Szczyt obciachu! Siostry Godlewskie zgłaszają się do konkursu Eurowizji w Tel Avivie. „Mamy przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę” [WIDEO]

Siostry Godlewskie/fot. YouTube/Siostry Godlewskie/Facebook Siostry Godlewskie (kolaż)
Siostry Godlewskie/fot. YouTube/Siostry Godlewskie/Facebook Siostry Godlewskie (kolaż)

Małgorzata Godlewska poinformowała na oficjalnym kanale sióstr Godlewskich, że złożyły zgłoszenie do najbliższego konkursu Eurowizji w Izraelu. Jak podkreśliła, „ma przecieki, że są jednym z trzech zespołów”, który ma największą szansę na wyjazd na konkurs. To nie koniec smutnych wieści.

Ze słów Małgorzaty Godlewskiej wynika, że Polsce grozi reprezentowanie przez symbol kiczu i taniej emanacji seksem na konkursie Eurowizji. Konkurs ten od lat słynie z niskiego poziomu, ale i tak byłby wstyd.

To jednak nie wszystko. Siostry Godlewskie zamierzają wypuścić nowy kawałek muzyczny.

5 lutego złożyłyśmy zgłoszenie w konkursie Eurowizja 2019. Startujemy z naszym najnowszym przebojem, którego jeszcze nie znacie pod tytułem „gentelmen”. Z całą pewnością będzie to hit tegorocznej wiosny – zapowiada Małgorzata Godlewska w nagraniu.

Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Avivie. Miałyśmy nadzieję, że zaskoczymy was w ostatni piątek, ale niestety komisja eliminacyjna przełożyła narady – mówi Godlewska.

Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju od zawsze był naszym największym marzeniem. Kochani, trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję – dodaje.

Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat – podsumowuje.

Klipy sióstr Godlewskich znane są z emanacji kiczem i tanim seksem. Ostatnio furorę – choć w zdecydowanie krytycznym tonie – zrobiły wykonaniem kolędy „Jezus Malusieński” oraz piosenką „Pada śnieg”. Oprócz tego zdaniem wielu internautów dokonały profanacji symboli narodowych śpiewając dla prezydenta Andrzeja Dudy hymn Polski. Myliły słowa oraz zmieniały w trakcie ton śpiewu.

Źródła: facebook.com/nczas.com

20 KOMENTARZE

 1. Dla mnie to już są skończone. Trzeba mocno upaść, żeby tam w ogóle pojechać, ale co się nie robi dla kariery…

 2. to chca jechac nie na eurowizje,tylko na blisko-wschodnia-wizje,albo azja-mniejsza-wizja.

 3. Wy się nie dziwcie. Tam kochają dziwaków i ludzi bez talentów, tak więc mają jakieś szanse

 4. Chyba je pojechało i czym zaskoczą świat -wystąpią nago jeżeli tak to ja stracę wzrok i słuch bo niezobacze nic ciekawego oprócz skóry wypełnionej silikonem a co chodzi o śpiew to raczej też to stracę bo wy ja gorzej niz zatrzymany prosiak-to tyle.

 5. Po co o nich pisać i lansować ? Właśnie o to im chodzi, a to wstyd dla Polski.

 6. Pozwolą Państwo, że skomentuję to wszystko w adekwatny sposób:
  xDDDDDDDDDDDDDD

 7. A kim my jesteśmy aby odbierać im tę szanse, jak pojadą to będę trzymał kciuki…

 8. ciekawe kim sa pozostale dwa zespoly .
  zawsze bylem przeciwny takiemu festiwalowi gdzie ostatnio kroluje folko-disco , a glosowanie odbywa sie na zasadzie narodowych sentymentow i antpatii .
  bardzo podobalo mi sie jak kilka lat temu finowie bodaj wyslali metalowy zespol ktory mocno namieszal , taka prowokacja bardzo mi sie podobala i wyslanie podobnej kapeli zagraloby na nosie watpliwej jakosci ekspertom i wysublimowanej smsowej publice . Natomiast wyslanie tych GLONOJADOW bedzie smutnym skandalem i w watpliwym guscie .

Comments are closed.