nie zwalnia tempa. „Król TVN” co chwilę chwali się nowym samochodem. „Moja nowa bestia” [FOTO]

Kuba Wojewódzki z samochodami. / foto: Instagram/kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki z samochodami. / foto: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki nie zwalnia tempa. „Król TVN” co chwilę chwali się nowym samochodem. Tym razem pozował ze swoim psem tuż przed nowiuśkim BMW i3. – Moja nowa bestia – napisał na Instagramie.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Kuba Wojewódzki postanowił wystawić na sprzedaż swój stary samochód. Nieco wcześniej pochwalił się swoim nowym zakupem – Lamborghini Urus. Teraz „Król TVN” opublikował zdjęcie z kolejnym nowym autem, tym razem BMW i3.

Dziennikarz, który prowadzi autorski program w TVN, na swoim Instagramie pochwalił się nowym autem i zapowiedział, że stare jest już na sprzedaż. Na Facebooku żali się jednak, że ciągle nie znalazł się kupiec na auto z 2015 roku.

– Sprzedam starego bo mam już nowego #bentleycontinentalgt wersja speed 2015 stan idealny cena przystępna – napisał Wojewódzki na Instagramie. Dziennikarz ma jednak problem ze sprzedażą starego samochodu, a powodem tego może być jego obłędna cena.

Mowa tu o samochodzie Bentley GT. Za samochód z 2015 roku z silnikiem o pojemności blisko 6 litrów oraz mocy 635 KM celebryta oczekuje 580 tysięcy złotych. – Ciągle nie sprzedałem a ciągle chce sprzedać. Stan idealny. Właściciel podobnie. Nowa cena – Do uzyskania w salonie! – żalił się na Facebooku.

Teraz Kuba Wojewódzki zamieścił na Instagramie zdjęcie ze swoim nowym samochodem, czyli BMW i3. BMW i3 umożliwia korzystanie z napędu elektrycznego na co dzień. Samochód przyspiesza do 100km/h w ciągu 7,2 sekundy, a przede wszystkim ma zerową emisję CO2, co dla celebryty TVN może mieć kluczowe znaczenie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

My new beast☠️?? #bmwi3

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

6 KOMENTARZE

  1. Kuba lubial sie bran.zlowac wieczorami na Mokotowskiej! I to w czasie kiedy byl mlody i nieznany

  2. Ciekawe na jak długo wypożyczył te auto ,jak każde zresztą ,lubię gościa za bezpośredniość,ale takie chwalenie się czymś wypożyczonym to wiocha na calego

  3. To ten dumny Pan Żyd co wkładał polską flagę w psie kupy. Polactwo-robactwo upokorzone na własnym terenie, a 99% nawet tego nie pamięta.

Comments are closed.