Hardcore! Ochrona szpitala w Ostródzie wlecze po podłodze starszego człowieka. Pacjenci i internauci w szoku [VIDEO]

Ochroniarz wyrzuca starszego pana z ambulatorium w szpitalu w Ostródzie/fot. YouTube/clusik Adi
Ochroniarz wyrzuca starszego pana z ambulatorium w szpitalu w Ostródzie/fot. YouTube/clusik Adi

W sieci pojawiło się bulwersujące nagranie przedstawiające ochroniarza, który siłą wyciąga starszego mężczyznę z poczekalni szpitala. Po zwróceniu uwagi starszy człowiek nie wstał, więc ochroniarz złapał go za fraki i szorując po podłodze wyprowadził.

Do zdarzenia doszło w ambulatorium szpitala w Ostródzie. Starszy mężczyzna – który miał się zachowywać agresywnie i od którego miało być czuć alkoholem – nie chciał opuścić poczekalni. Ochroniarz więc złapał dziadka i wlekąc po podłodze wyprowadził poza pomieszczenie.

Biorąc pod uwagę, że mężczyzna ledwo chodził i do pomocy używał laski, ciężko uwierzyć, by mógł rzeczywiście zachowywać się w sposób zagrażający innym. Należy też zwrócić uwagę na reakcję ludzi, którzy rzekomo mieli być w stanie zagrożenia, którzy stają w obronie starszego pana.

Sprawą zająć się ma policja. Dyrekcja przyznaje, że zachowanie ochrony było nieprofesjonalne, co zresztą nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że na tej wszyscy oszczędzają i zatrudniają ją chyba tylko dla formalności.

W związku z agresywnym zachowaniem jednej z osób przebywających w Ambulatorium naszego szpitala, pacjenci tam przebywający poprosili o interwencję pracownika ochrony, który pełnił swój dyżur. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że pracownik ochrony, po ustaleniu, iż agresywny pacjent nie wymaga nagłej pomocy medycznej, poproszony został o opuszczenie budynku szpitala. Z dalszych zeznań pracownika ochrony wynika, że od pacjenta czuć było wyraźną woń alkoholu. Na miejsce wezwana została policja. To, co widać na nagraniu wideo nie jest absolutnie zachowaniem profesjonalnym, jakiego oczekujemy od pracowników ochrony. Zarząd szpitala kierując się dobrem wszystkich pacjentów przy udziale policji dołoży wszelkich starań, aby tę sytuację wyjaśnić. Przeanalizowane zostaną wszelkie nagrania z monitoringu pod kątem szczegółowego wyjaśnienia całej sytuacji – napisano w oświadczeniu szpitala.

Źródła: youtube.com/rmf24.pl

16 KOMENTARZE

 1. Kiedyś taki, jeden starszy, potraktował mój samochód laską.
  Policji tłumaczył, że rzekomo źle na niego patrzyłem zza szyby – dlatego go „poniosło”…. :)

 2. Pracownik ochrony ustalił , że pacjent nie potrzebuje nagłej pomocy medycznej! Brawo zatrudniacie w ochronie lekarzy? Co za profesjonalna obsługa!

 3. A gadki „biednego emeryta” wyraźnie słychać że jest zae..ny alkoholem w sztok. A ten filmik to kolejna próba chcąca wywoła u oglądającego oburzenie na bezwzględnego faceta w mundurze… Nikt z oglądających nie wie jaki był kontekst całego wydarzenia. Co ten facet robił w przychodni, czy się wcześnie przypadkiem nie awanturował, czy był znany ochroniarzowi idt. No i jeśli prawo ma być równe dla wszystkich to wiek sprawcy musi mieć drugorzędne znaczenie…

  • nawet ten napier lony w sztok ma prawo isc do lekarza, a ze ludzie to miekie cipy i nie umieja przyjac postawy, to biednego wypitego goscia wyrzucaja. Jak ja bym tan siedzial i to widzial, to ten z ochrony mialby morde przyklejona do tynku. Jego prawo zaczyna sie i konczy na dyplomacji, a takie czynnosci to moze wykonywac po zawiadomieniu kolegow i klienta wyprowadzic pod ramiona prowadzac,a nie ciagnac po podlodze.

   • o jaki kozaczek internetowy, a jakbyś zaczał sapać do ochroniarza i ten ci kazał wypiehdalać tak żebyś sie w gacie obesrał, to byś zacał sie wykrencac że nie bendziesz sie bił w miejscu publicznym albo że cie te karyny powstrzymały – tak zawsze sie konczy napinanie takich kozaczków

    • kozaczkiem nie jestem gowniarzu, ale jakby mnie tak chwycil, to zrobilbym to co napisalem wyzej. Lata cwiczen cieciu robia to, ze wiesz jak podchodzic do pewnych spraw i jakie masz prawa, a nie tylko propaganda suchego sukcesu.

     • to ja jestes taki wyćwiczony i wiesz jakie masz prawa to byś nieźle beknął za napaść na ochroniarza mundralo

 4. najpierw sie skarżyli na pijaka i chcieli interwencji ochrony, potem się skarżyli na interwencje ochrony i chcieli interwencji policji…potem się skarżyli….. hahah

 5. niech staremu dziadowi dowalą mandat za zakłócanie porządku publicznego, kręconcemu sprawe za pokazanie wizerunku, a jak szpital sie wazy go zwolnić to tesz wytoczyc sprawe… nie może być, żeby zdecydowany mężczyzna mógł miec problemy za swoją pracę…. zwykly szarak dzwoni na policje kiedy bydło drze morde pod oknami, a ja jako twardy atleta każe stulić im japy bowiem ktos inny może poczebować pomocy policji, więc to postawa prospołeczna

 6. Mogli wezwać policję. Ochroniarz przekroczył uprawnienia swoje i naruszył nietykalność osobistą. Pijany czy nacpany to nie ma różnicy. Policje się wzywa i policja ma swoje uprawnienia do interwencji ale ochroniarzyk za dychę nie ma prawa nikogo tak szarpać.

  • Ale pieprzysz z tą nietykalnością! Ciekawe co byś zrobił gdyby taki menel władował ci się do mieszkania i nie chciał wyjsć? Dzwoniłbyś na policję? Bo ja stłukłbym gnoja po mordzie i wykopałbym go bez wahania i miałbym gdzieś ewentualne skargi.

 7. Dla wszystkich co bronią „biednego pana” mam propozycję. Niech założą mundur i użerają się z takimi ( pijanymi) „petentami” kilka razy dziennie przez kilka lat. Tacy ludzie dokładnie znają te osoby. Co do nagrania, to wyraźnie widać, że jest wycięte tak by było widać samo „wyprowadzenie poszkodowanego”. Żenada.

Comments are closed.