Gwiazdy „Gry o tron” znów pojawią się razem! Khaleesi i Khala Drogo zobaczymy już niedługo

Khaleesi i Khal Drogo z
Khaleesi i Khal Drogo z "Gry o tron", fot. screen YouTube

W nocy z 24 na 25 lutego czeka nas 91. gala rozdania najważniejszych nagród filmowych – Oscarów. Organizatorzy stopniowo ujawniają kolejne informacje na temat przebiegu tego wieczoru.

Do rozdania Oscarów pozostały niecałe dwa tygodnie, jednak wciąż nie znamy pełnej listy gwiazd, które wręczą laureatom statuetki. Organizatorzy wyjawili teraz kolejne nazwiska. To Jason Momoa i Emilia Clarke – serialowi Khal Drogo i Khaleesi – Matka smoków – z „Gry o tron”. Oprócz nich będą także Javier Bardem, Angela Bassett, Chadwick Boseman, Laura Dern, Samuel L. Jackson, Stephan James, Keegan-Michael Key, KiKi Layne, James McAvoy, Melissa McCarthy i Sarah Paulson.

Wcześniej było już wiadomo, że Oscary wręczą Daniel Craig, Jeninfer Lopez, Whoopi Goldberg, Awkwafina, Chris Evans, Tina Fey, Brie Larson, Amy Poehler, Maya Rudolph, Amandla Stenberg, Charlize Theron, Tessa Thompson oraz Constance Wu. Następne nazwiska zostaną ujawnione w ciągu najbliższych dni.

Gala Oscarów będzie emitowana przez amerykańską stację ABC.

Źródło: wprost.pl

3 KOMENTARZE

  1. Gala czego? Znowu jakieś satanistyczne rytuały na scenie pod pozorem gali rozdania nagród za filmy, które oglądają tylko no-life’y w domu, nudne pary bez kasy na wyjście z domu i głupie pary, które dają 100 złotych za bilet i popcorn.

    • Nie no generalizuje z tymi parami ale sama gala to tylko show dla ludzi, którzy czczą pseudo gwiazdy i kropka.

  2. Aż się posikałem z wrażenia, pisanie o tych żydowskich galach, którym jedynym celem jest promowanie filmów o poglądach lewicowych powinno być zakazane. We Francji już się z parchami rozprawiają, jeszcze trochę i do nas trafi ta nowa zabawa – polowanie na żyda. A zwierzyny łownej w Polin sporo.

Comments are closed.