Jerzy Zięba ujawnia skandal. Kolejna śmierć dziecka po szczepieniu? „2-letni zdrowy chłopczyk o 9 rano zaszczepiony, o 17 już nie żył” [VIDEO]

Jerzy Zięba. / foto: YouTube
Jerzy Zięba. / foto: YouTube

Jerzy Zięba to znany zwolennik dobrowolności szczepień, który nagłaśnia sprawy związane z niepożądanymi skutkami szczepień, w związku z czym często bywa określany mianem antyszczepionkowca. Tym razem w krótkim 15-minutowym nagraniu opisuje kolejny wstrząsający przypadek śmierci dziecka.

– Żyjemy w kraju opresji urzędniczej i obawiam się, że niewiele z tym zrobimy – zaczyna Zięba. Jerzy Zięba odniósł się w swoim najnowszym nagraniu to wpisu, który p. Andrzej Niedźwiadek zamieścił na Facebooku. Mężczyzna tak oto opisał obserwowaną przez siebie historię:

Do jednego z warszawskich szpitali psychiatrycznych, w którym pracuje mój znajomy, w piątkową noc trafiło małżeństwo w stanie silnego załamania nerwowego… oboje psychicznie rozwaleni, z opuchniętymi od rozpaczliwego szlochu twarzami… Co się stało? Kilkanaście godzin wcześniej, w piątek rano pojechali zaszczepić swojego 2-letniego, zdrowego i dobrze rozwijającego się synka (niestety, znajomy nie wiedział co to było za szczepienie ale może się dowie).

Późnym popołudniem dziecko po krótkiej zabawie poczuło się senne, więc poszło zwyczajnie spać bez wzbudzania jakiegoś niepokoju. Po niedługim czasie ojciec z przerażeniem stwierdził, że dziecko nie oddycha. Chłopczyk zmarł we śnie. Dobrze rozwijający się, bez zdrowotnych problemów chłopczyk, o 9 rano zaszczepiony… o 17 po południu już nie żył. To kolejna tragiczna historia ze szczepionkami w tle, która najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego mimo, że zajęła się tym prokuratura…

W swoim komentarzu Zięba podkreślił, że nie jest w stanie stuprocentowo zweryfikować wiarygodności tego wpisu, został on jednak opublikowany pod nazwiskiem, nie na anonimowym koncie. – Mówienie naszych polityków, że szczepienia są skuteczne i bezpieczne to jest jedna wielka kpina – mówił Zięba.

– Brońcie się przed tym wszystkim (…) zakładając, że ta informacja jest prawdziwa, bo przecież niedawno ponownie zmarło dziecko, gdzie przyczyną na pewno jest szczepionka, to co teraz zrobicie drodzy rodzice? Jakie macie możliwości podania kogokolwiek do sądu? Zgłosiliście to do prokuratury, ale jeżeli dojdzie do procesu sądowego, to zobaczycie że nie macie żadnych argumentów – kontynuował.

– Powszechna linia obrony będzie taka, że z pewnością dziecko na coś wcześniej chorowało, z pewnością było chore. Oczywiście to jest tragedia, tragedia niewypowiedziana (…) To jest coś o czym trzeba myśleć przed szczepieniem, tylko to daje jakiekolwiek argumenty wygrania sprawy sądowej dotyczącej odszkodowania – wskazywał.

– Zobaczycie jak będą na zębach stawać, żeby nie zarejestrować tego jako niepożądany odczyn poszczepienny, jak będą na zębach stawać, pokazywać że nie ma związku przyczynowego – podsumował Zięba.

87 KOMENTARZE

 1. Proszę nie promować szkodnika Zięby. Ten człowiek namawia aby nie głosować, a kto na tym najbardziej straci? Koalicja propolska! Jerzego Zięby praktycznie nie słuchają lewaki.

  • Ja też namawiam aby nie głosować, bo głosując udzielasz legitymizacji władzy. Gdyby 95% społeczeństwa nie zagłosowało, to można obalić każdy rząd wybrany przez te 5% społeczeństwa. A że rządy są nie skuteczne to nie głosowali byśmy dopóki by w końcu nie zaczęli NAS reprezentować , a nie swoich interesów i interesów korporacji.

   • Dobrze, dobrze. Masz takie zasięgi jak Zięba? On swoim gadaniem może odebrać tysiące głosów koalicji.

   • I to jest mądre. Zawsze tak uważałam. Jeśli nikt nie zagłosuje nikt ich nie wybierze!!!

  • Ty lepiej zamilknij!!!..Głupotą od ciebie jedzie na odległość.Właśnie takich jak ty powinno się szczepić obowiązkowo.

   • O! Zlot zwierząt od lewoskrętnej witaminy C, sprzedawanej przez Halinę Konopkę, tesciową Zięby. Nie widzicie kretyni jak was oszuści walą w cyce. Zauważcie debile, że wypowiedziałem się nt. szkodliwego wpływu politycznego Zięby, nic o szczepieniach.

   • @PoPis. Być może. Jednak w tej chwili szkodzi. On ma naprawdę duże zasięgi i na jego gadaninie najwięcej stracą mali, z prawej strony sceny politycznej.

   • Pan Zięba nie ma pojęcia o medycynie. Przeczytał na studiach ksiazke medyczna o to jego wiedza. Reszta to informacje z Internetu o których nie ma pojęcia… nigdy nie prowadził i nie brał udziału a nawet nie byl obserwatorem w jakichkolwiek badaniach a krzyczy i zniewaza medykow. Zweryfikujcie to co on mówi… Chyba że jesteście jak te pelikany co polkna wszystko….Naturoterapia przez lanie rozpuszczalnika w żyłę…

 2. Kto wyprodukował i zatwierdził tą szczepionkę? Na zachodzie nie wypłaciliby się po zasądzeniu odszkodowania. Kiedy wreszcie cywilizacja a nie szamaństwo zawita do tematyki szczepionek??? Twórca prawdziwych ważnych szczepionek bardzo krytycznie wypowiadał się o dzisiejszym biznesie szczepionkowym.

  • Potężna łąpówka poszła by zutylizować syf uznany za niezdatny do użycia i cywilizowanych krajach i do tego jeszcze na tym zarobić!

  • W USA istnieje
   pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_Program_Rekompensat_dla_Poszkodowanych_na_Skutek_Stosowania_Szczepionek

   Legislatura nieźle wyważyła tu sprzeczne interesy. Z punktu widzenia populacji szczepionki są netto korzystne, dlatego należy ich stosowanie wspierać. Z drugiej, mają skutki uboczne i indywidualne ofiary zasługują na rekompensatę.

   A brak dobrowolności szczepień ma jeszcze jeden niekorzystny efekt: producenci mogą sprzedawać, co mają, nie ma nacisku na udoskonalanie szczepionek. A jest co poprawiać. W teorii idea szczepionki jest perfekcyjna. W praktyce czynniki ekonomiczne i lenistwo umysłowe naukowców (wspierane przymusem państwowym) są odpowiedzialne za praktycznie wszystkie skutki uboczne stosowania dzisiejszych szczepionek. Szczegóły techniczne sobie daruję, chyba, że kogoś to interesuje.

   • Na przykład: zamiast przywalać potężną dawkę antygenu i to jeszcze z adiuwantami bezpośrednio do tkanki mięśniowej, powinno się wykorzystywać częściową ochronę zapewnianą przez skórę i budować odporność stopniowo uwalnianym antygenem (może tzw. virus-like particles uwalniane z jakiegoś żelu przyczepionego do skóry?) Ale komu by się chciało myśleć o takich innowacjach, skoro państwo wspierane przez wyjącą tłuszczę rzekomych „postępowców” wspiera (a w Polsce wręcz wymusza) sprzedaż dziewiętnastowiecznej techniki…

  • Podobno z tymi odszkodowaniami w stanach jest tak, że jest fundusz odszkodowawczy, ale te pieniądze w funduszu nie pochodzą od producenta szczepionek, tylko od państwa. Czyli na końcu i tak płaci podatnik a nie producent wadliwej szczepionki. Jeżeli tak jest to, to jest masakra jakaś.

 3. Tylko tępy człowiek bez istotnego wykształcenia może wierzyć bredzeniom o zdrowiu,w wykonaniu inżyniera maszyn górniczych.

  • Lekarze są przeważnie tępi, bo nie skończyli szkoły technicznej. Chociażby „Dr. Housa” by sobie pooglądali, bo tam przynajmniej, jakiś ciąg logicznych występuje, a nie przepisywanie coraz to innych tabletek, bo poprzednie nie pomogły.

   • @Kozorro
    Seial medyczna o fikcyjnych postaciach jako wykładnia procedur medycznych… Odstaw to zioło albo zmień dilera, proszę…

  • Nawet jeśli cytuje badania naukowe robione przez fachowców w tej dziedzinie? Twa opinia zakrawa na objaw obsesji

  • Raczej tępy nie jestem… A warto poznawać opinie z różnych punktów widzenia… Nie sądzę, żeby to była oznaka tępości…

 4. Dlaczego nie powstał ruch -umiar w szczepieniach ( w odróżnieniu od ruchów anty szczepionkowych)? Kiedyś program szczepień był inny i chyba powikłań było mniej.

  • Zdecydowanie popieram. Gdyby była szczepionka na boreliozę, to pierwszy ustawiłbym się w kolejce, ale na jakieś pneumokoki? I to niemowlęta?

 5. W 1943 roku zginęło 60 tysięcy amerykańskich żołnierzy, po szczepieniu przeciw grypie. Nazwiska generała, który wydał taki rozkaz, nie podano.

 6. Prawo piszą komunisci i zydzi, wiec nic nie dostaną i niczego się nie dowiedzą bo jest RODO worowadzone specjalnie aby ukrywać zlodzieji i morderców. Jeszcze tulko domkna cenzure internetu

  • Przecież tam w Brukseli u koryta siedzą same Szczury Śniade z Plemienia Szemranego.

   Eurosyjoniści wprowadzili RODO żeby ocenzurować swoją prawdziwą tożsamość

   Eurosyjoniści wprowadzą ACTA2 żeby ocenzurować internautów.

   W Polsce przegrali oni wybory przez internet, kolejny raz tego błędu nie powtórzą.

   Bo wybory wyborami, demokracja demokracją, ale mandaty muszą być obsadzone przez Mojszą stronę, bo Moja Racja jest Najmojsza.

 7. Czyli wniosek taki żeby tuż przed zaszczepieniem dziecka, szpital zbadał dziecko i wydał na piśmie z pieczęcią i tak dalej, że dziecko jest zdrowe. W razie nie daj Boże takiej katastrofy mamy papier na potrzeby sprawy sądowej.

  • A ja mam jeszcze dalej idący wniosek. Jeżeli szpital przystępuje do szczepienia, to znaczy, że szczepiony jest odpowiednio zakwalifikowany i to szpital bierze odpowiedzialność za efekty uboczne. A jeżeli szpital zasłania się jakimś „być może chorowało już wcześniej”, to znaczy, że albo nie ma pieniędzy na badania, albo nie ma skutecznych badań i cały ruch pro-szczepionkowy, tak, czy siak organizuje masową ruską ruletkę (tylko rewolwer przystawia do cudzej głowy).

   • To nie jest ruch pro-szczepionkowy. Nazwa byłaby właściwa gdyby walczyli o szczepienie samych siebie. Koniecznie trzeba ich nazywać po imieniu. To są terroryści i zamordysci szczepionkowi. Oni to chcą robić innym. Jestem pewien, że gdyby ich poddać inwigilacji to by mogło okazać się, że sami się od tego wykręcają.

 8. Czy to jest ten sam osobnik, który sprzedaje naiwnym super genialne ustrojstwo pod nazwą „strukturyzator wody” (czy jakoś tak) za jedyne 2500 PLN? Jeżeli tak, to jego wiarygodność i jest zerowa.

  • Nie wiem jak strukturyzator ale ja kupuje u niego vit c, ma świetną. Mam gdzieś nazywanie go szamanem, jego porada pomogła mojej córce wyjść całkowicie z łuszczycy, lekarze niestety nie dawali szans. A teraz czekam na hejt przygłupków.

   • no bez przesady!! Zwyczajnie ludzie mają pewien próg wieku kiedy mogą przyswajać nową wiedzę, zwłaszcza kiedy sprzeczna ze starą. przeciętny biedak nie kojarzy że widząc lód widzi strukturalną wodę. I taką wodę mamy kosztem zamrożenia bo roztajenie mamy za darmo.

 9. Wystarczy zastosować zasadę wzajemności, czyli za śmierć śmierć .Gdyby stracono ludzi odpowiedzialnych za dopuszczenie trucizny do obrotu , to każdy by sie zastanowił 1000 razy.

 10. Jak się nie będziesz szczpił to to prezes firmy farmaceutycznej nie pojedzie na wakacje

  • Za to jak będziesz kupował preparaty znachora Zięby, to pan Zięba pojedzie na wakacje. A stać go na takie wakacje, że hoho – na naiwniakach w zeszłym roku zarobił ponad 20 baniek.

   • Tyle, że nie ma obowiązku kupowania czegokolwiek od J.Zięby a obowiązek szczepień jest. Pomyśl chwilę – to nie boli, czasem tylko powoduje dysonans poznawczy.

   • Na g…ie się znasz to się nie wypowiadaj,zapoznaj się z faktami,doucz trochę.Ktoś cię łosiu zmusza do kupna.To odczep się.Koniec dyskusji z przygłupem.Kto będzie chciał i tak się dowie prawdy a ty żyj w swojej arogancji.

    • Idæc tokiem lewackiego rozumowania, czytam w twoich wpisach mowę nienawiści.

 11. Szczęście w trwodze o zdrowie dziecka. Nie szczepią kiedy dziecko ma podejrzenie o komórki rakotwórcze. 6 lat i tylko jedno szczepienie bez mojej wiedzy. Psie kvrwy

  • Dziecka szkoda. Co ono winne, że ojciec to cymbał (w dodatku się jeszcze tym chwalący)?

  • No popatrz popatrz, a jednak chociażby ja, po wielu szczepieniach wciąż żyję. Jakież to zadziwiające nieprawdaż?

    • Mike, niespodzianka, misiu – aluminium więcej przyjmujesz z otoczenia niż masz szansę kiedykolwiek przyjąć w szczepionkach. Oj, musiało to twoje IQ zatem strasznie polecieć w dół…

     • Nie wstrzykuje sobie na co dzień aluminium, Tomcio – pajacku. Jak widać Gisowska propaganda dopada tych najgłupszych, którzy nie widzą różnicy pomiędzy wstrzyknięciem a połknięciem.

   • Nie od dziś wiadomo ,że dzisiejsze pokolenie jest mniej odporne i słabsze od starszego. Z roku na rok,stan otoczenia się pogarsza. Wynik tzw postępu. Z jakimi truciznami muszą się zmierzyć małe dzieci? Lekarz dozując lek ,pyta o wagę dziecka. Wstrzykując te świństwa w ciałko maleństwa ,już nie.

  • Tak, bardzo skuteczna depopulacja, biorąc pod uwagę, jak bardzo spadła śmiertelność niemowląt po wprowadzeniu szczepień.

   Partacze jacyś, ci depopulatorzy…

    • W 1918 roku na świecie żyły 2 mld ludzi a dziś 7 mld. Tak szczepienia zniszczyły ludzkość.

     • To raczej zasługa Alexandra Fleminga analitycznie postrzegajac historię medycyny .

     • Tylko że najwięcej zdrowych dzieci rodzi się w krajach w których nie ma szczepień

     • ala, a mówi ci coś termin ‚higiena’? No to teraz czas na proces myślowy :D

     • Ale pustoglowi antyszczepionkowcy nie pojmuja takich liczb. Jest tyle medycznych metod usmiercania ludzi ze akurat twierdzenie ze szczepienia nimi są to gorzej niz absurd….

     • Ty frajerze, szczepiaki powodują śmierć, ale ich głównym celem jest aby zaszczepiony był bezplodny/impotentem, miał choroby, alergie, anemie, obniżoną odporność organizmu. Ludzie nie szczepieni są zdrowsi. Szczepiaki zabiły więcej ludzi niż choroby na które są tworzone

 12. Jak wiadomo szczepionki to najlepiej przebadany środek we wszechświecie i jak wiadomo bez nich wymarlibyśmy w tydzień. Oto kłamstwo powtarzane przy każdej okazji przez kolejnych ministrów zdrowia, sanepid a nawet tępych lekarzy i pielęgniarki. Propagujący morderstwo zawsze będą umieli kłamać.

  • Propagujący morderstwo? Nie no, aż tak to bym Zięby nie określił. Fakt, są przypadki zgonów po zastosowaniu jego terapii wlewami z witaminką, ale myślę, że jemu chodzi po prostu o zarabianie kasy na ludzkiej głupocie (rok temu wyciągnął 20 milionów złotych ponad), a nie żeby celowo propagować mordowanie.

 13. O – i tak właśnie działają antyszczepki. Ktoś napisał na facebooku, że jego znajomy słyszał o takiej i takiej historii, nie podając żadnych danych, nazwisk, czy w ogóle na co dziecko było szczepione. Znachor wrzuca na youtube i antyszczepy powtarzają – dziecko zmarło przez szczepionki. Fakty, kłamczuchy – kto konkretnie, jaki szpital.

  • Zaszczep siebie i swoje dzieci (masz?) na co chcesz, nikt ci nie zabrania. Ale od mojego dziecka się odwal i totalniackim mysleniem mnie nie zmuszaj. Obowiązek szczepień jest przez takich jak ty.

 14. mylisz się. właśnie kilka dni temu Zięba poparł Koalicję Propolską. powiedział to w kontekście wyborów do Europarlamentu a nie w ogólny

 15. Ciekawe ile osób zmarło po terapiach tego pseudo lekarza. Nikt o zdrowych zmysłach nie słucha tego oszołoma!!

  • Ty masz chory dekiel.Poczytaj łosiu ilu dziękuje mu za wyleczenie ,lekarze przez lata nie mogli.Poczytaj nie troluj,

 16. JKM i SM leczą się w państwowych szpitalach na NFZ a teorie inzyniera Zięby mają w głębokim poważaniu.

 17. Detektyw Zięba szuka martwych dzieci by zwalić ich śmierć na szczepionki.
  Przy okazji sprzedając suple za wielką kasę.

 18. Zięba to zwyczajny oszust, nie mający zielonego pojęcia o medycynie. Żeby zarabiać na sprzedaży swoich ziółek gotów jest wywołać epidemie i patrzeć na umierających ludzi. Byleby kasiora się zgadzała.

  Ten skończony kretyn nie ma żadnego pojęcia o medycynie – wystrarczy powiedzieć, że on gruźlicę chce leczyć… witaminą C. On jest naprawdę aż tak głupi.

  Istnieją ludzie wierzący w socjalizm, istnieją również antyszczepionkowcy zgrupowani w STOP NOP! EPIDEMIA-START!

 19. Kim jesteś szkodniku? Kim i komu szkodzisz.Bo na pewno nikomu nie pomogłeś złośliwy robaku.Idż i lecz się gdzie chcesz najlepiej u czubków.

 20. Ten ciągle mądrujący pod komentarzami Tomek to jakiś bez mózgu farmaceutyczny troll.Fakty swoje on swoje.

 21. ” odszkodowania….”? Jak można w takiej chwili myśleć o kasie? Stała się tragedia. Ciekawe czy Pan Zięba był szczepiony jeśli tak to jest hipokryta, był szczepiony, ma się dobrze i żyje, więc nie rozumiem po co nakłania ludzi do podejmowania tak ryzykownych decyzji jakim jest rezygnowanie że szczepień . Wracają choroby o których od dawna było można głównie poczytać, ciekawe dlaczego zniknęły? Na pewno nie wycinamy jak dinozaury, po prostu zadziałały szczepionki. Na zachodzie jest dobrowolnosc w podejmowaniu decyzji o szczepienia, ale ludzie są mądrzy i szczepiom swoje dzieci. W zeszłym tyg rozmawiałam z koleżanką mieszkająca w Niemczech tam też nie ma przymusu, a jednak tylko garstka nie szczepi. osoby podejmując takie ryzyko powinny podpisywać oświadczenie / deklaracje że za leczenie swoich dzieci zapłacą z własnej kieszeni, za ewentualną rehabilitację, pampersy itp.

  • Pani Małgosiu. Czy Zięba się szczepił to mało co mnie obchodzi (jeżeli jest zaszczepiony to i tak pewnie było to wolą jego rodziców a nie jego samego). Są dane pokazujące czas występowania chorób i szczepień na te choroby i wyraźnie widać, że szczepionki były wprowadzane jak choroba (epidemia) zanikała (odsyłam do wyszukiwarki – bardzo łatwo to znaleźć). Co do zagranicy, to trafiła Pani w sedno, bo właśnie o DOBROWOLNOŚĆ sczepień tutaj chodzi ( telewizja nazwała ruch STOP NOP antyszczepionkowy, ale tak naprawdę oni chcą DOBROWOLNOŚCI szczepień – ich hasło to : JEST RYZYKO, MUSI BYĆ WYBÓR). Co do leczenia za swoje pieniądze, to owszem, tylko proszę niech państwo nie zabiera mi pod przymusem pieniędzy na moje leczenie, które i tak z leczeniem nie ma nic wspólnego.

 22. był taki eksperyment – pojechały doktory do puszczy amazońskiej leczyć ichniejszych Indianów; już pierwszy napotkany Indianin, po popatrzeniu w ślepia dochtorka, powiedzioł mu co go trapi; dochtorek był się zdziwił, bo nie wiedzioł, że choruje na cosik takiego i po powrocie z misyii sprawdził to; okazało sie, że ten nieumiejący czytać i pisać tubylec mioł rację; pytanie – a ilu Indianinów wyleczyły dochtorki? nul, zero itd. w każdym języku; żeby było śmiszniej, to stwierdziły one, że nie mają pojęcia co one, te tubylcze plemiona stosują, że nie chorują; można dodać, jak to jest, że bez szczepionek, już od pierwszej doby, w ogóle żyją;
  witaj Tomuś – też żeś się przeniósł na ten portal z prawy.pl i nawijasz kit o szczepionkach?

Comments are closed.