HIT MIESIĄCA. Cejrowski ostro jedzie po śmierci Adamowicza. „Śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Józef Stalin”

Paweł Adamowicz oraz Wojciech Cejrowski. / foto: YouTube
Paweł Adamowicz oraz Wojciech Cejrowski. / foto: YouTube

To był jeden z najchętniej czytany przez Was tekstów w nowym roku. Wojciech Cejrowski, znany podróżnik będący na cenzurowanym w TVP odniósł się do istnej celebracji śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przypomina, że „za życia święty nie był”.

– Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin – wszyscy zobowiązani płakać. Adamowicz za życia nie był święty, więc czemu teraz robi się z niego świętego? – pyta podróżnik na swoim blogu.

– Fakty takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska. Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle “wielce szanowny”, bo go zadźgali? – podkreśla Cejrowski.

Odniósł się także do sporu Owsiak-Piela. – Owsiak zachowuje się potwornie zwalając swoje winy na bezbronną kobietę, która ulepiła jego figurkę z plasteliny – ocenił.

– To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem (impreza nie miała wzmożonej ochrony, bo nie była zgłoszona jako impreza masowa). Teraz Owsiak napuszcza i judzi swoich wyznawców na Barbarę Pielę. Chwali groźby karalne i bluzgi kierowane pod Jej adresem. Co to ma być? Alibi dla Owsiaka, że nie zabezpieczył odpowiednio swojej imprezy i zginął człowiek? Wina nożownika i wina Owsiaka – zauważa Wojciech Cejrowski.

Źródła: cejrowski.com/twitter.com

17 KOMENTARZE

 1. Pan Cejrowski to oczywiście kontrowersyjna postać ale jeżeli chodzi o nieżyjącego Pana Adamowicza lub Pana Owsiaka to powiedział prawdę

  • Tak? A 3 dni żałoby narodowej po Olszewskim to nie farsa? Nie? Bo to swojak. Choć był wyjątkowo nieudacznym premierem, który chcąc przykryć swoje błędy pozwolił ubekom rozpętać aferę teczkową (gdzie ubecy mogli zemścić się na swoich przeciwnikach, szkalując ich jednego po drugim). Nie mówiąc o tym, że szkoda człowieka, ale zmarł śmiercią naturalną, w zaawansowanym wieku, w spokoju i wśród bliskich. Różnica jednak jest – ale wy i ten cham Cejrowski, będziecie dalej pluć na innych.

 2. Czy nadejdzie kiedyś czas,że w Polską będą rządzić Polacy?Oczywiście brawo Panie Cejrowski.

  • Cejrowski to fundamentalista religijny i pomimo tego jakoś zasady swojej wiary nie respektuje. Gdzie miłość do bliźniego, gdzie miłosierdzie, gdzie pokora? Brak,bo to fanatyk. I faktycznie zgadzam się z powyższym wpisem, ten festyniarz wypomina grzechy tych, którzy mają odmienne poglądy, a grzechy np. hierarchów kościelnych pomija ,lekceważy, bagatelizuje. Ot taki to pseudo katolik i pseudo obieżyświat.

 3. Ludzie kiedy w NAPRAWDĘ przejrzycie na oczy i będziecie się na wzajem SZANOWAĆ .OWSIAK WYNALAZŁ SOBIE SPOSÓB NA ŻYCIE I W TEN SPOSÓB ZARABIA NA ŻYCIE NIE ROBI TEGO ZA DARMO .GBY POLACY POMAGALI SOBIE JAK NASI DZIADKOWIE PRZED LATY ŻE CZLOWIEK BYŁ DLA CZŁOWIEKA TO NIE ISTNIAŁY BY TE WSZYSTKI LICHWIARSKIE FUNDACJE.CO DO PISU KTÓRY W NAJGORSZY SPOSÓB SZMACI POLSKI NARÓD TRWONI POLAKÓW PODATKI I ŚMIEJE SIĘ PROSTO W TWARZ RZUCI JAKIEŚ SMIECIOWE 500PLUS ZAMYDLI OCZKA KOLEJNE SMIECIOWE WSPARCIE OBIECUJE BY UTRZYMAĆ SIĘ TYLKO PRZY KORYCIE.POLSKI NARODZIE OBUDŹ SIĘ ZE SNU ZJEDNOCZ SIĘ

  • Wolę smieciowe 500+ NIŻ NIC!
   Ciekawe ile jest tutaj takich mądrych co pluja na PiS, a 500 biorą… ŻENADA!!

   • Racja. Wole placic podatki na 500 plus dla polskich rodzin niz 1 grosza na islamskich nachodzcow i ich socjal

   • Owsiak to biznesmen. Nie lubię go. Cejrowski prawi mądrze, prosto z mostu. Krew Abramowicza na rękach? A co on święty? Jego krew jego sprawa i Owsiaka który sprytnie go ochraniał.

 4. A jeszcze jedno CO DO PANA CEJROWSKIEGO NIC ZŁEGO NIE NAPISAŁ. WIELU LUDZI NA ŚWIECIE TRACI BLISKICH W RÓŻNYCH TRAGEDIACH I NIE JEST TO TAK NAGŁOŚNIANE WIĘC CO INNYCH LUDZI BLISCY SĄ GORSZĄ KATEGORIĄ NON STOP TYLKO MIESIĘCZNIE KACZYNSKICH PUBLIKOWANE TERAZ ABRAMOWICZ CZYM ONI BYLI BOGAMI .POMYŚLCIE KOCHANI W GŁĘBI SIEBIE

 5. Wreszcie ktoś napisał prawde
  Ale Pisowi można napluc w oczy i nic
  Taki rząd

 6. Pierwszy raz jestem za, jedyny który się odważył powiedzieć co myśli i jak jest. Brawo

 7. Odważył się ?? Równo macie pod sufitem ?Cejrowski jak i większość was tu, bez ciągłego rzygania na cały otaczający, normalny świat, nie potrafi egzystować.
  Jak Stalina,to owszem chowano, pedofila abp Wesołowskiego i Jankowskiego, panie tfu Cejrowski, nawet pomniki stawiano. Jakoś pyska pan w tedy nie darł i kankana na ich trumnach nie tańcował.

Comments are closed.