Walduś Kiepski ma kłopoty! Żona spłaca długi gwiazdora serialu…

Bartosz Żukowski. Foto: Facebook: Świat według Kiepskich
Bartosz Żukowski. Foto: Facebook: Świat według Kiepskich

„Walduś” ma kłopoty! Aktor Bartosz Żukowski od miesięcy nie płaci alimentów na swoje dziecko z Ewa Coll. Jak dowiedziały się media, aktor znany ze „Świata według Kiepskich” ma zasądzone trzy tysiące złotych miesięcznie, z których się nie wywiązuje. Długi wobec żony sięgnęły już ponad 20 tys. złotych. A to nie koniec jego finansowych kłopotów.

Jak podaje „Twoje Imperium” Ewa Coll nie może odzyskać pieniędzy ponieważ serialowy Walduś, składa kolejne dokumenty do sądu, przez co rozprawa się przedłuża. Aktor ma  tłumaczyć, że jego konta bankowe są zajęte przez komornika.

„Mąż twierdzi, że na wszystkich kontach bankowych ma zajęcia komornicze i nie może płacić trzech tysięcy miesięcznie na córkę. A zarazem mówi w sądzie, że wydaje tysiące złotych na dentystę i ubrania dla niej” – mówi pani Ewa magazynowi „Twoje Imperium”.

Co więcej Coll dodatkowo twierdzi, że Bartosz Żukowski nie tylko płaci alimentów na własne dziecko, ale zadłużył także ich wspólne mieszkanie nie płacąc za czynsz i media. Dodatkowo, nie płaci rat kredytu za samochód.

„Już trzeci komornik ściąga z mojej pensji połowę za jego długi. Mąż ukrywa dochody, gra na zwłokę, ale kary za niepłacenie alimentów nie uniknie” – zapowiada Coll.

Źródło: Twoje Imperium/ se.pl

8 KOMENTARZE

  1. ale jaja, ale jaja…Walduś se zaruchał i jak KAz mARCINKEWICZ NIE PŁACI

  2. Po pierwsze alimenty nie powinny przekraczać płacy minimalnej netto. Dziecko nie ma wymagań wyższych niż dorosły a dorosły w Polsce musi za to przeżyć z rodziną. Po drugie oboje powinni łożyć na dziecko. Aktualnie łożą, bo długi dzielą się na pół. Po trzecie jak ma problem ze wspólnością to niech da o podział majątku i sprzeda mieszkanie – na wynajmie się jakiś czas utrzyma. Jak nic jej nie daje to niech da mu spokój i weźmie zasiłek na samotną matkę albo weźmie grzeczną opiekunkę filipińską i idzie do roboty jak wszyscy normalni w tym kraju. A na koniec – jak się bierze ślub to trzeba myśleć o przyszłości i dobrze wybierać. Przed Bogiem przysięga się tylko raz – a potem to chcącemu krzywda się NIGDY nie dzieje. Szczególnie biorąc aktora – wszyscy artyści to krętacze tym zarabiają w końcu na chleb…

  3. te kobity to se wezną narobią że żaden facet nie będzie chciał mieć dzieci i się wiązać ino se pójdzie do burdelu i za stuwe bedzie miał full wypas, a nie że ślub a później głowa boli i se radź sam bo jak nie to rozwud i alimenty, i weś sie tutej ożeń z obcą babą

Comments are closed.