Homoseksualista poszedł się poskarżyć tunezyjskiej policji, że go okradziono i teraz posiedzi pół roku

Homoseksualiści. Dostawca: Wikipedia CC 2.0/ Flickr
Homoseksualiści. Dostawca: Wikipedia CC 2.0/ Flickr

26-latek, który poszedł złożyć zawiadomienie na policji, że został okradziony, już z posterunku nie wyszedł. Trafił przed sąd oskarżony o sodomię i otrzymał wyrok pół roku więzienia.

Homoseksualista okazał się zbyt szczery w rozmowie z policjantami. Opowiedział, że umówił się na „randkę” z innym mężczyzną, ale w hotelu zastał dwóch osobników, którzy mieli go zgwałcić i okraść. Powiadomiony prokurator zarządził badanie… odbytu 26-latka, co się w Tunezji zdarza. Ostatecznie wykluczono gwałt, a sprawę zakwalifikowano jako kłótnię i kradzież już po odbytej orgii.

Homoseksualizm jest w Tunezji przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat więzienia. Skarżący się mężczyzna został skazany za sodomię na sześć miesięcy więzienia, a dodatkowo na dwa miesiące za fałszywy donos o gwałcie. Dwaj pozostali uczestnicy tego „spotkania” otrzymali po sześć miesięcy więzienia za sodomię, po 15 dni za używanie przemocy i półtora miesiąca za rabunek.

27 KOMENTARZE

 1. no to jak został zgwałcony jak mu kiszke sztolcową zbadali i nic? a tamtych skazały za sodomie, nic kurna z tego nie rozumim

  • Chyba chodzi o to że gwałtu nie było tylko sodomia- minus bo bez gwałtu i dlatego dostali odsiatke

   • no ale u mnie w domu też teraz jest sodomia (żeby nie było na komputerze bo jeszcze raz sprawdzam co to jest) a nikomu nic nie zrobiłem, no a gwałt no to chyba musi do „czegoś” dojść? no chyba musi ktoś kogoś?

 2. Słuchajcie tępe gnojki, redaktorzyny tego coraz bardziej żałosnego portalu. Jeszcze raz opublikujecie takie obleśnie, obsceniczne zdjęcie i stracicie czytelnika bezpowrotnie. W swoim zacięciu w promowaniu dewiacji seksualnych chyba nawet przewyższacie lewackie portale. Rzygać się chce.

 3. homosie to problem. światowy. ale można ich tolerować. nawet trzeba, bo nie ma jak ich zmienić na hetero. zresztą po co.

  należy natomiast walczyć, całą siłą i energią, z transami. to są perfidne kanalie, geje zwyczajne, uliczne prostytutki i podżegacze zła, i gwałciciele praw kobiet, a często i samych kobiet. zwyczajne pfu geje, i kanalie. trzeba walczyć z transami we wszystkich miejscach publicznych, w tym internecie oczywiście. podszywanie się pod kobietę musi być karane.

 4. Fuj, usiadłem wygodnie , otworzyłem browara, łyknąłem, kliknąłem Nczas i prawie zwymiotowałem.
  Nie dawajcie takich „newsów”, to jest niezdrowe. Gospodin pomyłuj!

 5. Prawdziwie erotyczny trip :) Powinien być zadowolony. Wydymali go po całości.

  • nie po całości. mógł jeszcze dostać HIV. oni szukają takich wrażeń. zresztą jest to konsekwentne z byciem gejem, co jest chorobą autoagresywną.

  • nie baty, tylko zamknac na pol roku w celi z kilkoma babami, gwarantuje ze wyszedlby uleczony :)

 6. Tzw. Nius dnia! O żesz Ty ! Po co ja tu jeszcze zaglądam hmm? nawet Mikkożerca już tutaj nie zagląda hahahaha ( to akurat pozytyw)

 7. Zdjęcie jest takie piękne bo redaktorzy są pedziami i dlatego więcej zdjęć i artykółów tego typu będzie

 8. Tylko czemu moja gazeta okrasza tego typu rewelacje takimi ckliwymi fotkami? Wśród redaktorów też są wielbiciele LGBT, że to was rajcuje? Jeszcze jeden taki numer, a przestanę zaglądać na wasz portal i usunę powiadomienia.

 9. te zdjecie to przegiecie somer ty debilu , a swoja droga prawidlowo zrobila policja tunezyjska

Comments are closed.