Łodzianie toną w błocie. Wynajęli billboard za 1,3 tys. zł i zamieścili dramatyczny apel do prezydent Zdanowskiej

fot. Twitter

Przy jednej z łódzkich ulic stanął billboard z przesłaniem dla wieloletniej prezydent miasta Hanny Zdanowskiej. „Pani Prezydent i Rado Miejska, ulica Brylantowa tonie!” – apelują mieszkańcy. Jak twierdzą, kilka dni temu byli zmuszeni wypychać z błota karetkę, ponieważ na ulicy znajduje się tyle dziur.

Przy nawet najmniejszych opadach deszczu tworzy się ogromne rozlewisko, co uniemożliwia przejazd autem. Nawet nie mówię, żeby ktoś przeszedł ten odcinek pieszo – mówiła jedna z mieszkanek ul. Brylantowej Agnieszka Wierzbicka w rozmowie z Polsat News.

Mieszkańcy łódzkiej ul. Brylantowej zgromadzili wspólnie 1,3 zł na wynajęcie billboardu. Mają nadzieję, że to przykuje uwagę prezydent Zdanowskiej i zajmie się ona ich problemem. A jest on niebagatelny.

Trzy dni temu karetkę, która stoi za nami, musieliśmy wypychać z błota, bo ugrzęzła do połowy kół – relacjonował Adam Strzępka, rzecznik łódzkiego pogotowia.

Największe dziury zostały zakopane przez miejskie służby, jednak mieszkańcy mówią, że to za mało. Miejski Zarząd Dróg i Transportu zapewnił, że przyjrzy się sprawie, jednak ulic, które pilnie wymagają remontu jest w Łodzi znacznie więcej.

Źródło: wp.pl

Comments are closed.