Jasnowidz Jackowski ujawnia, kiedy całkowicie zakończy się w Polsce zima. „Luty da nam jeszcze popalić. A wiosna będzie bardzo ciepła, właściwie od razu lato”

Wiosna i Krzysztof Jackowski/fot. Pixabay/YouTube/FAKT24.PL (kolaż)
Wiosna i Krzysztof Jackowski/fot. Pixabay/YouTube/FAKT24.PL (kolaż)

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoimi odczuciami odnośnie nadchodzącej wiosny. Podkreśla, że prawie od razu przeobrazi się w lato, ale wcześniej jeszcze w tym miesiącu oczujemy zimę.

Zima w tym roku z pewnością nie należała do najsroższych. Jednak wciąż daje się ludziom we znaki. Niskie temperatury oraz śnieg to utrapienie dla kierowców, które nieraz powoduje poważne zagrożenie na drodze.

Choć coraz więcej osób wyczekuje wiosny, według prognoz synoptyków na ocieplenie trzeba jeszcze trochę poczekać. A co na ten temat sądzi Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa?

Jego zdaniem, w najbliższych dniach jeszcze odczujemy, że jest zima. Od weekendu jednak pogoda będzie się zdecydowanie zmieniała. W połowie marca zaś ma dojść do przełomu pogodowego.

W moim odczuciu, wiosna przyjdzie do nas szybko. Mam wrażenie, że luty da nam jeszcze popalić, ale mniej więcej po 15 będziemy już powoli żegnali zimę – powiedział „Super Expressowi” Krzysztof Jackowski.

Z kolei wiosna moim zdaniem będzie bardzo słoneczna, bardzo ciepła. To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu – ujawnia jasnowidz z Człuchowa.

Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato – podkreślił Jackowski.

Źródło: se.pl

Comments are closed.