Wojewódzki do żony piłkarza: „Artur też czasami zalicza dziwne szmaty!”. Sara Boruc w szoku

Kuba Wojewódzki, Sara i Artur Boruc, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons/PAP (kolaż)
Kuba Wojewódzki, Sara i Artur Boruc, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons/PAP (kolaż)

Na Instagramie doszło do niespodziewanej wymiany zdań pomiędzy Sarą Boruc a Kubą Wojewódzkim. 55-latek w swoim stylu odpowiedział na komentarz żony Artura Boruca.

„#1982 #liceum #damskaszatnia fan zespołu #republika oraz #grzegorzciechowski więcej szczegółów #nieautoryzowanaautobiografia ???️” – napisał Kuba Wojewódzki, umieszczając swoje zdjęcie z czasów liceum.

„Stylowo” – skomentowała Sara Boruc. To, co przeczytała w odpowiedzi musiało zszokować. Nie tylko ją, ale także fanów.

„Artur też czasami zalicza dziwne szmaty” – odpisał 55-letni gwiazdor. Internauci nie kryli zniesmaczenia tym „żartem” Wojewódzkiego.

Dziwne szmaty? Ty najeżdżasz na jego ubiór, czy wytykasz mu zdrady?”, „Niby inteligentnie, ale bez klasy do kobiety” – pisali.

„Ale ja komplementuje, a ty mi tu na męża najeżdżasz” – skwitowała Sara Boruc.

Źródło: Instagram

31 KOMENTARZE

 1. znam Wojewódzkiego. to bardzo skromny dziwny człowiek. te jego wyskoki są na pokaz. czysty teatr.

 2. „Szmata” to w slangu boiskowym niecelny strzał ba bramkę lub podanie. Żart Wojewódzkiego odnosił się do zagrań i nawiązywał do ciekawego płaszczyku z powyższego zdjęcia. Jak niskie trzeba mieć IQ, żeby to odnieść do czegoś innego?

  • IQ akurat w tym przypadku nie ma nic wspólnego. Nie każdy musi znać slang boiskowy, a takich jest bardzo wielu. Tak samo jak i nie każdemu odpowiada humor angielski. Znaj proporcjum, mocium panie!

   • Ha ha ha – Do angielskiego humoru trzeba najpirw zrobic debilna mine, poczym walnac kogos kremowym tortem i z nalezna powaga czekac na oklaski.

  • szmata to jest „łatwy” relatywnie strzał który bramkarz powinien obronić bez problemów a puszcza do „siaty” a nie niecelne zagranie tak jak już się podpisujemy znajomością terminologii boiskowe…czuwaj (L)

  • puscic szmate vs zaliczyc szmate….. „inteligentny” czlowieku z „ajkiu”

 3. Ten Wojewódzki powinien zmienić naźwisko na Powiatowy, albo wręcz Wsiórski. Booschman pasowaloby najbardziej…

 4. Stare polskie powiedzenie: jak sie chce psa uderzyc, kij sie zawsze znajdzie.Osobiscie nie widze nic obrazliwego w komentarzu Pana Wojewodzkiego ( nie jestem Jego fanem!) szczegolnie w sytuacji gdzie Pan Artur Boruc jest bramkarzem klubu Bournemouth a co do puszczonych szmat to proponuje zobaczyc strzal oddany przez Asmira Begowicza z odleglosci 100m!Notabene Pan Artur Boruc jest dobrym bramkarzem.Niestety sa osobniki, ktore patrzac przez otwor w doopie potrafia ocenic czy kapelusz na glowie siedzi prawidlowo.

  • To Cham niech wsdaza zydoskie flag w go///no !! Zobaczymy jaka bedzie reakcja?? To wszsytko przyjechalo na czlogach zlodzieje, chamy…. Polacy zlikwidować TV wyrzucic do kosza..

 5. Biografia Wojewódzkiego – idealna pozycja książkowa dla typowego leminga nad Wisłą. Czytajcie a raczej żryjcie to gówno!

 6. Nie wiem po co wogóle pyszczycie na temat tego małego gnojka. Ten kawałak gówna wogóle nie istnieje. Szkoda waszego czasu na komentarze na temat zgniłego powietrza.

Comments are closed.