Masa zdradza mroczną prośbę Olbrychskiego. „Aż mu się d*pa z radości zaślimaczyła, temu staremu recydywiście”

Jarosław Sokołowski ps.
Jarosław Sokołowski ps. "Masa". / Foto: yt.com

Masa wyjawia mroczną tajemnicę znanego aktora Daniela Olbrychskiego. Były szef mafii pruszkowskiej, Jarosław Sokołowski, pseudonim Masa opowiada o mrocznej prośbie popularnego „Kmicica”. Chodziło o sprawę skradzionego samochodu. 

Były gangster Masa pracował nad książką, o związkach celebrytów z mafią. W rozmowie z Super Expressem, opowiadał o mrocznej prośbie aktora.

Masa opowiada między innymi historię skradzionego auta Daniela Olbrychskiego. Był to dwunastoletni Nissan Patrol, do którego aktor miał duży sentyment.

Popularny Masa tak opowiada o sytuacji, kiedy Daniel Olbrychski poprosił o pomoc mafię: „Olbrychskiemu zapie*dolono kiedyś auto i przyszedł z tym problemem do „Pruszkowa”, tak mu ktoś doradził – wspomina Sokołowski. Skierowali go do Pawlika o wdzięcznym pseudonimie Krzyś. A ten, wychowany na Wołodyjowskim i Kmicicu, jak zobaczył Olbrychskiego, to aż mu się d*pa z radości zaślimaczyła, temu staremu recydywiście.”

„Pawlik pomógł mu odzyskać to auto. Kiedy złodzieje zadzwonili z żądaniem okupu, zagroził im połamaniem żeber, nakrzyczał na nich, popisywał się przed Olbrychskim, jak to on jest ważny”- dodaje. Jak dalej opowiada, następnego dnia rano Olbrychski zastał swoje stare, skradzione auto przed własnym domem w Podkowie Leśnej, wypucowane i z pełnym bakiem miał być prze szczęśliwy.

„Gdy złodzieje oddali samochód, Olbrychski o mało w dupę nie wszedł Pawlikowi z wdzięczności” – wspomina Masa. „Potem się na wódce spotykali i zostali koleżkami. Mocno się zakumplowali” – dodaje.

Źródło: Super Express

6 KOMENTARZE

  1. Żałośni ijesteście! Kogo obchodzi jakiś tam masa? Obrażacie wielkiego aktora i sprawia wam to radość. To wam się d trzęsie z chorych plotek z magla!

  2. Nie lubię Olbrychskiego, słaby to aktorzyna udzielający się na pochodach pierwszomajowych, ale to że zwrócił się do chłopaków z Pruszkowa o pomoc to nic złego, skoro policja nic nie robi.

  3. JAK UKRADLI TO I ODDALI….WIEDZIEL GDZIE SZUKAC….A TO BYLY TAKIE CZASY….TROCHE SMIESZNE SB…UB……TO BYLA I JEST TA PRAWDZIWA….MMMMM

  4. To czasy największych przekrętów WSI tak powstał Polszmat itd. A nasze Polivod płynęło na tej fali z upodobaniem , bo co tam ciemny naiwny Polaczek przy Europejczyku.

  5. Olbrychski ? Tak słabiutki komunistyczny aktorzyna,najlepszą rolę swego życia odegrał biorąc wdzięczny zamanifestowany udział w pogrzebie moskiewskiego konfidenta, czyli zbrodniarza polskiego narodu Wojciecha Jaruzelskiego. Śmiecie jednak mają to do siebie że kiedyś zostaną zutylizowane, zwłaszcza te plujące w twarz takimi postawami Narodowi Polskiemu.

Comments are closed.