Cejrowski masakruje program Biedronia. „Eksperymenty genetyczne na ludziach i wywalanie do kibla zarodków” [VIDEO]

Wojciech Cejrowski masakruje Biedronia. Były prezydent Słupska zaprezentował program wyborczy partii Wiosna. Negatywnie na jego temat wypowiedział się Wojciech Cejrowski.

To jakie głupoty, szkodliwe dla Polski zawarł Robert Biedroń w swoim wystąpieniu na konwencji partii Wiosna rozpisują się znani publicyści. Zwłaszcza fragment zapowiadający zamknięcie wszystkich kopalni węgla w Polsce do 2035 roku burzy ekspertów od energii.

Podobnego zdania jest Wojciech Cejrowski, który w wywiadzie dla Radia Wnet zwrócił uwagę, że ten pomysł może być katastrofalny dla polskiej gospodarki.

Znany podróżnik celnie zauważył, że jedyny program partii opozycyjnych to wyłącznie plan odsunięcia PiS od władzy, wygranie wyborów i dostanie się do Parlamentu Europejskiego.

Co więcej Cejrowski twierdzi, że Biedroń jako jedyny przedstawił konkretny program wyborczy, co może być przyczyną jego porażki.

„Biedroń poszedł w konkrety. I to, mam nadzieję, spowoduje, że nikt nie zagłosuje na tę partię. Te konkretny są potworne” – zaczął Wojciech Cejrowski.

Cejrowski krytykuje propozycje Biedronia, dotyczące aborcji na żądanie i „mordowanie dzieci”, legalizacja in vitro czyli „eksperymenty genetyczne na ludziach i wywalanie do kibla zarodków” i legalizacja związków partnerskich.

Znany podróżnik zwłaszcza masakruje pomysł zamknięcia kopalń w Polsce. Uważa, że likwidacja tak potężnej branży oznacza masowe zwolnienia, które musiałyby się zacząć już teraz. Boleśnie odczułaby to również branża metalurgiczna powiązana z kopalniami, produkująca np. sprzęt do kopalni.

„Czy ktoś policzył na Śląsku ile nas Biedroń będzie kosztował? W milionach ludzi i w milionach dolarów poprzez kolejne upadłe branże” – mówi podróżnik.

Idąc dalej Cejrowski zwraca uwagę na młode osoby, które właśnie wiążą swoje życie z kopalniami, decydują się na kredyty mieszkaniowe i zakładają rodziny, mogą zostać na lodzie.

Co stanie się z nimi, gdy partia Wiosna zlikwiduje kopalnie w ciągu maksymalnie 15 lat?

Poniżej nagranie.

Źródło: YouTube

19 KOMENTARZE

 1. Proaborcyjny Biedroń zły, proaborcyjny Putin dobry.
  Logika polskich prawiczków jest niesamowita.

  • Oj, przeszkadza mu, i to bardzo przeszkadza. Tyle, że Trump nie ma ruchu. Na razie.

  • Przeszkadzają mu pewnie za to katolicy z krajów ościennych Ameryki Łacińskiej.
   W zwyczaju katolików jest uciekać wyłącznie do kraju gdzie jest aborcja na życzenie.

 2. Cejrowskiego aktywność powinna się ograniczyć do chodzenia boso po dżungli.tam z powodu trudności językowych tubylcy nie poznają jakim jest idiota

 3. Cejrowski,
  To przygłup, !!!!
  Głosuję na Biedronia
  Nigdy na PIS i PO i innych popapranych złodziei i aferzystów

  • Trzy iksy i wszystko jasne… Szeherezada biedronka ci się marzy? No to pewnie też zostaniesz (jeśli jeszcze nie jesteś?) bajkopisarzem wizji własnych i innych pobożnych życzęń?

 4. Zarodki i organy zwierzęce w przyszłości będzie można przerobić na ludzkie części zamienne typu mercedes.
  Mam nadzieję że obydwie grupy oszołomów nie będą z tego korzystać gdy stanie się to normą jak antybiotyki.

 5. Wszystkim stęsknionym za jakąś sensowną analizą polityczną powstania”Wiosny” polecam wpis na blogu Kontrowersje.net: RP III testuje stary schemat, wielka koalicja POKO i Biedroń, to elementy tego samego planu.

 6. Hilaria w USA też chciała zlikwidować kopalnie. To jest realizacja agendy ONZ.

Comments are closed.