Niebywałe! Ujawniono, ile naprawdę zarabia Kuba Wojewódzki. „Król TVN” ma się czym pochwalić

Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram/kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki to z całą pewnością jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce i samozwańczy „Król TVN”. Sława niesie ze sobą wiele plusów, a jednym z nich są bajońskie zarobki, dla przeciętnego Polaka trudne do wyobrażenia.

Kuba Wojewódzki, to jeden z celebrytów TVN-u, który wokół swojej osoby wytworzył pewną legendę. Mianowicie stara się uchodzić za playboya z licznymi podbojami seksualnymi, równie chętnie co swoimi partnerkami chwali się też nowymi samochodami.

Kuba Wojewódzki od kilkunastu lat prowadzi swój autorski program, który z jakichś bliżej nieznanych powodów przyciąga przed ekrany miliony Polaków. To oczywiście sprawia, że Kuba Wojewódzki może pochwalić się bajońskimi zarobkami.

Według informacji przekazanych przez „Super Express” „Król TVN” co miesiąc inkasuje ponad 180 tysięcy złotych. Nawet zarabiając średnią krajową przeciętny Polak na taki dochód musi pracować kilka lat. Nie ma jednak się czemu dziwić – Wojewódzki świetnie wykorzystał swoje zdolności i po latach pracy zarabia tyle, ile zarabia.

Duża sława sprawiła także, że dziennikarz może przebierać w ofertach gry w reklamach, za które inkasuje grube pieniądze. Jak zdradził w wywiadzie z Marcinem Prokopem za pierwszą z nich w której zagrał dostał 2,5 miliona złotych.

Dodatkowo pod koniec ubiegłego roku Wojewódzki wydał swoją autobiografię. Nieoficjalnie mówi się, że „Król TVN” zainkasował za nią ponad pół miliona złotych.

2 KOMENTARZE

  1. I co ? Już mam zazdrościć. Życie wieczne wraz z Chrystusem jest znacznie cenniejsze niż te tymczasowe pseudo przyjemnostki. Ileż można romansować lub jeździć samochodem po zatłoczonych drogach, to wszystko i tak w końcu to jedna wielka nuda gdy się ma pustkę w sercu.

Comments are closed.