Skandal na gali TVN. Robert Gonera pijany czy niespełna rozumu? Zwyzywał Magdę Gessler i Dorotę Wellman

Robert Gonera/fot. PAP/StrefaGwiazd
Robert Gonera/fot. PAP/StrefaGwiazd

Znany aktor Robert Gonera wywołał skandal podczas prezentacji ramówki w TVN. Chamsko odzywał się do gości i dziennikarzy, zachowywał się w dziwny sposób i nie wiadomo nawet, o co mu chodziło.

Robert Gonera zaczął występować w „Na Wspólnej”. Pojawił się więc z innymi aktorami na konferencji promującej wiosenną ramówkę TVN. Zachowaniem jednak wywołał niemały skandal.

Jeszcze przed oficjalną prezentacja ramówki usiadł na krześle przeznaczonym dla gwiazd. Zwykle każda z nich pojawiała się na scenie dopiero po zapozowaniu na ściance oraz wyczytaniu przez prowadzących.

W pewnym momencie jedna z osób pracujących przy produkcji wydarzenia poprosiła aktora, by ten dołączył do obsady „Na Wspólnej”. – Ja nic nie muszę, proszę pani. Wypełniłem warunki kontraktu – odburknął Robert Gonera.

Potem nie było lepiej. Aktor postanowił usiąść na podłodze w strefie dla dziennikarzy. Rzucał chamskie komentarze w kierunku kolejnych gwiazd stacji. Marcin Prokop wyczytał Magdę Gessler, na co Gonera wykrzyknął „Brawo bufetowa”.

Zaraz potem Dorota Wellman potknęła się, gdy przechodziła do swojego krzesełka. – Uważaj babciu – powiedział Gonera pod nosem.

Witając się z kolegami z „Na Wspólnej” był namawiany, by do nich dołączył, jednak konsekwentnie każdemu odmawiał. Poza tym wszystkim nagrywał filmy i robił zdjęcia z włączonym dźwiękiem innym gwiazdom, gwizdał i miał rzucać inne obraźliwe uwagi.

70 KOMENTARZE

 1. Fajny diwcipny facet… troche luzu :) tym celebrytom to w glowach sie po
  przewracalo

  • 100/100! Super! Nie jest takim BUFONEM jak 99% tej bandy próżniaków zadufanych w sobie – to jest TWA – Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, do którego ten WYBITNY aktor należeć nie chce! Jest niezależny, dumny i HONOROWY co właśnie swoim postępowaniem potwierdził! Brawo!

 2. Bardzo dobrze zrobił. Wszyscy mają już dość tych nadętych buców z TVNu! Powinien stamtąd odejść w ogóle.

  • No ty nie jesteś bucem? myślę że wyjątkowym….
   Pijany aktor jest dla was matołki wyznacznikiem fajnego zachowania….gdzie wyście się buraki chowali…jaka słoma wam z butów wychodzi?
   Ale do kogo ja piszę…was nie stać na refleksje…
   Chamstwo i tępactwo w każdym komentarzu pod artykułem…

 3. Gwiazdolenek. Upadł…troszkę się podniósł przez to że ktoś się ulitował i dal mu rólkę i zaś gwiazdorzy. Zawsze był bezczelny i opryskliwy . Nie lubię typa

   • PiS ukladu szukał 3 lata
    i uklad się znalazł…w PiSie
    Spółka srebrna
    NBP
    PKO
    SKOKI
    Dawni agenci w organach pis
    Prokurator stanu wojennego tworzy nowe prawo!!!
    Posrało was pisiory?
    sektą jesteście?
    kojarzcie fakty jak mózgi macie…tylko fakty…wystarczy by zrozumieć

 4. Ma facet rację, Magda G wygląda faktycznie jak zmutowana bufetowa. Brawo za spostrzegawczość i luz.

 5. Kot Kowalski widać do tej pory czuje pompki na suficie, które zaordynował mu rezerwista Tygrys. Łba tak łatwo się nie wyleczy.

 6. No i dobrze
  Podsumował, to całe zakłamanie w celebryckim światku!!!!!!
  Wielka M.Gessler kreatorka smaku,dama brylująca
  Na salonach
  A długi, nie spłacone, !!!!!!!!!!

 7. Jak w znanej bajce, ktos w koncu musiał krzyknąc, ze „krol jest nagi!”. Jakiez to gwiazdy? Jak nie kucharki, bufetowe, sprzataczki to marni, serialowi pseudo-aktorzy. Moze talenty niewielkie, ale za to jakie ego. Ale i tak nic nie przebije idei scianek, dno w dnie, próżnosc i ohyda.

 8. Normalny facet..z dystansem do tych zepsutych i zmanierowanych celebrytów…Brawo Robert!

 9. Brawo!!! Wreszcie ktoś odważył się powiedzieć prawdę gdzie jest miejsce tych celebrytek.

 10. Skoro taki świetny i wybitny.. to co on tam w ogóle robił? Mógł się na wszystkich wypiąć z domu… tylko, że kariery by nie dostał. Cham i tyle.Dorota Welmann świetna kobieta, z dystansem…lepiej się poczuł rzucając do nie glupi tekst?

Comments are closed.