Ta Rosjanka zachęca do oskarżeń o seksizm! Julia Uszakowa publikuje kolejne zdjęcia i ma nadzieję rozwścieczyć politruków poprawności [FOTO]

Julia Uszakowa, która zajmuje się promowaniem hokejowej drużyny Spartak Moskwa ma nadzieję, że nowymi zdjęciami znów oburzy strażników politpoprawnej moralności. Opublikowane w październiku fotki wywołały prawdziwa burzę i oskarżenia o seksizm.

Uszakowa prowadzi program na stronach internetowych drużyny hokejowej Spartak Moskwa. Kobieta lubi się pokazywać w skąpym odzieniu, więc chętnie zamieszcza swe zdjęcia w sieci.

Jedno z nich opublikowane w październiku wywołało skandal. Widać na nim odzianą jedynie w stringi Uszakową jak leży na kozetce i czeka na jakiś zabieg. Zdjęcie fałszywie zidentyfikowano jako pokazujące jedną z zawodniczek żeńskiej drużyny Spartaka. W rzeczywistości takiej nie ma, a sama Uszakowa w hokej nie gra.

Na drużynę posypały się wtedy gromy oburzenia i oskarżeń o seksizm ze strony politruków od politpoprawności. Odezwały się m.in fanki hiszpańskiej Barcelony. Bardzo możliwe, że pozazdrościły Uszakowej.

Ta postanowiła wykorzystać skandal i teraz publikuje serię zdjęć, na których odziana jest w hokejowy strój i zachęca tropicieli seksizmu do oskarżeń.

Gdyby media zareagowały na nowe zdjęcia tak jak ostatnim razem, to byłabym szczęśliwa – powiedziała w rozmowie ze stacją RT. – Chciałabym by media bardziej zajmowały się sprawami związanymi ze sportem a nie koncentrowały na bzdurach show biznesu.

Takie sesje zdjęciowe tylko popularyzują sport, przyciągają więcej ludzi na stadiony. Uwielbiam robić sobie zdjęcia związane z piłka nożną i hokejem. Są estetyczne i piękne.

Julia Uszakowa. Zdjęcie, które w październiku wywołało oskarżenia o seksizm. Źródło: Instagram

Comments are closed.