Walduś Kiepski ma kłopoty! Żona spłaca długi gwiazdora serialu…

Bartosz Żukowski. Foto: Facebook: Świat według Kiepskich
Bartosz Żukowski. Foto: Facebook: Świat według Kiepskich

„Walduś” ma kłopoty! Aktor Bartosz Żukowski od miesięcy nie płaci alimentów na swoje dziecko z Ewa Coll. Jak dowiedziały się media, aktor znany ze „Świata według Kiepskich” ma zasądzone trzy tysiące złotych miesięcznie, z których się nie wywiązuje. Długi wobec żony sięgnęły już ponad 20 tys. złotych. A to nie koniec jego finansowych kłopotów.

Jak podaje „Twoje Imperium” Ewa Coll nie może odzyskać pieniędzy ponieważ serialowy Walduś, składa kolejne dokumenty do sądu, przez co rozprawa się przedłuża. Aktor ma  tłumaczyć, że jego konta bankowe są zajęte przez komornika.

„Mąż twierdzi, że na wszystkich kontach bankowych ma zajęcia komornicze i nie może płacić trzech tysięcy miesięcznie na córkę. A zarazem mówi w sądzie, że wydaje tysiące złotych na dentystę i ubrania dla niej” – mówi pani Ewa magazynowi „Twoje Imperium”.

Co więcej Coll dodatkowo twierdzi, że Bartosz Żukowski nie tylko płaci alimentów na własne dziecko, ale zadłużył także ich wspólne mieszkanie nie płacąc za czynsz i media. Dodatkowo, nie płaci rat kredytu za samochód.

„Już trzeci komornik ściąga z mojej pensji połowę za jego długi. Mąż ukrywa dochody, gra na zwłokę, ale kary za niepłacenie alimentów nie uniknie” – zapowiada Coll.

Źródło: Twoje Imperium/ se.pl

Comments are closed.