Clooney stanął ostro w obronie Meghan Markle. „Jest ofiarą medialnego linczu. Traktują ją tak samo jak kiedyś Dianę”

George Clooney i Meghan Markle, fot. Siebbi, CC BY 3.0, Wikimedia Commons/Genevieve, CC BY 2.0, Wikimedia Commons (kolaż)
George Clooney i Meghan Markle, fot. Siebbi, CC BY 3.0, Wikimedia Commons/Genevieve, CC BY 2.0, Wikimedia Commons (kolaż)

Amerykański aktor George Clooney prywatnie jest przyjacielem księżnej Sussex. Postanowił więc stanąć w obronie Meghan Markle. Jak podkreślał, nie podoba mu się lincz na ciężarnej kobiecie.

George Clooney i jego żona Amal przyjaźnią się z Meghan Markle i księciem Harrym. Cała czwórka doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Aktor wraz z żoną zostali zaproszeni na królewski ślub, a później obie pary wspólnie wyjechały na wakacje do włoskiej willi Clooneya. Mówi się też o tym, że to właśnie filmowy gwiazdor i jego żona mają zostać rodzicami chrzestnymi pierwszego dziecka Meghan i Harry’ego.

Teraz aktor postanowił podczas wystąpienia na jednej z imprez w Los Angeles stanąć w obronie przyjaciółki. Clooney mówił o medialnym linczu, jaki dotknął Meghan. Pytany o to, czy zostanie ojcem chrzestnym jej pierwszego dziecka, bardzo się zdenerwował.

Bardzo chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza – mówił.

Aktor odniósł się również do afery, która wybuchła ostatnio wokół księżnej Sussex, po tym jak do sieci trafił jej prywatny list do ojca. Meghan prosiła go, żeby zaniechał medialnej nagonki na nią.

Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować. Do mediów wyciekł list od córki do ojca, a wy go wszędzie publikujecie. Meghan jest niesprawiedliwie traktowana. To nieodpowiedzialne zachowanie. Jestem tym bardzo zdziwiony – podkreślał Clooney.

Źródło: gazeta.pl

Comments are closed.