Zniszczyła krzyż i zbezcześciła kościół. Jackeline Chavira dała się nagrać, więc szybko stała się „gwiazdą” mediów i internetu [VIDEO]

Jackeline Chavira niszczy krzyż w kościele w Watsonville w Kalifornii. Źródło: Watsonville Police Department
Jackeline Chavira niszczy krzyż w kościele w Watsonville w Kalifornii. Źródło: Watsonville Police Department

W Kalifornii aresztowano kobietę, która zniszczyła krzyż i święte figury w jednym z kościołów. Po opublikowaniu nagrań z jej czynów fanatyczka stała się prawdziwą gwiazdą internetu.

23-letnia Jackeline Chavira weszła do kościoła Świętego Patryka w hrabstwie Santa Cruz w Kalifornii rozbiła figurę świętego i przewróciła duży, 4,5 metrowy krzyż. Potem przeszła do kaplicy, gdzie modliło się dwóch wiernych i tam rozbiła figurę świętego.

Na szczęście kobieta była na tyle głupia, że dała się nagrać, więc szybko została zatrzymana i aresztowana. Jak się okazało napadła też na dwa pobliskie sklepy z pamiątkami religijnymi, gdzie również zniszczyła figurki świętych, ukradła kwiaty, napoje i jedzenie.

Nagranie nie tylko pozwoliło szybko ustalić tożsamość fanatyczki i schwytać ja ale tez uczyniło ją sławną w całej Ameryce. Filmik ze zdarzenia zamieścił w mediach społecznościowych Departament Policji Watsonville. W ciągu kilku godzin obejrzało go ponad 100 tysięcy osób.

Kobieta będzie odpowiadać za zniszczenie rzeczy wartości co najmniej 15 tysięcy dolarów, włamania i naruszenie cudzej posesji. Oczywiście w mediach nie podniósł się żaden wrzask na temat szalejącego antykatolicyzmu. Co innego zbezcześcić kościół, a co innego synagogę.

11 KOMENTARZE

 1. co jej sie nalezy ,to potraktowac jej morde bardzo goracym zelazkiem i nagrac to, ciekawe ile szmat by bylo wstanie to ogladac,jak zdzira wylaby z bolu. Przeklete bydlo, zbalamucone przez komunistycznych skunksow.

  • widzę , że twoje uczucia religijne zostały obrażone , uczucia do pedofilów , morderców , handlarzy i kłamców którzy w życiu ci nie powiedzą jak poznać boga i co to w ogóle jest…..

   • Flate cośtam, jesteś kretynem. Próbujesz udowadniać, że wśród lewactwa nie ma zboczeńców i pedofili?

  • Boże mój. Modle się do Boga aby upadły wszystkie religie!. Co ci dał Jezus, dał ci wolność nie on tą wolność ci odebrał!!!!!! Biblia książka która jest pisana przez człowieka dla człowieka. Po co mam czytać Biblie jak najważniejszym słowem jest: Jest jeden Bóg!!!!!!!!!!!!!! JEDYNYM CUDEM BYŁY DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ BOŻYCH WTEDY BÓG DAŁ DAR NIEWOLNIKOM : WOLNOŚĆ!!!!!! Człowiekowi tylko zależy na jednym na tym żeby być WOLNYM CZŁOWIEKIEM to jest jedyny skarb człowieka . KTO JAK KTO ALE NIEWOLNIK NAJLEPIEJ ZROZUMIE CO TO JEST NIEWOLA . BÓG dał dar je wszystkim ludziom mieli to po całym świecie rozgłaszać ,nie jak Jezus tylko nielicznym dał dar pojedynczym ludziom . BÓG jest sprawiedliwy!!!!!!!!!!

   • ty jehowy, ale zauważyłaś że wygląda ja jak obornik a nie dwudziestotlatka.

 2. I cóż takiego się stało, może to jakaś biedna chora kobieta, może życie ją doświadczyło zbyt mocno i musiała wyładować złość, a krzyż to przecież tylko kawałek drewna z przyczepioną rzeźbą.

  • tak ,jakby sie oparla o krzyz i przewrocila, to jeszcze tomozna zrozumniec, ale celowo zdemolowala dwa stoiska zanim weszla do kosciola, a wiec nic tylko nienawisc.

 3. Zdaje się, że to nie muzułmanka, hę?
  Jasne, że nie.
  To wyzwolona (od rozumu) przedstawicielka Całej Postępowej Ludzkości (czyli g*wno w sosie własnym), neutralna światopoglądowo (buaha ha ha), nigdy nie r*chana nazifeministka prezentuje posTępacka miłość i tolerancję.
  Już niedługo. Burka z jednym otworem na oko (na dwa trzeba sobie zasłużyć), bicz i jęk rozkoszy bywszej wyzwolonej.

Comments are closed.