Hit Internetu! Senator Anna Maria Anders pląsa jak nastolatka do disco polo z amerykańską Polonią [VIDEO]

Senator Anna Maria Anders pląsa do piosenki
Senator Anna Maria Anders pląsa do piosenki "Hej, sokoły" z amerykańską Polonią/fot. YouTube/MrPoloniaMusic (kolaż)

Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym do piosenki „Hej, sokoły” senator Anna Maria Anders radośnie pląsa z amerykańską Polonią. W ciągu pół doby film obejrzało prawie 25 tys. osób.

Urywek pochodzi z nagrania, które na YouTube zamieścił kanał MrPoloniaMusic. Jak czytamy w opisie, kanał zawiera materiały z wydarzeń z udziałem Polonii w zakresie kultury. Sytuacja miała miejsce w lipcu ubiegłego roku.

Prowadzący kanał nagrał wyjątkową sytuację, której w Polsce do tej pory nie widziano. Podczas obchodów wspominających Kazimierza Pułaskiego, który jest także bohaterem wojny o niepodległość USA (oraz co warto dodać, był także masonem) odbywały się występy artystyczne. Udział w nich brała senator Maria Anna Anders.

To właśnie wtedy podczas śpiewania disco polowej wersji popularnej piosenki „Hej, sokoły” na scenie wraz z kilkoma innymi osobami senator Anders radośnie pląsa w rytm muzyki.

Źródła: twitter.com/youtube.com/nczas.com

16 KOMENTARZE

 1. córka UBka.

  jakim debilem trzeba być by myśleć, że Anders nie podpisał lojalki Stalina. zresztą KAŻDY kto wtedy przeżył ją podpisał… a jak jej nie podpisał… to Katyń.

  • jakim idiota trzeba byc zeby wybrac ja na swojego senatora? podlasiaki cieszcie sie ze wam prezes kota nie podstawil dla zgrywu

   • prezes dostał rozkaz z USA. ona jest przedstawicielem amerykańskiej zbrojeniówki w PL. wszystkie te wojska działają razem… przynajmniej do czasu wojny.

    dzięki niej ojeb..ali nam jakieś przestarzałe zabawki które nie mają żadnych szans z nawet jedną atomówką, a wystarczyłoby dać Narodowi Amerykańskiemu w prezencie od Narodu Polskiego mur z Meksykiem. cena taka sama a efekt psychologiczny x100.

    jedna wielka banda gangsterów i nieudaczników. dowodem jest fakt, że nie umieją tańczyć. ten kto nie ma wyczucia muzyki jest debilem z definicji… szczególnie jeśli to kobieta.

  • chociaż to, że córka Sowieta akurat ma małe znaczenie. dużo ważniejsze jest to, że nie umie tańczyć do rytmu, zmieniając styl tańca w połowie sekwencji.

  • mało wiesz bo nogach śpisz, mojego dziadka policjanta przedwojennego wsadzili do więzienia i ruskim trzy miesiące uciekał i dołączył do andersa później więc nic nie podpisywał, a mojego ojca z babcią wywieziono na sybir… dziadek przeszedł cały front i walczył pod Monte Cassino a po wojnie musiał się w Anglii przed komuchami ukrywać, wrócił dopiero jak umarł stalin, a i tak mu żyć nie dali gnoje komuchy

 2. „Hej sokoły” to pieśń banderowska przetłumaczona na jęz. polski.
  Straszne, co rządzi tym krajem…

  • …niezupełnie. Banderowcy się od niej odcinają, mówiąc, że to pieśń polskiego kolonializmu.

   a pieśń, jako wojskowa, piękna.

   • ale najpiękniejszą pieśnią wojskową… przynajmniej jak na mnie… jest Pożegnanie Słowianki. coś niesamowitego. ale idea ta sama co Sokołów.

 3. Grażyneria i Januszeria bawi się przy muzyce dla podludzi. ?

  • TY ciemniaku… Jak sie bawia pedaly lub PO spaniem z zona sąsiada; zdradami; plugastwem; złodziejstwem; ZDRADA POLSKI I POLAKOW… Hanba POPIS!!!
   Polakow ponizacie, corke BOHATERA POLSKI… a przed obcymi zydoskimi handlarzami, złodziejami jestescie na kolanach…………

   • Niczym nieuzasadnione insynuacje (możliwe, że jakiejś Grażyny) o Mnie. Nie interesuje mnie to jak bawią się POstkomuchy.

    Nie pisz do mnie w liczbie mnogiej towarzyszko – chyba, że rozmawiasz z kimś jeszcze, ale Ja nic o tym nie wiem.

Comments are closed.