Gwiazda TVN i Polsatu wylądowała na odwyku! „Nie chcę tego ukrywać i chcę to powiedzieć głośno”

Ilona Felicjańska. / foto: Instagram
Ilona Felicjańska. / foto: Instagram

Minął ledwie tydzień od czasu, kiedy Ilona Felicjańska w rozmowie z „Plejadą” przyznała się do nawrotu choroby alkoholowej, z którą zmagała się od lat. Teraz była modelka ponownie trafiła na odwyk, na którym wspiera ją między innymi partner, całkiem niedawno przyłapany na zdradzie.

Ilona Felicjańska to jedna z najbardziej znanych polskich modelek, prowadzi również działalność gospodarczą oraz fundację „Niezapominajka”. W przeszłości kobieta brała udział także w „Tańcu z Gwiazdami” na antenie TVN, prowadziła również program w stacji Polsat.

Po raz pierwszy kłopoty Felicjańskiej z alkoholem dały o sobie znać dziewięć lat temu, kiedy kobieta wjechała autem w zaparkowane samochody. Badanie wykazało, że miała wówczas we krwi ponad 2 promile alkoholu. Modelka po raz pierwszy do choroby przyznała się siedem lat temu w programie „Dzień Dobry TVN”.

Od tamtej pory temat jej walki z nałogiem pojawiał się na pierwszych stronach gazet. W ostatnim czasie o Felicjańskiej dwukrotnie zrobiło się głośno. Po raz pierwszy, kiedy paparazzi przyłapali ją z parterem Paulem Montaną, popijającą wino. Po raz drugi kiedy okazało się, że Paul zdardza Ilonę.

W niedawnym wywiadzie dla „Plejady” modelka przyznała się do nawrotu choroby alkoholowej. – Z jednej strony jest to bardzo prywatne, ale z drugiej, nie chcę tego ukrywać i chcę to powiedzieć głośno. Tak, miałam nawrót choroby i zdarzało się, że piłam alkohol – wyznała szczerze.

– To mechanizm psychologiczny i nawroty się zdarzają, są wpisane w tę chorobę. To nie jest żadna tragedia. Ważne, żeby ten nawrót powstrzymać – dodała modelka. Teraz kobieta trafiła na odwyk, na którym wspiera ją jej partner Paul Montana.