To będzie pierwszy kraj, który zniknie z Europy. Do końca wieku jego obywateli zastąpią muzułmanie [VIDEO]

Już niedługo takie widoczki w Holandii będą wspomnieniem. Fot. pixabay
Holandia Fot. pixabay

Model zmian demograficznych w Holandii przedstawiony przez instytut badawczy Gefira pokazuje, iż do końca wieku Holandia przestanie być państwem „europejskim”. Miejscową populację zastąpią Turcy i Marokańczycy.

Model opracowany przez Gefirę pokazuje co stanie się z Holandia, jeśli utrzyma się obecna tendencja demograficzna. Do końca wielu populacja rdzennych Holendrów zmniejszy się o 60%. Jednocześnie nastąpi wielki wzrost liczby imigrantów, lub mieszkańców mających imigranckie korzenie.

„Od początku lat siedemdziesiątych kobiety przestały rodzić wystarczająco dużo dzieci, aby zapobiec spadkowi liczby ludności. Zgodnie z naszymi obliczeniami od pięciu lat zmniejsza się liczba rdzennej ludności Holandii. Ponieważ do końca tego stulecia rdzenna ludność będzie o 60% mniejsza, podczas gdy ogólna liczba mieszkańców będzie rosła, wynika z tego, że kraj ten nieuchronnie zostanie przekształcony w kraj, który utraci zachodni charakter” – pisze Gefira.

Profesor Jan Latten wskazuje na to, iż w Holandii są równoległe społeczności, które się nie integrują. Przybysze nie stają się Holendrami.

Najnowsze badania pokazują, iż młodzi tureccy i marokańscy muzułmanie stają się coraz bardziej ortodoksyjni – mówi profesor. – Ci młodzi coraz bardziej dystansują się od holenderskiego społeczeństwa.

Profesor wskazuje, że ludzie o podobnym sposobie myślenia mieszkają razem i tworzą odrębne społeczności, które się nie mieszają i nie przenikają. To uniemożliwia integrację i pokazuje, że czynnikiem decydującym o kształcie państwa będzie tylko liczba narodzin i zgonów w poszczególnych społecznościach. Holendrów ubywa, muzułmanów przybywa, co nieuchronnie prowadzi do zmiany oblicza kraju.

16 KOMENTARZE

 1. To dziś kraj potwornie polonofobiczny, prawda?

  Jeśli tak, niech znikają, żalu czuł nie będę.

   • A czemu mnie o to pytasz, „Mike” (chachacha!) z Lublina?
    Czy jesteś przekonany, że ja jestem ekspertem od pochodzenia pewności?
    Czemu?

    Ty zdaje się regularnie zamieszczasz na tym forum wpisy pełne rasistowskiej nienawiści do Polaków, nie?

    Jesteś ziejący nienawiścią antypolską nie-Polak, któremu Polska pozwoliła łaskawie zamieszkać w Lublinie, i który uważa teraz Lublin za swoja i swoich własność, tak?

    Jeśli tak, to jesteś przybłęda-polonofob w stanie urojeniowym, prawda?

  • Owszem.
   Uprzedzenia, spluwanie, opluwanie i bluzgi w kierunku Polaków są na porządku dziennym i kompletnie tolerowane.

 2. Ale to w Polsce ponoc deptane sa wartosci demokratyczne. Zachod obudzi sie z reka w nocniku. Dzis to jest tak: sami stworzyli sobie problem, a obwiniaja nas.

 3. To kraj ksenofobiczny ale głównie z tego względu co temat artykułu – biali mają złe doświadczenia z imigrantami – z ich punktu widzenia Polacy to kolejne zagrożenie po Turkach czy Marokańczykach – czasem trzeba zrozumieć np Holendrów – skąd maja wiedzieć że Polacy na wyścigi się asymilują, że często w drugiej generacji będą bardziej holenderscy niż Holendrzy. Polacy są cudownymi migrantami – na wyścigi starają się wyprzeć polskość i przyjąć nowa tożsamość…

 4. Na szczęście prawiczki moga wyemigrować do białej czystej rasowo Rosji gdzie muzułumanie to 14% mieszkańców

 5. Czy można dziwić się młodym imigrantom lub ich potomkom, że nie integrują się ze społeczeństwem holenderskim? Z czym mają się integrować? Z moralnie i intelektualnie upadłym plemieniem, które pozbyło się resztek człowieczeństwa? Nie będę płakać po Holendrach

 6. Ciekawostka jest pisanie prognozy demograficznej nie przez rzad
  predestynowany do przewidywania skutkow decyzji rzadowych, tylko przez wszystko wiedzacych pismakow w dostepnych mediach.

 7. Już myślałem, że chodzi o to, że będzie zalana przez powódź w wyniku globalnego ocieplenia.

 8. Czy na prawde nie mozna sprowadzac pracowitych migrantow z Chin, Wietnamu, Indii, a trzeba sprowadzac agresywnych, nieasymilujacych sie nierobow z Afryki i Bliskiego Wschodu?

Comments are closed.