Nawet Orwell by tego nie wymyślił. Aresztowano kobietę na oczach jej dzieci, bo nazwała transseksualistę mężczyzną

fot. Twitter

38-letnia Brytyjka Kate Scottow została zatrzymana we własnym domu, a następnie przewieziona na komisariat, ponieważ nazwała transseksualistę mężczyzną.

„Aresztowało mnie w moim domu trzech oficerów. Stało się to w obecności mojej autystycznej 10-letniej córki i karmionego piersią 1,5-rocznego synka” – powiedziała Scottow.

Kate Scottow była przetrzymywana przez policję przez siedem godzin w celi, zrobiono jej zdjęcia, pobrano DNA i odciski palców. Policja skonfiskowała jej również komórkę i laptopa, które do tej pory nie zwróciła.

Potwierdzając aresztowanie, policja oświadczyła: „Traktujemy poważnie wszystkie doniesienia o złośliwej komunikacji”.

Scottow, powiedziała, że „została aresztowana za molestowanie, bo źle się do kogoś zwróciła na Twitterze”. Konkretnie napisała, że transseksualna aktywistka Stephanie Hayden (na zdjęciu) jest mężczyzną.

Hayden z kolei złożyła na nią donos na policję. Sprawa dotarła do sądu, który zakazał nazywanie Hayden mężczyzną.

Źródło: TVP Info

14 KOMENTARZE

 1. to jest abstrakcja. koniec ludzkości.

  jeb ne transwestyty to zwyczajne aktorzyny które chcą się dorwać do majetek dziewczyn. takie gady. węże. kanalie. KANALIE.

  • kurva, dla dobra ludzkości, wszystkie je0bane transwestyty muszą w miejscach publicznych nosić opaski na ramieniu, w kolorze tęczy, jak żydzi w czasie IIWŚ. nie może być tak, że ktoś nie wie czy gada z kobietą czy mężczyzną, bo ktoś go oszukuje. nie może być tak, że jeba ne transwestyty chodzą do kobiecych łazieniek, do sauny, na dni kobiet na basenie. to jest kompletna abstrakcja. i te skurvvysyny w UK robią to celowo, bo chcą absolutnie dobić i zniszczyć tzw pospulstwo. to jest abstrakcja.

   • i to samo w internecie. wszystki Ale Wilki i inne transwestyty muszą być zamknięte do więzienia. niech dodają Ala(t) Wilk. każdy musi wiedzieć, że ma do czynienia z facetem. a do pedałów nic nie mam. ich sprawa.

   • swieta prawda, oszukuja nas z kazdej strony i jeszcze nic nie mamy do powiedzenia – to my jestesmy ofiarami nie oni

 2. Co za po3,14erdo.ony zachód. I my im [email protected] liżemy i żebramy o dotacje. A niech to padnie im szybciej tym lepiej. Z Chin i Rosji się śmiejecie, tam ludzi nie traktuje jak The Billi!

 3. Jednak każdego dnia człowiek czegoś się dowiaduje. Teraz wymyślili sobie zaburzeni następne sztuczne określenie „złośliwa komunikacja”? Nie wierzę, że policja, sąd i ten facet, któremu odwaliło i przebrał się za kobietę tak za darmo… No nie wierzę! A jeśli za darmo, to ludzkość się zwija i szybko galopuje do planety małp i walki o ogień…

 4. W czasach, kiedy każdy ma prawo w poniedziałki czuć się mężczyzną, a we wtorki kobietą nie da się po oczach poznać jak w danym dniu ktoś czuje, a czasami z sytuacji wynika że jakoś trzeba się zwrócić i tu problem. Poza tym jeżeli kobieta czuje, że rozmawia z mężczyzną, to jak można jej coś narzucać, to przykład najgorszego szowinizmu – no bo jak można narzucać kobiecie!!! co ma czuć i jak się ma zachowywać, he he. I nie jest to szowinizm białego mężczyzny – kolejny problem.

 5. Rafalala zaatakowal/a/o niewinna nastolatke za samo spojrzenie na to „cudo”.

  • A czy ktoś z męskiej części rodziny tej zaatakowanej dziewczynki, „przywołał” toto rafalale do porządku? Powinien. Takie typy nie powinny nigdy czuć się bezkarne i niewidzialne przez normalną część społeczeństwa, bo następnym razem kto wie, czy temu czemuś nie odwali na amen i nie uszkodzi jakiegoś dziecka. Cudaki powinny być przywrócone do pionu, bo inaczej to oni rozłożą nas na łopatki i zdepczą! Już depczą wszystko co normalne i ludzkie.

   • dziewczyna byla ze znajoma „na miescie” a toto (cholera wie jakiego okreslenia uzyc..) z piwnym brzuchem zrobilo awanture. nawiasem jest juz po wyroku.
    Pewien kolega zwrocil uwage ze gdy zalozy fartuch nie staje sie automatycznie lekarzem, mysle wiec ze jest tu pewna analogia.

 6. Skomentuje to może tylko jednym słowem , bracia Wachowscy to jasnowidze , mamy tu do czynienia w nowym światem – Matrix….

  • Matrix to rzeczywiście prorocza wizja Nowego Wspaniałego Świata. Tyle tylko, że prawdziwym autorem tego pomysłu jest największy pisarz SF nie tylko w Polsce ale na świecie, Adam Wiśniewski-Snerg

   Bracia Wachowscy po prostu „podprowadzili” genialny pomysł Snerga zawarty w opowiadaniu „Anioł przemocy” oraz niektóre wątki z jego najlepszej powieści „Robot”, słusznie zakładając, ze amerykańskie sądy odrzucą oskarżenia i plagiat spadkobierców Adama Wiśniewskiego. Oskarżeni bracia Wachowscy przynależą do rasy prawniczej i filmowej. Sama myśl, że mogli dokonać plagiatu jest obrazoburcza.

   Gorąco polecam twórczość Adama Wiśniewskiego-Snerga. Moim zdaniem jego wyobraźnia (rzecz najważniejsza w SF) przewyższała wszystkich innych pisarzy tego gatunku.

Comments are closed.